9 dalykai, kurių vaikinai neapkenčia bendraudami su mumis

Neapkenčia - ko gero per švelnus pasakymas. Paprasčiausiai netoleruodami tokio merginų elgesio vaikinai visiškai nutraukia santykius su jomis. Visas šis tavo elgesio rinkinukas gali virsti tuo, jog ilgai būsi vieniša... Tad jie netoleruoja:

Vaidinimo, jog yra nepasiekiamos

Nenustebsi išgirdusi, kad vaikinai - tikri medžiotojai. Trokštamiausiu jų grobiu tampa nepasiekiamos, išdidžios ir savo vertę žinančios merginos. Tačiau ar koks medžiotojas eitų į mišką, jei žinotų, kad niekada nepavyks sumedžioti trokštamo gyvūno? Lygiai taip mano ir vaikinai. Jei po kurio laiko intensyvaus dėmesio rodymo mergina nerodo net menkiausio susidomėjimo, vaikinas nuleis rankas ir eis ieškoti naujo grobio.

Zirzimo

Vaikinai nepakenčia, kai mergina per daug zirzia. Jam nepatink, jeigu jinai jį kontroliuoja, skundžiasi, nuolat kažko reikalauja. Jis irgi nori erdvės ir nemėgsta, kai šnopuoja jam į nugarą. Jei mergina nuolatos yra kažkuo nepatenkinta, moralizuoja ar skundžiasi susiklosčiusia situacija, vaikinas pasijunta tarsi išsunkta citrina. Patikėk, tavo skleidžiamos emocijos vaikinus dar ir kaip veikia...

Kai mergina nevalgo

Visuomenėje tarsi smerkiamos gerą apetitą turinčios merginos, nes paplitusi nuomonė, kad moteris turi būti liesa. Merginos irgi perima šį mąstymą, todėl kartais per pasimatymus nevalgo. Žinokite, jog vaikinai tiesiog dievina valgančias merginas. Tai jiems signalizuoja, jog mergina sveika ir turinti sveikas kūno formas, o ne peržiūvusi mergaičiukė, kurią dažnai ištinka silpnumo priepuoliai.

Per didelio reiklumo

Vaikams nepatinka per daug reiklios merginos, nes joms sunku įtikti ir joms nuolat reikia dėmesio. Jos tikisi, kad jis bus TOBULAS. Tokios merginos varo vaikinus iš proto, nes jų lūkesčiai nerealūs.

Kai mergina per daug išlaidauja

Vaikinai nesupranta, kodėl merginos išleidžia šitiek pinigų drabužiams ir daiktams, kurių joms iš tiesų nereikia. Jei mergina per daug išlaidauja, jam atrodo, kad ji nepasitiki savimi ir bando daiktais užkamšyti spragas. Jis žino, kad pinigus yra kur geriau investuoti.

Kai mergina be priežasties supyksta

Vaikinai nepakenčia, kai mergina supyksta, o jie nesupranta kodėl. Merginos pasyvesnės, jos ne visada pasako, kodėl pyksta. O vaikinams sunku suprasti subtilias jų užuominas.

Kai seka žmones

Merginos puikiai moka surinkti informaciją apie žmones per feisbuką ar kitus šaltinius. Tai – talentas. Vaikinams tai atrodo įspūdinga, keista, bet jie tikrai nenori būti slapta stebimi.

Kai bijo žengti pirmą žingsnį

Merginos dažnai galvoja, kad jas turi išgelbėti princas ant balto žirgo, todėl jos nieko nedaro, tik rymo prie lango ir laukia savo pažadėtojo. Realybėje viskas vyksta kiek kitaip. Ne visi vaikinai yra drąsūs, kitiems reikia ne vienerius metus stengtis, kad pavyktų pakalbinti patikusią merginą. Todėl jei matai, kad tavo simpatija nedrįsta prie tavęs prieiti, ženk pirmą žingsnį pati. Tik atsargiai - nuo įkyruolių net ir bailiai bėga neatsigręždami...

Nesako komplimentų

Komplimentai turėtų būti abipusis gestas, o ne tik liaupsės tau. Vaikinai - lygiai tokie patys gyvi žmonės, kuriems reikia meilės, užuojautos, paskatinimo ir, žinoma, komplimentų. Nereikia jų aklai girti, tiesiog jei tau patinka vaikino šukuosena, drabužiai, pasakytas juokelis ar išrinktas filmas - netylėk, paglostysi vaikinui savimeilę ir užsidirbsi geros merginos taškų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis