Neįprasta grožio priemonė antakiams, kuri iš parduotuvių bus iššluota (VIDEO)

Merginos, kurioms gamta pagailėjo tankių antakių, gali lengviau atsikvėpti. Grožio industrija pristatė naują produktą, kuris nereikalaus tiek daug finansų kaip įvairios brangios antakių gražinimo procedūros.

Jei plaukų perukas žinomas ir plačiai naudotinas jau praėjusiame amžiuje, tai antakių perukas tampa tikru šiuolaikinės XXI a. merginos aksesuaru. Perukų antakiams kūrėjai teigia atradę tai, kas daugeliui merginų išspręstų bėdą dėl siaurų, plonų antakių. Tokio peruko naudojimas, pasak kūrėjų, itin paprastas, o ir pasirinkimas nemenkas - grožio pasauliui neabejingos gali rinktis įvairiausių atspalvių bei tankumo antakių perukus, kurie papuoš ir pavers tikra karaliene. Tiesa, kiek šiuose žodžiuose tiesos, nežinia, nes garsios grožio blogerės, išbandžiusios perukus antakiams, neliko patenkintos - anot jų, perukai atrodo nenatūraliai, užsidėjimo procedūra sudėtinga, o trokštant peruką nuimti tenka susidurti su nemenku skausmu. Galbūt tai ne toks jau gelbėjimo ratas siauručių antakių savininkėms?

Tiesa, šių perukų paskirtis turi ir ne tokią linksmą pusę. Tokie perukai gali būti naudingi asmenims, sergantiems vėžiu ir besigydantiems chemoterapija - toks gydymas dažniausiai asmenis palieka ne tik be galvos, bet ir be antakių plaukų.

Ši grožio priemonė nereikalaus tiek daug investicijų kaip populiarioji microblading technika ir gali tapti puikia pagalbininke siekiant susikurti nepakartojama vakarinį įvaizdį (idėja išleistuvių vakarėliui?). Norinčioms išmėginti šiuos antakių perukus patartina žvalgytis užsienio internetinėse parduotuvėse - kol kas mūsų šalies kosmetikos parduotuvių lentynose šio gėrio nematyti. Ar ryžtumeisi antakius padabinti peruku?

#sold 😂

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on May 14, 2017 at 10:01pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis