10 privalumų tavo gyvenime, jei turi seserį

Sesuo - tikra likimo dovana. Nors vaikystėje seserys dažnokai nesutaria, peša viena kitai plaukus ar konkuruoja dėl gražesnės lėlytės, augdamos jos pradeda vertinti ryšį bei jį tausoti. Ne kiekvienai pasiseka turėti seserį, kuri visuomet besąlygiškai palaikys ir supras iš pusės žodžio. Jei turi seserį, gali džiaugtis daugybe privalumų:

1. Tik su ja gali juoktis iki nukritimo. Dažniausiai sesučių humoro jausmas sutampa, todėl seserys dažnai instinktyviai jaučia, kuomet reikia juokauti, būnant kartu. Nuo pat vaikystės augusios kartu, seserys turi tiek daug smagių prisiminimų, iš kurių gali juoktis... Jei bus liūdna ar jausiesi emociškai prislėgta, visuomet gali skambinti seseriai ir būti įsitikinusi - ji pralinksmins ir neleis liūdėti.

2. Moko tave santykio su priešinga lytimi. Jei tai vyresnė sesuo, ji tave pamokys bendravimo su priešinga lytimi subtilybių, o jei tu esi vyresnioji, tuomet noriai daliniesi savo santykių patirtimi su jaunese sesute. Jei tarp sesučių netvyro konkurencija, tuomet jos gali tapti puikiomis viena kitos santykių patarėjomis bei nenusisekusių santykių guodėjomis.

3. Jos dėka tavo mokykliniai metai buvo ar yra lengvesni. Jei turi vyresnę seserį, ji visuomet tau padės profesinėje srityje ir nepaliks tavęs skęsti mokslo jūroje. Seserys dažniausiai viena kitą besąlygiškai palaiko ir tokio ryšio neįmanoma sukurti su drauge. Be to, dalindamosis mokslo žiniomis jos nieko nereikalauja atgal.

4. Moko tave grožio bei stiliaus paslapčių. Kas kitas tave supažindins su grožio pasauliu ir dalinsis stiliaus naujienomis? Sesutės, kartu augdamos, ne tik domisi grožio pasauliu, bet ir dalinasi įvairiausiais grožio patarimais, kosmetinėmis priemonėmis, atlieka viena kitai šukuosenas bei makiažus. Jos viena kitai yra tarsi asmeninės grožio stilistės.

5. Ji visuomet pasako tiesą. Ir tik tiesą. Iš nieko kito negalėsi tikėtis tokio atvirumo, kaip iš savosios sesers. Sesuo neretai gali būti pernelyg kritiška, bet ji tave pažįsta puikiai. Gal net geriau nei tu pati. Todėl atsižvelgdama į sesers kritiką gali tobulėti, nepervertinti savęs ir sužinoti savo trūkumus.

6. Ji tavo patarėja visais gyvenimo klausimais. Nesvarbu, ar tai būtų prieš vakarėlį ant kaktos išdygęs spuogas, ar sudaužyta širdis, ar kiti gyvenimo sunkumai, sesuo visuomet patars ir ras geriausią sprendimą. Kitaip ir negali būti - juk jūs kartu žaidėte smėlio dėžėje, todėl kuo puikaiusiai pažįstate viena kita ir gebate taikliai patarti.

7. Ji žino visas tavo silpnybes ir išreiškia kritiką, kai to reikia. Sesuo iš tiesų žino tavo silpnasias vietas ir tave sustabdo nuo netinkamų poelgių. Ji tarsi tavo antroji mama, kuri žino visas tavo paslaptis ir net jei mėgintum ką nors nuo jos nuslėpti, yla tuoj pat išlystų iš maišo.

8. Ji daro tave stipresne. Sesučių jėga - ypatinga, nes kartu jos jaučiasi stiprios bei nepriklausomos. Viena kitą palaikančios seserys visuomet būdamos kartu jaus dvasinę stiprybe, dalinsis patirtimi ir išmokys nežinomų dalykų.

9. Jos daiktai - tavo daiktai. Tu visuomet gali skolintis iš sesers drabužius, kosmetiką, knygas, namų reikmes. Nors toks skolinimasis sesučių gretose neretai gali virsti konflikto priežastimi, seserys tokius ginčus greitai numalšina, nes puikiai suvokia, jog dalinimasis bei skolinimasis yra naudingas joms abiems.

10. Ji yra tavo geriausia draugė, kuri tik gali būti. Jei gyvenime rasi geresnių draugių už tavo seserį, tau labai pasiseks. Vis dėlto tiesa yra tokia - dauguma draugių ateina ir išeina, o štai sesuo visuomet lieka šalia tavęs, palaikydama tave įvairiais gyvenimo etapais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis