Daugybė vaikino kūno ženklų, signalizuojančių, jog tu jam kažką reiški

Mokslas apie kūno kalbą nagrinėtas dar antikos laikais, todėl gestai bei elgsena svarbūs daugeliu aspektu. Ypač kai kalbame apie santykius su priešinga lytimi - dažniausiai net nereikia patvirtinimo, patinkame vaikinui ar ne, užtenka vien sekti ženklus, kurie ir patvirtins vaikino simpatiją.

Jeigu bendraudamas su tavimi vaikinas uždeda ranką tau ant peties ir taip laikosi atstumo, tai rodo, kad vaikinas bijo su tavimi suartėti ir tave arčiau prisileisti. Galbūt jis bijo, kad jį atstumsi? Tikėtina, jog jam patinki, tačiau jis baiminasi neigiamos reakcijos. Patikėk, vaikinai, nors iš pažiūros atrodo drąsesni ir ne tokie jausmingi, viduje taip pat jaučia baimes dėl atstumimo ir jausmų neįvertinimo. Sek ženklus ir sužinosi, ar vaikinas iš tiesų jaudinasi bendraudamas su tavimi.

Jeigu susitikus su vaikinu jis apkabina tave per pečius ir kelias akimirkas palaiko glėbyje, tai reiškia, kad jis trokšta tave globoti. O jei jis taip elgiasi matant jo draugams, tai ženklas, jog tu jo gyvenime - ypatinga! Vaikinams toks fizinis kontaktas be galo svarbus. Jis įrodo, jog esi jo vienintelė, kurios jis nenori paleisti. Draugai jam tokie pat svarbūs kaip ir tu, todėl pasirodydamas su tavimi jų akivaizdoje jis tarsi sako, jog esi jam brangi.

Stebėk jo žvilgsnį: jei jis nuolat tave stebi, o akių kontaktą jums nekalbant išlaiko ilgiau nei keletą sekundžių, tu jam rimtai rūpi. Atsakyk tuo pačiu, o svarbiausia - šypsokis! Akių kontaktas dažniausiai tampa svarbiausiu indikatoriumi atskirti, ar vaikinas tavimi domisi ir žavisi - stebėk jo žvilgsnį. Jei jis kažkur klaidžioja, vaikinas jaučiasi neramus, jaudinasi, tai taip pat gali būti požymis, jog jam patinki.

Jeigu vaikinas nevengia fizinio kontakto (nuolat tave paliečia, nubraukia plaukus tau nuo veido ir t.t.), jis nori parodyti, kad svajoja su tavimi suartėti ir taip nevalingai bando tave prisijaukinti.

Draugauji su vaikinu, bet nežinai, ar jo jausmai tikri? Paklausk jo, ką jis tau jaučia. Jei vaikinas iškart pažvelgs sau į batus ar susikiš rankas į kišenes - nieko gero nelauk. Tačiau jei vaikinas nė sekundei nenusuks nuo tavęs akių ir pradės smarkiau kvėpuoti, atsakymas ir taip aiškus.

Jeigu vaikštote susikibę už rankų, stebėk, ar vaikinas siekia sunerti pirštus. Pirštų sunėrimas reiškia, kad vaikinas tavimi pasitiki ir nori tave laikyti kuo arčiau savęs. Kuo artimesnį fizinį kontaktą vaikinas palaiko, tuo didesnė tikimybė, jog yra tau neabejingas ir trokšta tavęs.

Vaikinų bučiniai - geriausi santykių indikatoriai. Jei vaikinas tave bučiuodamas suima abiem rankomis tavo veidą ar viena ranka laiko už galvos, o kita - už liemens, tu jam tikrai svarbi ir jis aistringu savo bučiniu siekia tai įrodyti.

Geriausia užuomina – pasikeitęs elgesys, kai esi šalia. Jis gali garsiau kalbėti, gestikuliuoti arba neįprastai nutilti, nueiti į šalį. Dažniausiai vaikinai prieš patinkančią merginą elgiasi tarsi nesavi - jiems susnku susikoncentruoti, jie jaudindamiesi gali pasakyti tai, ko nenorėję. Priimk tai kaip simpatiją tau. Jei vaikinui atsakai tuo pačiu, gana greitai jaudulys turėtų išsisklaidyti.

Jis gali siekti fizinio kontakto, pavyzdžiui, žaismingai paliesti tave, bakstelti, perbraukti per tavo plaukus... Lygiai kaip vaikystėje, kai tau simpatizuojantys berniukai tampė už plaukų ar gaudydavo norėdami pakutenti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis