10 akivaizdžiausių ženklų, jog gali būti energetinė vampyrė

Energetinis vampyras plačiai paplitęs terimas, tačiau ar žinome tikrąją jo reikšmę? Kartais net pačios nesusimąstome, jog mes ir galime būti tos baugiosios ir aplinkinius atstumiančios energergetinės vampyrės. Pasitikrink, ar neturi energetinės vampyrės bruožų!

Kai kur nors pasirodai, aplinkiniai tarsi nuščiūva arba nutyla. Energetiniai vampyrai dažniausiai iš kitų žmonių energiją siurbia bendravimo metu, todėl akivaizdu, jog jie nėra patys maloniausi pašnekovai. Energetinių vampyrų daugelis yra linkę vengti arba paprasčiausiai kiek įmanoma labiau apriboti bendravimą su šio tipo žmonėmis.

Žmonės bendraudami su tavimi dažniausiai nusuka žvilgnį. Labai dažnas žmogus vengia akių kontakto su energetiniu vampyru - yra teigiama, jog energijos siurbikų žvilgsnis tarsi išsekina, priverčia pasijausti nemaloniai, nejaukiai, todėl bendraudami su tokiais žmonėmis aplinkiniai stengiasi nepalaikyti artimo akių kontakto.

Tavo akys rusvos ar tamsiai rudos. Oficialiais tyrimais įrodyta, jog vienas iš pagrindinių energetinių vampyrų bruožų yra būtent šio atspalvio akys. Ši akių spalva yra laikoma viena paslaptingiausių, mįslingiausių ir kartu nejaukiausių - daugelis vengia akių kontakto su žmonės, turinčiais šią akių spalvą, o tai daro įtaką ir tokią akių spalvą turinčio asmens vampyriškumui.

Sunėrus rankas dominuoja kairysis nykštys. Pats paprasčiausias būdas patikrinti, ar turi energetinės vampyrės bruožų - rankų sunėrimas. Sudėk rankas ir sukryžiuok pirštus. Jei sukryžiavus pirštus dešinysis nykštys atsiduria viršuje, tuomet energetinės vampyrės burožų neturi. Jei kairysis atsiduria viršuje - yra tikimybė, jog esi energetinė vampyrė.

Tau nesiseka meilės srityje. Jei tave nuolatos aplanko nesėkmės meilės srityje, gali būti, jog esi energetinė vampyrė, kuri savo bendravimu atstumia kitus. Jei nuolatos jauti atstumimą, o buvę partneriai tavęs vengia, visko gali būti, jog savo bendravimu juos atstumi.

Dievini juodą spalvą. Neklysti - dažnas energetinis vampyras savo vampyriškumą yra linkęs slėpti po juodais apdarais. Ši spalva neretu atveju skleidžia liūdesį, niūrumą, nepasitenkinimą esama situaciją ir nepasitikėjimą savimi, o šios ypatybės būdingos ir energetiniams vampyrams. Jei esi šios spalvos megėja, gali būti, jog savyje talpini vampyriškumo bruožus.

Tu visuomet atsiduri konfliktų sukūryje. Nesvarbu, ar pati sukeli konfliktą, ar jį sukelia kas nors iš pašalinių - tu visuomet atsidursi konflikto sukūryje ir būni viena iš aršiausių bei keliančių daugiausiai ginčų. Kadangi, gali būti, turi energerinės vampyrės bruožų, tave masina viskas, kas susiję su nemaloniomis emocijomis, taip pat ir konfliktais.

Dažnai kažką įžeidi. Rodos, nieko nepasakei, o žmogus užsiputojo ar įsižeidė? Vadinasi, ne be reikalo. Energetiniai vampyrai dažniausiai būna įžeidūs, mat negeba savęs sukontroliuoti ir lepteli ką nors tokio, ką kiti palaiko įžeidimu.

Tave nuolatos krečia šaltis, jauti diskomfortą, tau nuolat kažką skauda. Energetiniai vampyrai dažniausiai susiduria su šiomis ne itin maloniomis būsenomis ir būtinai perteikia šias būsenas kitiems - nuolat inkščia, skundžiasi, teigia, jog jų neaplenkia bėdos ir t.t.

Šalia tavęs žmonės jaučiasi nepasitikintys savimi. Tu kažkokiu būdu menkini jų pasitikėjimą, todėl jie jaučiasi nejaukiai, gali nustoti teigiamai save vertinę, jaustis nereikalingi, atstumti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis