Šias savybes, anot vaikinų, turi mergina, su kuria jie norėtų draugauti

Romantiškoji draugystė nuo įprastos vaikino bei merginos draugystės skiriasi it diena ir naktis. Nori, jog vaikinas pagaliau žengtų žingsnį ir pasiūlytų tau rimtą draugystę? Būtent šias savybes turėdama užkariausi jo jausmus:

Pagarbi. Jeigu tu visuomet stengsiesi ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikino, taip išreikši savo pagarbą jam. Guosk savo vaikiną taip, kaip norėtum, kad jis tave guostų. Kalbėk mandagiai, rodyk susirūpinimą bei susidomėjimą. Stenkis dėl jo, išgyvenk dėl jo nesėkmių, patark, kai jis bus susirūpinęs, apkabink, kai jis to norės, pralinksmink, jei jis liūdi. Būtent tokios merginos nori kiekvienas vaikinas. Jei ji ir draugiška, ir gerbia savo antrąją pusę, moka užjausti ir linksmintis, jei su ja gera kalbėtis, gera keliauti – jos grožis niekada nebus pats svarbiausias kriterijus, renkantis ilgalaikę draugystę.

Jei esi mergina, turi būti ir vaikino draugė. Pabandyk suprasti savo vaikiną, rimtai pasikalbėk apie jo tikslus ir interesus. Domėkis jo mokslais, darbu, hobiu, pomėgiais. Žiūrėk, kai jis žaidžia kamuoliu, groja gitara ar veikia tai, kas jam labiausiai patinka. Taip tu jį geriau pažinsi, o jis pripras prie tavo buvimo šalia.

Kiekvienas bendravimas yra skirtingas. Kalbėjimasis yra viena iš svarbiausių bendravimo formų. Pasistenk, kad jūsų bendravimas būtų paprastas, atviras, be pykčių, be ketinimo kažką nuslėpti, nuoširdus. Neatsiverk per greitai ar per daug, tačiau būk įsitikinusi, kad daliniesi su savo vaikinu savo rūpesčiais ir jausmais.

Vieni pagrindinių skirtumų tarp draugės ir trokštamos merginos – romantika, intymumas. Aišku, tai visiškai nereiškia vien sekso. Būdama vaikino mergina, tu neprivalai tenkinti seksualinių jo troškimų. Tavo tikslas – tapti jo svarbiausia drauge. Būk truputį romantiška: laikyk jo ranką, rašyk meilės laiškelius, kalbėk apie jūsų santykius.

Būdama mergina privalai pasitikėti savo vaikinu. Jeigu pavydi jo kiekviename žingsnyje, negali vadintis jo mergina. Tai reiškia, kad privalai leisti jam vykti į „vaikinų vakarėlius“ neprieštarauti, kai jis bendraus su kitomis merginomis. Pavydas – tai blogio demonas, todėl neleisk jam tavęs kontroliuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis