Žaliaakiai, jūs kitokie nei visi. Išskirtinumo belieka tik pavydėti! (7)

Viename užsienio žurnale atlikta apklausa teigia, jog labiausiai žmonės geistų gimti ne mėlynakiais ar rudaakiais, o būtent žaliaakiais. Žalia spalva daugeliui asocijuojasi su paslaptingumu, mistingumu ir, žinoma, gamta. Kas galėtų atsispirti gamtos grožiui? Žaliaakės taip pat turi daugybę kitų privalumų, kurių, ko gero, nė pačios nežino.

Tu ganėtinai rami, bet labai tvirta asmenybė. Žaliaakiai pasižymi ramesniu, tylesniu būdu, tačiau jų charakteris tvirtas. Jų niekas neperkalbės. Žaliaakiai žmonės yra principingi, bet teisingi, todėl niekuomet neiškels savo principų aukščiau žmogiškumo. Tai humaniškos asmenybės, kurios pirmiausiai pagalvoja apie kitus.

Tu mistinė asmenybė. Nuo seno buvo tikima, jog žmonės, turintys žalias it katės akis, aplink save buria mistinius reiškinius ir galbūt net turi magiškų galių. Kaip manai, kodėl knygose aprašomi bei filmuose demonstruojami vampyrai, vilkolakiai ar undinės labai dažnai yra žaliaakiai? Senovės šaltiniai tvirtina, jog žalias akis turintys asmenys kupini magijos, magnetizmo.

Tu kūrybinga asmenybė. Daugelio tyrimų metu yra išaiškintas žaliaakių kūrybiškumas. Žalių akių savininkai yra labai originalūs, todėl dažniausiai pasižymi gebėjimu rašyti, tapyti ar kurti dainas. Labai daug žinomų muzikantų bei aktorių turi žalias akis. Na ir visai nestebina šis fenomenas, tiesa?

Tu apdovanota protu. Žalių akių savininkėms likimas kartu su kūrybišumu dovanoja racionalų mąstymą ir puikius kalbinius gebėjimus. Žalių akių turėtojos geba greitai mąstyti ir turi iškalbos dovaną, kurią būtina panaudoti. Jų mintys dažniausiai liejasi - tiek ant popieriaus lapo, tiek ir realybėje.

Tu trauki tarsi magnetas. Ir ne vien priešingą lytį - ryškiai žalios akys, anot daugelio vaikinų, yra pačios žaviausios ir labiausiai puošiančios merginas. Žaliaakiai turi aibes draugų, nes daugelis trokšta su jais susipažinti ir pabendrauti. Žaliaakiai, nors aplinkiniams atrodo paslaptingi, visgi lygiai taip pat rodosi draugiški bei švelnūs.

Tu turi ypatingą ryšį su gyvūnais. Kadangi daugelio gyvūnų akys žalios, žaliaakiai geba justi ypatingą ryšį su gyvūnais, todėl jų gretose apstu veterinarų ar gamtos, gyvūnų mylėtojų. Taip jau lėmė genetika, jog žaliaakiai su gyvūnais jaučia ypatingą sąsają ir dažniausiai gyvūnai juos myli bei gerbia.

Tu gimusi vadovauti. Atlikti tyrimai byloja, jog labai daug aukštus postus užimančių asmenų yra žaliaakiai, todėl žalių akių savininkai, kaip teigiama, yra kur kas geresni vadovai. Lyderystės genas pas žaliaakius aiškus, tik vertėtų jį labiau vystyti.

Tu sportiška ir gyvybinga. Žaliaakiai dažniausiai yra akyvūs bei, kaip teigia JAV atliktas tyrimas, turi geresnes kūno formas ir jomis rūpinasi. Žaliaakiai taip pat yra be galo judrūs, veiklūs, todėl, ko gero, nerasime ne vieno vangaus ir savo kūno formomis nesirūpinančio žaliaakio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis