Jūsų akys - mėlynos? Turite išskirtinių savybių

Kas nesvajoja apie vandenyno žydrumo akis? Daugelyje atliktų apklausų patvirtinta, jog mėlynos akys pačios trokštamiausios. Pasisekė mūsų kaimynams estams - įrodyta, jog beveik 80% Estijos gyventojų turi žydras akis!

Lietuvoje šis skaičius mažesnis, tačiau galima pamatyti mėlynos akių spalvos savininkų, vaikštinėjančių mūsų šalies gatvėmis. Mėlynakiai dažnai yra šviesiaplaukiai ir išsiskiria baltesne oda. Vis dėlto juos vienija ne vien išvaizdos ypatybės - jie turi ir bendrų charakterio bruožų.

Jie yra reti. Būti mėlynakiu yra tikras pasididžiavimas. Pasauliniu mąstu mėlynakių yra kur kas mažiau nei žaliaakių, rudaakių ar pilkaakių. Mėlynakių daugiausia Skandinavijos šalyse, o štai JAV tik vienas iš dešimties žmonių turi mėlynas akis. Tad šią akių spalvą privalu vertinti ir ja didžiuotis.

Mėlynakiai pasižymi išmintimi. Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas įrodė, jog mėlynakiai pasižymi didesne koncentracija ir intelektualumu. Dažnai jie esti ramūs, santūrūs, tačiau gebantys susikaupti ir atlikti darbus nepriekaištingai. Teigiama, jog jie tiesiog tobuli darbuotojai, nes yra be galo kruopštūs bei paslaugūs.

Jie stiprūs. Beveik visi vaikai gimsta turėdami mėlynas akis, tačiau augant įgyjame daugiau melanino ir mūsų akių atspalvis pradeda kisti. Tikima, jog būtent dėl to mėlynakiai yra stipresni ir atsparesni įvairioms negandoms bei ligoms nei kitų akių spalvų savininkai. Jie fiziškai bei dvasiškai stipresni.

Jie fotogeniški. Daug garsių pasaulio modelių turi mėlynas akis. Ypač vertinami vyriškosios lyties modeliai, turintys mėlynas, vaiskias akis. Ne veltui daugelis merginų aikčioja dėl aukštų, šviesiaplaukių mėlynaakių.

Balta spalva jų geriausia draugė. Nėra nieko gražesnio už mėlynakį, apsirengusį baltos spalvos drabužiais. Balta spalva ypatingai išryškina nuostabų mėlynakių žvilgsnį, todėl akys tiesiog spindi. Nesibaimink, vestuvėse atrodysi pritrenkiančiai! O dabar skubėk rinktis baltų suknelių vasarai. Nors, ko gero, tavo spintoje jų ir taip netrūksta...

Jie tikri strategai. Daugelis mėlynakių pasižymi strateginiais sugebėjimais bei aštriu mąstymu. Tai įrodė vienas Kalifornijoje atliktas tyrimas, kuriame buvo išaiškinta, jog mėlynakiai sugeba priimti tinkamiausius sprendimus ir yra tiesiog nepakeičiami atliekant darbus, reikalaujančius susikaupimo.

Jie tikri akinių tendencijų prognozuotojai. Mėlynos akių spalvos savininkai dažniausiai yra jautrūs šviesai, todėl pirmiausiai atėjus šiltajam sezonui išsitraukia akinius. Ir, matyt, jų turi ne vieną vienetą, todėl yra tikri akinių madų profesionalai.

Jie atrodo kur kas mielesni. Mėlynakiai daugeliui atrodo kur kas mielesni ir šiltesni nei kitų akių spalvų turėtojai. Galbūt todėl žmonės jiems nuolankesni? Na, o mėlynų akių šviesiaplaukėms merginoms atsispirti tiesiog neįmanoma - jos dažnai atrodo tikros tyrumo įkūnytojos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis