TIKRA ISTORIJA. Lietuvaitis Rimas: „Merginos, susigrąžinkit moralę ir padorumą, nes jau baisu“

Dažniausiai PANELĖS redakcija sulaukia atvirų merginų laiškų, kuriuose lietuvaitės papasakoja savo tikras bei pamokančias gyvenimo istorijas. Vaikinų laiškai - retenybė, tačiau negalėjome neišpublikuoti vilniečio Rimo (tikrasis vardas redakcijai žinomas) laiško, kuriame vaikinas nusprendė, anot jo, atskleisti visą tiesą apie lietuvaites merginas.

„Sveiki, aš Rimas, man 25 m. Nemeluosiu ir pripažinsiu, kartais užsuku paskaityti straipsnių portale PANELĖ. Sudomina antraštės, nuotraukos, o ir pačios naujienos kartais būna gana patrauklios. Pamatęs, jog redakcijai galima atsiųsti laiškus, nusprendžiau ir aš pasisakyti vienu Lietuvos paneles liečiančiu klausimu.

Nesu moksleivis ir jau ne studentas, vargiai suvokiantis savo kelią šiame pasaulyje. Nesijaučiu ir subrendęs, mat iki tikrosios brandos man dar kiek trūksta. Vis dėlto per savo gyvenimą susidūriau su nemažai merginų. Vienos jos buvo mano draugės, su kuriomis kūriau romantiškus ryšius, kitos - klasiokės, grupiokės ar kolegės, na, o trečios buvo tos, su kuriomis apturėjau vienos nakties nuotykį. Taip, mano gyvenime pasitaikė ir tokių, tačiau kam nepasitaiko? Būtent apie tokias merginas, su kuriomis susidūriau vienos nakties nuotykio metu ir noriu pašnekėti.

Niekaip nesuprantu, į kokią balą yra įkritusi Lietuvos merginų moralė. Anksčiau, kai buvau mokinys, merginos buvo kur kas nuoširdesnės ir kultūringesnės, tačiau tai, kas darosi su dabartimi, mane verčia kraupti. Tarkime, su geriausiais draugais nueini į kokį nors populiarų sostinės klubą ar naktinį barą praleisti penktadienio vakaro. Vieni iš draugų nori paprasčiausiai atsipalaiduoti, pašokti, kiti akimis ieško merginų, kurios galbūt bus jų gyvenimo meilės. Aš - vienas jų. Jau keletą metų neturiu merginos, tačiau, mano nuomone, kaltas esu visai ne aš. Tiesiog merginos, kurios pasitaiko mano kelyje, yra visiškos parsidavelės.

Mergina
Mergina
Shutterstock

Naktiniuose klubuose stebiu baisią situaciją - jaunos merginos, vos sulaukusios pilnametystės, atrodo, bet ką padarytų, jog tik joms būtų nupirktas kokteilis ryškiaspalviu šiaudeliu. Susipažinus su damomis dažniausiai klausiama ne to, iš kokio miesto esu kilęs ar kokius mokslus pabaigęs, o kokį automobilį vairuoju ir dažnai skraidau į prašmatniausius kurortus. Daugelis sutiktų merginų tiesiog remia mane prie sienos - kvočia, ar gyvenu vienas, ar su kambariokais, kur dirbu, ar net kiek uždirbu! Patikėkit, kas antra mergina vakaro metu įsigudrina paklausti šio klausimo, kuris, mano nuomone, yra labai asmeniškas.

Esu praradęs viltį sutikti merginą, kuriai materialiniai dalykai nebūtų esminis gyvenimo prioritetas. Taip, su tokiomis merginomis gal ir smagu pasilinksminti, pašokti, o tuomet galbūt ir grįžti kartu namo, tačiau ar tokią panelę aš norėčiau matyti kaip savo gyvenimo partnerę, su kuria kada nors galbūt galėčiau kurti šeimą? Svarbiausia, jog ne aš vienas esu tokioje beviltiškoje situacijoje. Bendraamžiai ar net jaunesni mano draugai taip pat susiduria su šia problema - visos jų kelyje sutiktos merginos yra paprasčiausios barakudos, kurios padarytų viską dėl skanios vakarienės ar naujo rankinuko.

Šokanti mergina
Šokanti mergina
Shutterstock

Tokia situacija vyksta ne tik naktiniuose klubuose. Esu įsirašęs ir populiarią, jaunimo naudojamą mobilią programėlę Tinder. Merginų šioje platformoje - nors vežimu vežk, tačiau merginos, norėdamos susipažinti, viešina tokias nuotraukas, kad oho ho ho. Jas tikrai reikėtų pasilikti asmeniniams archyvams - atidengta krūtinė, išriestas užpakaliukas, papūstos lūpos. Merginos, kuo jūs siekiate tokiomis nuotraukomis? Rimtų santykių? Turbūt juokaujate. Man rodosi, jog beveik visos Lietuvos merginos tetrokšta tik nuotykių, o jei ir yra tos, kurioms nerūpi brangūs žaisliukai ir kelialapiai į kurortus, tuomet jos pasislėpusios tūno namuose ir laukia princo ant balto žirgo.

Mąstau, galbūt tokiai situacijai įtaką daro mūsų ekonominė padėtis? Jaunos merginos vargiai geba savimi pasirūpinti, uždirba minimalias sumas, galbūt todėl geidžia turtų, nori, jog jas išlaikytų, aprūpintų finansiškai. Tikriausiai čia ir slypi atsakymas, kodėl dabartiniu metu sutiktų merginų kitaip nei parsiduodančiomis pavadinti negalėčiau...

Parodykite man merginą, gyvenančią mūsų šalyje, kuri būtų padori ir turinti tvirtą vertybinę sistemą, padovanosiu jums už tai medalį“

Nori papasakoti savo ypatingą gyvenimo istoriją ar pasidalinti nuomone apie kokį nors mūsų šalyje vykstantį reiškinį? Lauksime tavo laiškų el. paštu kamile@panele.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis