Šie faktai gali slėpti tiesą, jog tu tikrų tikriausias jaunasis genijus

Visą laiką galvojai, jog esi protingesnė nei tave laiko aplinkiniai? Šie faktai gali įrodyti, jog tu užsislėpęs jaunasis genijus, kuriam būtina save realizuoti!

Negalite pakęsti triukšmo, kurį skleidžia savo bute virš jūsų buto vaikštantys kaimynai? Taip yra todėl, kad jūs greičiausia esate genijus!

Pasakojama, kad tokie genijai, kaip Charlesas Darwinas, Antonas Čechovas ir Marselis Prustas naudojo ausų kištukus ir apsikalė savo miegamuosius kamštine medžiaga, kad joks pašalinis triukšmas netrukdytų jiems dirbti.

O, velnias, kur pasidėjote savo telefoną? Nesvarbu, nes jūs – genijus

Jūs negalite susikaupti, nes jūsų idėjos ir mintys veja viena kitą. Tokia konkurencija skatina inovaciją. Inovacijos reiškia – ar tai paukštis, ar plastikinis maišelis. Maišelis. Keistai atrodantis maišelis. Lauke drėgna. Gal lis? O, varge, neužrakinau laukujų durų? Man atrodo, užrakinau. Ar vis dėlto neužrakinau?

Gyvenate pernelyg neįsitempdami. Jūs – genijus

Kaip rašo knygos apie kūrybingumą „Imagine: How Creativity Works“ autorius Jonah Lehreris, kai esame atsipalaidavę, mūsų dėmesys nukrypsta vidun, ir būtent tada išgirstame savo vidinį balsą, kuris visada buvo viduje, tik kai mes būname pernelyg įsitraukę į nuolatinę veiklą, jo tiesiog negirdime.

Jus mama jus ilgai maitino savo pienu? Jūs – genijus

Jūs protingas ir turtingas. Ir visa tai dėl tų ilgos grandinės polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurių yra motinos piene, o jos svarbios smegenų augimui ir vystymuisi. Ačiū tau, mama!

Mėgstate prigulti pokaičio miego? Tai padės jums tapti genijumi

Hypnagogia yra būsena tarp sapnavimo ir būdravimo. Genijai dažnai iššaukdavo sau šią būseną (miegodami pokaičio): prisiminkite Salvadoro Dali tirpstančius laikrodžius. Nors pokaičio miegas dažnai yra siejamas su migrena, visgi norint paaštrinti savo proto galimybes patariama kuo dažniau eiti miegoti pietų miego

Jums nerūpi mada?

Greičiausiai, pasidavimas rutinai (tie patys drabužiai kasdien) padeda jums susikoncentruoti į svarbesnius dalykus. Nebent esate iš Kardashian klano. Tada mada priskiriama prie svarbesnių dalykų.

Jūs kriepiate dėmesį į detales?

Kreipiate dėmesį į detales, jus netgi galima vadinti perfekcionistais Visada ieškosite geriausio būdo suplanuoti, suorganizuoti projektą, kruopščiai rengsite prezentaciją. Nors ši jūsų savybė neretai gali pakišti koją, ypač, kai siekiate visiško tobulumo, ji taip pat gali ir labai pasitarnauti, mat gebi darbus atlikti preciziškai.

Jūs esate savikritiški

Tai nereiškia, kad graužiatės dėl kiekvienos klaidos, o mokotės iš klaidų, ieškote būdų, kaip tobulėti. Savikritiškumas daugelio yra painiojamas su menka saviverte. Iš tiesų kritiškas sau žmogus yra linkęs tobulėti, augti ir imtis naujų veiklų. Jis mokosi iš savo klaidų ir neleidžia jo trūkumams užgožti privalumų

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis