Galbūt to nežinojai: požymiai, jog esi tikrų tikriausia intravertė

Apie intravertus sklando gausybę mitų. Uždari, neatsiskleidžiantys, neretai melancholiški, liūdni, net depresiški. Visgi intravertų mūsų gretose ne taip jau mažai. Ar tu intravertė? Psicgologų teigimu, jei bent keturis čia išvardintus teiginius gali priskirti sau, tau būdingas intravertiškas charakteris.

Moki sakyti kalbas, tik paskui nejaukiai jautiesi. Jei esi intravertas, tai nereiškia, kad nemoki kalbėti ir nepasitiki savimi. Tiesiog tai reiškia, kad sakydamas kalbas jautiesi geriau nei po to. Viešumas, dėmesys, sutelktas į tave, tau nėra pats maloniausias dalykas. Tu tikrai nesi bailiukė, kuri gąsdinasi

Draugauji su ekstravertais. Priešingybės traukia, tiesa? Dauguma intravertų yra draugai su ekstravertais, nes tai suteikia balanso abiejų tipų žmonėms. Kartais intravertus reikia ištrakti iš jų kiauto, o ekstravertams reikia pažinti ramaus vakaro privalumus.

Tau sunku pasitikėti žmonėmis. Intravertams gali būti sunku susirasti draugų, kurie gerbia jų intravertišką natūrą. Kai pradedi su kuo nors bendrauti, tau reikia daugiau laiko nei ekstravertui, kad imtum pasitikėti žmogumi. Ir tai toli gražu nėra blogai - tyrimai rodo, jog intravertai yra linkę susirasti ilgaamžiškesnius partnerius ar draugus.

Tu netuščiažodžiauji. Intravertai nekalba veltui: vien dėl to, kad ką nors pasakyti. Jie kalba argumentuotai ir trumpai. O svarbiausia – jie moka nutylėti ir visko neišsakyti. Gal dėl to tai palaikoma nenoru bendrauti, nepasitikėjimu, neryžtingumu, paslaptingumu?

Esi jautresnė. Intravertiški žmonės jautriau nei ekstravertai reaguoja į šviesą, tamsą, oro temperatūrą. Jų organizmas rytais dažnai būna mieguistas. Jie mažiau prakaituoja, todėl sunkiau toleruoja karščius. Jiems siūloma dėvėti drabužius su kišenėmis - šąlančioms rankoms šildyti.

Dažnai net būdama viena jautiesi vieniša. Intravertai paprastai stereotipiškai laikomi keistuoliais, vienišiais. Tačiau mokslininkai nurodo, kad šis psichologinis tipas yra emocionaliai stabilesnis. Dažnai tai yra ryškus pranašumas.

Rašai. Dauguma intravertų kažką rašo. Jie dažnai bando pragyventi iš rašymo arba rašo laisvalaikiu savo malonumui. Nemažai intravertų yra garsūs rašytojai, kūrėjai, juos darbingai nuteikia ne darbas komandoje, o vienumoje.

Esi paslaugus Dažnai intravertai pastabesni aplinkai, smulkmenoms, detalėms. Jie pastabūs ir geranoriški, priešingai nei daugelis ekstravertų, labai vertina juos supančius žmones ir stengiasi būti nuoširdūs, nesiginčyja.

Gyvenime išlaikai balansą. Dažnai intravertai palaiko balansą tarp buvimo vienam ir įvairaus bendravimo. Intravertai dažniausiai puikiai suderina šiuos du dalykus.

Rau ne itin patinka didelės žmonių kompanijos. Nors šiems asmenims nelabai patinka šurmulys, bet jie nelinkę slapstytis nuo žmonių. Tiesa, ilgai bendraudami jie pavargsta ir nori pabūti vieni. Intravertai gali atsiskleisti tik jiems tinkamoje aplinkoje. Jie ryžtąsi žengti „į sceną“ dėl visai kitokių priežasčių negu dėmesį mėgstantys ekstravertai. Intravertai pasireiškia tada, kai ieško sau tinkamos veiklos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis