5 išvaizdos ypatybės, kurios iš karto atkreipia vaikinų dėmesį (1)

Kiekvieno vaikino skonis yra individualus, tačiau vis dėlto egzistuoja 5 išorinės merginos savybės, kurios tuoj pat patraukia vaikinų akį. Bent jau taip teigia vienas santykių peripetijas nagrinėjantis užsienio portalas, kuris atliko apklausą, tikėdamas išsiaiškinti, kokie išvaizdos bruožai lemia vaikinų simpatijas.

1. Aukštas ūgis. Nors žemaūgės merginos taip pat turi daugybę pliusų (juk kaip romantiška yra pasilenkus bučiuoti už save mažesnę panelę...), vis dėlto ūgis duoda daug. Nekalbant apie tai, jog aukštos panelės išsiskiria iš minios, dažnai būtent aukštaūgės merginos vaikinus patraukia savo išvaizda.

Tikriausiai žinai, jog aukštoms merginoms labiau tinka įvairūs drabužiai. Be to, jei aukštaūgės turi taisyklingą laikyseną, dažnai gatvėje yra painiojamos su modeliais, nors ir nėra šios profesijos atstovės.

2. Sveikai atrodantys plaukai. Egzistuoja mitas, jog vaikinams patinka tik ilgaplaukės. Pasirodo, yra visai ne taip. Vaikinus pirmiausia patraukia ne merginos plaukų ilgis, bet jų išvaizda. Jei plaukai atrodo silpni, yra ploni, lūžinėjančiais galiukais, netvarkingai sušukuoti, tinkamai neišplauti – vaikinai iš karto tokiems plaukams sako „ne“.

Žinoma, ilgos kasos vaikinų dėmesį traukia, tačiau atmink, jog kai kurioms tiesiog nėra lemta turėti ilgus, gražius plaukus. Tuomet geriau trumpesnė, tačiau gražiai atrodanti šukuosena.

3. Graži šypsena. Šypsena – pagrindinis žavingos merginos ginklas. Iš tiesų, būtent šypsena dažnai patraukia vaikino dėmesį. Besišypsanti mergina atrodo ne tik gražesnė, bet ir nuoširdesnė, linkusi bendrauti, atsiverti. Juk ir tau pačiai žymiai maloniau bendrauti su žmogumi, kuris daug šypsosi.

Remiantis tyrimais, būtent šypseną vaikinai dažnai įvardina kaip tą išorės bruožą, kuris pirmiausiai krenta į akį. Ir net paskatina įsimylėti. Regis, pasakymas „įsimylėjau tavo šypseną“ nėra iš piršto laužtas...

4. Figūrą pabrėžiantys, tačiau subtilūs drabužiai. Merginos, kurios pernelyg išsišaukia savo apranga, gal ir patraukia vaikinų akį, tačiau tikrai nėra tos, kurios sugebėtų dėmesį išlaikyti. Taip yra todėl, jog nuolatos demonstruojama patrauklumą pabrėžianti apranga vaikinams tiesiog tampa nebeįdomi.

Kam žiūrėti, jei jie ir taip viską matė? Pirmam įspūdžiui palikti tokia apranga gal ir tinka, tačiau subtilumas ir elegancija visada išliks didesnė vertybė nei noras išsiskirti.

5. Lygi, skaisti oda. Anot psichologų, gražios ir sveikos odos vaizdas žmonėms pirmiausiai krenta į akis. Jei oda yra pažeista spuogelių, randelių ar kitokių nelygumų, į tai labai atsikreipia dėmesys. Ir priešingai, jei oda yra lygi, spindinti, žmogus iš karto atrodo simpatiškesnis. Lygiai taip pat ir su vaikinų nuomone.

Skaistaus veido merginos traukia akį. Dažnai merginoms, turinčioms gražią odą, net nereikia naudoti daug kreminės pudros, jog šios atrodytų pritrenkiančiai. Vaikinai į gražią odą atkreipia dėmesį tikrai ne specialiai. Juk dažnai jie žiūri merginai į veidą, tačiau viso veido grožio pagrindas ir yra sveika oda. Žinoma, ne viena iš mūsų turi problematišką odą, todėl norėdamos išvengti odos problemų, privalome ja tinkamai rūpintis ir gerti daug vandens.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis