Ypatingos burtų lentelės dėka sužinok, kas tavęs laukia ateityje

Prieš tavo akis – dar viduramžių laikais išgarsėjęs burtas. Tau tereikia užmerkti akis, giliai įkvėpti ir pasistengti atsipalaiduoti. Pasiruošusi durk pirštu į žemiau esančią lentelę ir paskaičiusi sužinok, ką išrinktasis skaičius sako apie tavo artimą ateitį.

Pateikiame tau lentelę, kurios būdu sužinosi, koks likimas tavęs laukia netolimoje ateityje.

1. Turi būti atidi rinkdamasi draugus gyvenime, mokykloje, universitete ar darbe. Prieš ką nors sakydama gerai pagalvok ar to tikrai reikia, nes didelė tikimybė, kad tau besišypsantis žmogus už akių rezga intrigas.

2. Nebijok surizikuoti. Posakis „Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“ dabar tau ypatingai tinka, palanku progai pasitaikius per daug nesvarstyti.

3. Netikėtos pažintys gali kardinaliai apversti tavo gyvenimą - tiek asmeninį, tiek profesinį. Tik tų pažinčių nebus, jeigu neužsiimsi jokia veikla, kuri reikalauja išėjimo iš namų.

4. Patartina labiau pasitikėt artimiausiais žmonėmis. Nors kartais atrodo, kad viską padarysi pati, o kiti tau negali niekuo padėti, iš tiesų net neįsivaizduoji, kaip viskas gali pasikeisti, jeigu tik išdrįsi atverti širdį.

5. Gyvenime viskas sukasi ratu, taigi jei kils noras ką nors įskaudinti, atkeršyti ar apgauti - gerai pagalvok ar nuo to tikrai pasijausi laimingesnė. Savo laimės ant kito nelaimės nepastatysi.

6. Nešvaistyk veltui laiko vaikydamasi tai, kas tau kol kas nepriklauso. Kai bus tinkamas laikas, tai pas tave savaime ateis, o kol kas turi mėgautis gyvenimu ir naujomis galimybėmis.

7. Daryk ir dar kartą daryk. Dabar likimas tau dovanoja visas įmanomas galimybes, tik sugebėk jų nepramiegoti ir tinkamai išnaudok. Privalai judėti į priekį!

8. Pamiršk senas nuoskaudas, nes jos yra pagrindinė tavo kliūtis į laimę.

9. Kuriam laikui atsiribok nuo aplinkinių ir pabūk viena. Tai padės tau aiškiau pamatyti, kas yra tavo draugai, o kas tiesiog semia eik eikvoja tavo energiją ir tave išnaudoja.

10. Svajok, nes svajonės pildosi ir materializuojasi!

11. Bus naujienų! Geros jos ar blogos - priklausys tik nuo tavo požiūrio. Pasistenk įžvelgti teigiamas puses ir kol kas negalvok apie neigiamas, tuomet pamatysi, kaip viskas išeis tik į gerą.

12. Metas veikti ryžtingiau. Dabar tinkamas metas sudėlioti visus taškus arba sukti nauju keliu, arba gyventi toliau, tik be iki šiol buvusių trukdžių.

13.Pasikliauk tik savo intuicija ir protu. Aplinkinių patarimai pridarys daugiau bėdos, nei atneš naudos.

14. Ištiesk kojas ir tiesiog ilsėkis. Jau gana galva daužyti į sieną, bandant ją pramušti. Siena sugrius ir be tavo pastangų, o tau teliks mėgautis lobiais, kurie už jos slėpsis.

15. Galvodama apie nelaimes, kartais nepastebi savo pačios laimės Daugiau vertink tai, ką turi, o ne tai, ko netekai.

16. Jei sulauksi netikėto pasiūlymo - per daug neskubėk jo priimti. Geriau nerizikuok ir palaukt stabilesnio laikotarpio.

17. Netrukus į duris pasibels džiaugsmas, bet ar tai bus ilgalaikė laimė, priklausys tik nuo tavo pačios pastangų.

18. Laukia įdomios gyvenimo permainos, tačiau įsiklausyk į artimiausių žmonių nuomonę ir patarimus. Pati šiuo metu į tas permainas norėsi nerti stačia galva irtai darydama gali susižeisti.

19. Būk ypatingai akyla, nes priešai nemiega. Jie nesugebės tau pakenkti, jeigu pati nedarysi neatidžių klaidų.

20. Daugiau dėmesio skirk mokslui ar darbui - čia situacija „viskas arba nieko“. Juk labiau norėtum visko, tiesa?

21. Elkis gudriai: jei reikia, linksėk galva, bet nedaryk to, kas tau pačiai atrodo neteisinga. Nepasikliauk kitų pažadais.

22. Gyvenime būna juodų periodų, bet jie labai svarbūs tavo asmenybės formavimuisi. Tik išgyvenusi sunkiausias akimirkas gali įvertinti kas iš tiesų yra laimė.

23. Įnešk gėrio į kitų žmonių gyvenimą be jokio savanaudiškumo. Pamatysi, kaip gerai pasijausi pati, o ir už tą gėrį anksčiau ar vėliau būsi apdovanota.

24. Net jei ir iškils nemalonių netikėtumų, išlik rami. Viskas išsispręs savaime, neverta gadintis nervų.

25. Nekurk didžiulių planų, nes jais patikėjusi, gali skaudžiai nusivilti. Dabar kur kas geresnis pasirinkimas - ramiai palaukti ir tiesiog pasidžiaugti esama situacija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis