Merginų išvaizdos trūkumai? Neįsivaizduojate, kaip jie traukia vaikinus

Merginų įsivaizduojami išvaizdos trūkumai dažną vaikiną ne erzina, o juokina. Kelios rinkės ant pilvo? Pamanykite. Celiulito užuomazgos? Na, to pasaulis dar nematė. O jau nubėgęs makiažas... Pasaulio pabaiga. Patikėkit - dažnas vaikinas iš jūsų tariamų išvaizdos kompleksų tik pasijuoks ir patvirtins, jog jie ne tik žavūs, bet ir be galo patrauklūs. Pavyzdžiui, šie...

Nedidelis tarpas tarp dantų. Taip jau lemta, jog kai kurios merginos gimsta su tarpeliu tarp priekinių dantų, vadinamąja švarple. Visai nereikia dėl to kompleksuoti! JAV tyrimas atskleidė, jog vaikinai merginas su tokiomis šypsenomis net laiko simpatiškesnėmis ir patrauklėsnėmis. Žinoma, jei tarpas tarp dantų tau trukdo gyventi visavertišką gyvenimą, visuomet galima jį pataisyti odontologo kabinete ar nešiojant breketus.

Pašiaušti plaukai. Kad ir kaip mes stengtumėmes plaukus šukuoti, jie vis tiek veliasi? Vaikinams tai gali pasirodyti net visai žavinga! Tokia šukuosena jiems primena mergaites iš pajūrio, o šios jiems asocijuojasi su gera nuotaika ir laisve. Ar pastebėjai, jog vaikinai mėgsta plaukus specialiai pavelti? Šis gestas jiems patinka, nes susivėlusios mes jiems atrodame smagios ir atsipalaidavusios. Todėl ir tau neverta nerimauti, jei į pasimatymą ateisi suveltais vėjo plaukais, nes vaikinui tai ne bėda.

Didesnis pilvukas. Pūpsantis pilvukas neduoda tau ramybės? Anot vaikinų, tau reikėtų dar ir kaip nusiraminti. Vaikinai pilnesniame pilvuke nemato jokių blogybių. Priešingai, minkštutis pilvukas kai kuriems net patinka! Smarkiai ištreniruotas pilvo presas patinka tikrai ne visiems, o kai kuriuos vaikinus net gąsdina itin sportiškų formų merginos, nes atrodo jiems gana vyriškos. Tačiau jei mėgsti sportuoti, visai nebūtina vengti sporto. O jei turi didesnį pilvuką, privalai nustoti kompleksuoti. Tikrai mylintis vaikinas mylės tave visokią!

Moteriškų formų figūra. Neretai panelės visais įmanomais būdais stengiasi atsikratyti Dievulio joms duotų figūros formų. Sportuoja, laikosi dietų ir kitaip stengiasi lygiuotis į lieknas kaip smilgeles manekenes. Tačiau juk ne visos gimė tokios! Vaikinai to niekaip nesupranta, o dažno vaikino nuomone, moteriškesnė figūra yra kur kas žavingesnė nei berniukiško tipo. Gamta taip jau sutvėrė, jog merginos turi apvalumus, tad kam priešgyniauti gamtai ir bandyti ją nugalėti? Verčiau susikoncentruok į vidinio pasaulio tobulinimą, savęs ugdymą, mokykis iš klaidų ir stenkis siekti savo tikslų. Anot vaikinų, ne merginos figūra lemia tai, ar jie ją užkalbins, o charizma, kurią jos spinduliuoja.

Ariel Winter
Ariel Winter
Vida Press

Nedidelė krūtinė. Jei tavo krūtinė nėra C dydžio, ir net ne B, tau visai nereikia nerimauti. Anot vaikinų, mažos krūtinės irgi yra dailios, tiesiog reikėtų tai mažiau akcentuoti. Juk dažna panelė, kuri turi mažą krūtinę, mėgsta kartoti, jog norėtų didesnės krūtinės. Vaikinų nuomone, kiekviena panelė yra unikali ir ne krūtinės dydis ją paverčia žavinga. Priešingai. Juk yra tokių panelių figūrų, kurioms maža krūtinė dar ir kaip tinka.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press

Celiulito žymės! „Prisiekiu – man žavu šiek tiek celiulito. Nesuprantu, ko jos taip raukosi dėl jo. Man celiulitas žavus, kaip kažkam žavios strazdanos“, - prisipažino Marius. Taigi, jei kompleksuoji dėl apelsino žievelės efekto ant šlaunų, žinok, jog tavo kompleksai nėra pagrįsti. Visų pirma, tai nėra jokia gėda - daugelis merginų susiduria su celiulitu, o visų antra - dėl celiulito nėra ko nerimauti, mat tai nėra kažkoks kūno defektas, dėl kurio į tave kryptų dėmesys. Ypač vaikinų.

Nubėgęs blakstienų tušas. Nepatikėsi, bet apklausoje, atliktoje vienoje internetinėje svetainėje, vaikinai pripažino, jog jiems be galo patraukliai atrodo merginos... kurių blakstienų tušas nubėgęs dėl lietaus ar jūros vandens! Anot vaikinų, tokia mergina jiems asocijuojasi su laisve, emocija ir net moteriškumu. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, jie šį išvaizdos baubą iš tiesų laiko žavingu ir nė kiek negąsdinančiu. Ką gi, vandeniui atsparus blakstienų tušas - į šiukšliadėžę...

Platūs klubai. Merginos plačius, moteriškus klubus dažniausiai maskuoja drabužiais ar lieknina sporto salėje. Visgi daugiau nei 70 proc. vaikinų įvairiose apklausose įvardina, jog platūs klubai jiems ne tik be galo patrauklūs, bet ir signalizuoja, jog mergina yra vaisinga. Nuo seno teigiama, jog platesnius klubus turinčios merginos yra vaisingesnės, lengviau išgyvena gimdymo skausmus ir yra kur kas moteriškesnės nei siauručius klubus turinčios merginos.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Neištreniruotas kūnas. Beveik nėra vaikinų, kurie neskatintų merginos sportuoti. Puikiai žinoma, koks naudingas organizmui bei kūno grožiui yra sportas, tačiau daugelį vaikinų traukia megrinos, kurių kūnai nėra išdailinti lyg profesionaliausių atlečių. Daugeliui vaikinų patinka moteriškos figūros, todėl ariančios sporto salėje ir galinčios pasigirti išvystytais, ryškiais raumenimis didelę dalį vyriškosios lyties atstovų atstumtų. Ne veltui merginos yra silpnoji žemės lytis, todėl vaikinai šalia jų trokšta pasirodyti stipresni, tvirtesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis