5 pavojų žymintys likimo ženklai delne: pasitikrink, ar jų neturi

Vieni chiromantija tiki, kiti teigia, jog tai tikrų tikriausias pramanas. Vis dėlto kaip šiuo mokslu netikintieji nustebtų, perskaitę savo delnų ženklus. Jie simbolizuotų ne tik teigiamus gyvenimo įvykius, išskirtų ryškiausias būdo savybes, bet ir prognozuotų bei galbūt net apsaugotų nuo nelaimių. Siūlome tau tuoj pat peržvelgti penkis didžiausią pavojų pranašaujančius ženklus, kuriuos gali rasti ant savo delno.

GROTELĖS. Vadinamosios grotelės - kertamoji linija, kuri sudaro grotelių efektą, nėra gėrio ženklas. Grotelės, net jei ir labai nežymios, gali reikšti, jog žmogaus laukia sudėtingas gyvenimas. Pirmiausia - dėl jo paties asmeninių savybių, polinkio į kraštutinumus, niūrią nuotaiką, priklausomybes. Tiesa, ši linija sunkesniu žmogaus gyvenimo periodu gali paryškėti, o džiugesniu ir visai pranykti. Grotelės ne veltui vadinamos žmogaus psichologijos atspindžiu, todėl žymi emocijas, jų sunkumą ar lengvumą.


Išsišakojimai kurios nors delno linijos gale - prastas ženklas.

Jis žymi, jog žmogaus gyvenimo linijos nėra vientisos, aiškios, todėl gyvenime galimi sunkumai, pavyzdžiui, nesutarimai su artimaisiais, nelaimės, praradimai. Linijų ryškumas atspindi padėties sunkumą - kuo ryškesnės linijos, tuo gyvenimas gali būti kartesnis ir sunkesnis.

Jei kurioje nors vietoje delne turi ryškų apgamą, jis, deja, nėra laimingas ženklas. Tai ženklas, jog tavo gyvenimą kada nors gali supurtyti koks nors lemtingas įvykis, po kurio gyvenimo vaga gali pakrypti kardinalia kryptimi.Apgamas taip pat simbolizuoja, jog tavo energetika gali būti negatyvi, o asmenybė nespinduliuoja gerumo, nuoširdumo.

Pažvelk į savo riešo linijas. Jos aiškiai matomos, ryškiai įsirėžusios į odą? Tuomet keliauk į kitą puslapį. Šis aprašymas skirtas toms, kurios riešo linijos ar linijų beveik negali įmatyti, jos yra tarsi išplaukusios. Šios linijos žymi moteriškumą, ginekologinius aspektus. Jei šios linijos neryškios, merginos ir moterys gali susidurti su nevaisingumu, persileidimu, vaiko netekimu. Tai žymi, jog gyvenimiškosios aplinkybės gali lemti, kad jos gyvenimą nugyvens be vaikų.

Matai salelės formos liniją, kuri išsidėsčiusi tarp dviejų pirštų? Ši linija žymi tavo charakterio tamsiąsias puses, tokias kaip neiniciatyvumą, negebėjimą apsispręsti, plaukimą pasroviui. Dažniausiai ši linija simbolizuoja, jog esi ne savo gyvenimo kalvė - tavo gyvenimo vagą kreipia kas nors kitas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis