Patarimai, kurie padės kuriant santykius

Nesvarbu, ar susipažinai su vaikinu vos prieš kelis mėnesius ar jau švenčiat draugystės metines , šie patarimai pravers ir juos įsidėmėti patartina.

Negailėk komplimentų. Pastebėk, kokios vaikino savybės tau patinka, ištark tai garsiai: pasakyk, kad jis gerai atrodo arba pagirk jį draugams girdint. Daryk tai kuo dažniau.

Užkirsk kelią rutinai. Eikite į pasimatymus, tai ne tik vakarienė restorane prie žvakių ar ėjimas į kino teatrą. Drauge eikite į dailės galeriją, apsilankykite naujoje kavinėje ar išbandykite kažką nepatirto. Nesvarbu, kuo užsiimsit, tiesiog išsiruoškit iš namų kuo dažniau ir darykit kažką neįprasta drauge.

Pora
Pora
Shutterstock

Nekalbėk užuominomis. Niekas neapdovanotas gebėjimais skaityti svetimas mintis, vaikinams tai ypatingai sunku. Todėl savo norus ir lūkesčius išdėstyk aiškiai. Kalbėk tiesiai šviesiai.

Nesmalsauk. Jei nuspręsi pasikapstyt partnerio „Facebook“ metraštyje iš smalsumo ar tą akimirką kilusio pavydo, tai tikrai surasi tai, ko tau geriau būtų nežinoti. Gal užklius flirtą primenanti frazė? O gal rasi nuotrauką, kurios anksčiau nematei? Visos pastangos pričiupti jį tik įelektrins atmosferą.

Atsiprašyk. Taip, tai tikrai nelengva. Tačiau jei neišspręsi šios problemos dabar, tai kitą kartą reikės aptarti jau dvi. Nieko nėra blogo, jei prisipažinsi klydusi pirma ir nusileisi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis