Na ir taiklumas! 3 tiesos, kurias apie tave pasako tavo pirmoji vardo raidė

Vardas – tai parašas. Jis mus išskiria šeimos ar draugų rate. Vardai, duoti mūsų gimimo dieną, gali atskleisti kur kas daugiau nei mes įsivaizduojame. Norėtum sužinoti dar negirdėtų charaktersavo charakterio savybes pagal savo vardo pirmąją raidę.

Tavo vardo pirmoji raidė:

A – 1. Turi labai stiprią valią. Esi ambicinga ir nepriklausoma. Esi tiesmuka. 2. Gyvenime labai pasitiki savimi. Esi stipri, ryžtinga, būdingas tikslingumas. 3. Tuo pat metu gali būti užsispyrusi ir savavališka.

B – 1. Esi emocionali, nepriklausoma ir atkakli, draugiška, dėmesinga 2. Tau būtina taika ir harmonija. 3. Esi ištikima savo įsitikinimams, tačiau kartais griebi už idėjų, praradusi savo aktualumą. Išmok keistis, atsižvelgdama į aplinkybes. Būk savarankiška.

C – Č – 1. Turi intuiciją, paprastai atvirai reišk isavo jausmus. Gali gana sėkmingai save išreikšti, neblogas humoro jausmas 2. Moki džiaugtis gyvenimu, linkus į melodramatizmą, kartais – ekstravaganciją 3. Atvira, spontaniška, kartais prarandi savikontrolę ir būni išsiblaškiusi

D - 1. Praktiška, mėgsti tvarką ir sistemą 2. Esi drąsi, įžvalgi, gali susikaupti ir išspręsti daugybę problemų 3. Esi tikras autoritetas, kartais būni nesukalbama ir užsispyrusi.

E – 1. Tau būtina laisvė, esi aistringa ir gerai fiziškai išsivysčiusi. Tau patinka visuomenė ir pasilinksminimai 2. Esi įžvalgi ir tave nelengva apkvailinti 3. Originalumas, įvairiapusiškumas, sugebi įvairiapusiškai įvertinti situaciją.

F – 1. Esi atsakinga, sugebi aukoti save. Draugiškumas, meilė, svetingumas, gailestingumas ir širdies šiluma 2. Esi jautri svetimam skausmui, delikatus; turėtum atsargiau piršti kitiems savo nuomonę 3. Venk melancholijos ir depresijos.

G – 1. Tu- mąstytoja, turinti stiprią valią ir ryžtingumą. 2. Tavo vaizduotė ir mintys kuria tau sėkmę. 3. Mėgsti tvarką, esi disciplinuota, metodiška, greitai reaguoji į atsiradusias galimybes.

H – 1. Tu- išradinga ir originali, lengvai uždirbi ir išleidi pinigus 2. Iš esmės, esi geras finansininkė. Remiesi savo nuomone 3. Tavo priešai – skepticizmas ir abejonės. Tau būtinas laikas pažinti tikrąją save.

I –1. Esi emocionali, dėmesinga ir supratinga 2. Turi gerą skonį, jauti grožį, meną. Esi gana jautri ir priklausoma nuo atsitiktinumų 3. Reikėtų išmokti nepulti iš vieno kraštutinumo į kitą. Ieškok pusiausvyros.

Y – 1. Mėgsti laisvę, nekenti limitų ir apribojimų 2. Turi daug norų, esi drąsi ir nepriklausoma. Tu – subtili ir stipri asmenybė 2. Dažnai abejoji ir lėtai priimi sprendimus 3. Esate jautri, turi gerą intuiciją.

J – 1. Stiprus teisingumo jausmas. Tu – dora, ištikima ir atvira 2. Norėtum padėti aplinkiniams, tačiau pernelyg stengiesi patenkinti visus 3. Turi blaivų protą ir nemažai talentų. Išmok gauti daugiau vidinių impulsų, jei nori išnaudoti savo talentus.

K – 1. Intuicija, nuojauta, atvirumas 2. Esi emocionali ir išradinga, sieki sėkmės 3. Galimos negatyvios savybės – nervingumas, baimės, abejonės, tačiau, iš tikrųjų, esi stipri ir įvairiapusiška.

L – 1. Esi labai linkus į intelektualinę veiklą, o dėl to gali pernelyg lėtai priiminėti sprendimus 2. Esi dora ir atvira, lengvai palaikai santykius su aplinkiniais 3. Išmok pusiausvyros – esi linkusi į atsitiktinumus.

M – 1. Energinga ir darbšti, kartais net persidirbi 2. Mėgsti namus ir finansiškai norėtum būti visiškai nepriklausoma 3. Būk kantresnė su aplinkiniais, nors šiaip esi gana rami.

N – 1. Esi iniciatyvi, išradinga, net truputį keistoka 2. Turi savo nuomonę, ją keiti tik po ilgų diskusijų ar įtikinėjimų 3. Tau patinka stebėti gyvenimo eigą. Esi jautri ir gali turėti daugybę meilės nuotykių.

O – 1. Valia, aukšti moraliniai standartai, religingumas. Tu ramiai ir apgalvotai pradedi naujus darbus 2. Gerbi taisykles ir instrukcijas 3. Esi emocionali, todėl venk pavydo. Būna apmąstymų ir fantazavimo periodai.

P – 1. Tu - inteligentiška, turi žinių apie daugelį gyvenimo sričių. Iš pirmo žvilgsnio sudarai teigiamą įspūdį 2. Galit būti gana uždara, atsiribojanti nuo aplinkos 3. Galit būti stipriai prisirišus prie nuosavybės ir neefektyviai išnaudojanti laiką.

R – 1. Tu – garbinga ir geraširdė, gali padėti kitiems, spinduliuoji didelę vidinę energiją 2. Moki džiaugtis gyvenimu ir gerai dirbti 3. Tau būtina pusiausvyra ir ramybė. Kontroliuok kritiškumą. Gero reikalo vardan gali paaukoti ir savo laiką, ir energiją.

S – Š – 1. Šiluma, žavingumas, ištikimybė 2. Galima dažna nuotaikų kaita; būdingas impulsyvumas. Esi produktyvi, greitos reakcijos 3. Išmok, prieš priimdama sprendimą, truputį palaukti ir kontroliuoti emocijas.

T – 1.Tu esi dinamiška ir gyveni triukšmingai bei audringai, kartais reikia prisiversti sustoti. Tau patinka plėsti savo vidinio pasaulio ribas 2. Esi apsaugota nuo aplinkinių įtakos. Prisiėmusi atsakomybę, gali tapti agresyvi 3. Dažnai esi labai jautri ir lengvai pažeidžiama. Tu skaitai kitų mintis, todėl norėdama aplenkti kitus (įgyvendinti tai, apie ką jie galvoja), turi greitai veikti.

U – Ū – 1. Esi vienodai linkus ir į kaupimą, ir praradimus. Šių problemų priežastimi gali būti tavo neryžtingumas, egoizmas. 2. Išmok greičiau vertinti situaciją ir padėti kitiems 3. Esi intelektuali, išradinga, turi intuiciją. Turi gerą įprotį reikiamu laiku atsirasti reikiamoje vietoje.

V – 1. Intuicija, įkvėpimas. Turi grandiozinių planų ir idėjų, sugebėtum juos realizuoti. Esi darbšti ir nori matyti rezultatus 2. Gali būti ekscentriška, o tai tau ne visada į naudą 3. Tu – atvira, lojali ir patikima, tačiau gali būti neperprantama, egoistiška.

Z – Ž– 1. Tu – mąstytoja, esi truputį susikausčius, tačiau jei aplinka tau palanki ir draugiška, gali atsiskleisti 2. Sieloje esi pasiruošus dideliems darbams, tačiau tau gali trukdyti kuklumas, persekiojantis tave nuo vaikystės 3. Esi patikima draugė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis