Pasižymi šiomis savybėmis? Tuomet meilės reikaluose esi nepralenkiama

Jei nuo pat ankstyvos paauglystės susitikinėjai su vaikinais, nuolat buvai apsupta dėmesio ir esi įvaldžiusi bendravimo su vaikinais techniką, tuomet tikriausiai pasižymi šiomis charakterio savybėmis.

Tau rūpi ne tik materialiniai dalykai. Įsimylėję vyrai nori būti riteriais ir elgtis su tavimi lyg su princese, tačiau tau tai nesuteikia teisės elgtis, lyg tokia būtum. Leisk jam pasirūpinti romantiškomis vakarienėmis ar nedideliais siurprizais, tačiau nereikalauk to. Vyrai tikrai įvertins, kad neprivalo verstis per galvą ir švaistyti savo algą, kad įrodytų meilę tau.

Jei esi „atsipūtus“, tai irgi 100 proc. gerai. Kai po sunkios dienos grįžti namo ir virtuvėje randi pilną kriauklę nešvarių indų, norėtųsi jam paaiškinti, tiesa? Nereikia, mokėk kartais atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl smulkmenų. Nereiktų visiškai paleisti vadžių, bet tvirčiausi santykiai yra tų porų, kurios moka kartu atsipūsti.

Tu pasitiki savimi. Nėra nieko seksualiau nei moteris, kuri jaučiasi patogiai būdama savimi. Kad nepasitiki savimi vyrams išduoda tokie klausimai: ar ši suknelė mane storina, ar ši palaidinė man tinka ir panašiai. Jei tau nuolat reikia patvirtinimo, kad esi graži, jis greitai pats pradės tuo abejoti.

Vertini spontaniškumą. Santykiuose spontaniškumas ir netikėtumai yra ypatingai svarbūs akcentai. Vyrai dievina merginas, kurios gali pasiduoti akimirkai – išeiti pasivaikščioti viduryje nakties, trečiadienį išvažiuoti prie jūros ar tiesiog pastverti juos už marškinėlių ir nusitempti į miegamąjį.

Tu jauti pagarbą. Jeigu tu visuomet stengsiesi ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikino, taip išreikši savo pagarbą jam. Guosk savo vaikiną taip, kaip norėtum, kad jis tave guostų. Kalbėk mandagiai, rodyk susirūpinimą bei susidomėjimą. Stenkis dėl jo, išgyvenk dėl jo nesėkmių, patark, kai jis bus susirūpinęs, apkabink, kai jis to norės, pralinksmink, jei jis liūdi. Būtent tokios merginos nori kiekvienas vaikinas. Jei ji ir draugiška, ir gerbia savo antrąją pusę, moka užjausti ir linksmintis, jei su ja gera kalbėtis, gera keliauti – jos grožis niekada nebus pats svarbiausias kriterijus.

Pora
Pora
Shutterstock

Esi draugiška. Jei esi mergina, turi būti ir vaikino draugė. Pabandyk suprasti savo vaikiną, rimtai pasikalbėk apie jo tikslus ir interesus. Domėkis jo mokslais, darbu, hobiu, pomėgiais. Žiūrėk, kai jis žaidžia kamuoliu, groja gitara ar veikia tai, kas jam labiausiai patinka. Taip tu jį geriau pažinsi, o jis pripras prie tavo buvimo šalia.

Esi romantiška. Vieni pagrindinių skirtumų tarp draugės ir trokštamos merginos – romantika, intymumas. Aišku, tai visiškai nereiškia vien sekso. Būdama vaikino mergina, tu neprivalai tenkinti seksualinių jo troškimų. Tavo tikslas – tapti jo svarbiausia drauge. Būk truputį romantiška: laikyk jo ranką, rašyk meilės laiškelius, kalbėk apie jūsų santykius.

Pasitikinti. Būdama mergina privalai pasitikėti savo vaikinu. Jeigu pavydi jo kiekviename žingsnyje, negali vadintis jo mergina. Tai reiškia, kad privalai leisti jam vykti į „vaikinų vakarėlius“ neprieštarauti, kai jis bendraus su kitomis merginomis. Pavydas – tai blogio demonas, todėl neleisk jam tavęs kontroliuoti.

Visuomet esi geros nuotaikos. Sakoma, kad gera nuotaika yra užkrečiama: sunku žiūrėti į nuoširdžiai besišypsantį žmogų ir jam nenusišypsoti. Vaikinus it magnetas traukia gerai nusiteikusios ir „užsidegusios“ merginos. Jie niekada neatkreips dėmesio į tą, kuri sėdi kampe paniurusi ir be perstojo kalba vis apie tą patį. Net jei mergina pasakotų apie tai, kiek daug vaikinų dėl jos kovoja ir kokia ji populiari, vaikinai dėmesio į ją nekreips, nes juos atbaidys monotoniškas tonas, o ne tai, ką ji sako.

Tu didžiuojiesi savo kūnu, kad ir koks jis bebūtų. Net jei ir svajoji atsikratyti ar priaugti keletą kilogramų, aplinkiniams to neparodai. Didžiuojiesi savo kūnu tokiu, koks jis yra šiandien, gebi paslėpti jo trūkumus ir pabrėžti privalumus. Bendraudama žiūri žmonėms į akis, stovi tiesiai, garsiai kvatoji ir nevengi paspausti kitiems rankos ar apkabinti. O jei vakarėlio metu sėdėsi ant sofos apsikabinusi pagalvę ir slėpdama kelias „rinkeles“ ant pilvo, visi supras, kad jautiesi stora ir neverta vaikinų dėmesio.

Tu nesi pamišusi dėl tobulos išvaizdos. Žinai, kad atrodai puikiai ir be 3 valandas trukusio makiažo bei 15 skirtingų derinukų apsivilkimų. Ne vietoje išlindęs plaukelis, nuo sėdėjimo pasiglamžęs sijonas ar po ilgos dienos šiek tiek apsitrynęs makiažas tau tikrai nekelia galvos skausmo. Mergina, kuri dėl tobulos išvaizdos eina iš proto, negali eiti į lauką be makiažo ir didžiąją laiko dalį skiria grožio procedūroms - tikras vaikinų košmaras!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis