Jokių mergišių tavo meilės kelyje! Būdai, kaip išvengti šio tipo vaikinų

Nors vieną kartą gyvenime su mergišiumi yra susidūrusi kiekviena mergina. Džiaukis, jei neteko nuo bendravimo su šio tipo vaikinu skaudžiai nusvilti. Kai kurių megrinų praktika daug baugesnė - mergišiai merginas ne tik palieka ant ledo, bet net ir sudaužo viltį kada nors sutikti tą, kuris brangins, mylės ir visokeriopai rūpinsis. Kaip neužkibti ant mergišių kabliuko? Pirmiausia turi žinoti šias tiesas.

Pasitikėk savimi. Mergišiai, tarsi šunys, užduodę kaulą, dažniausiai puola prie tų merginų, kurios yra gana naivios ir patiklios. Jie žino, jog jas bus nesunku suvilioti, nes jos greitai pasiduos jų kerams. Todėl patikėk, mergišius visais įmanomais būdais bandys tave užkariauti - dažnai tau šypsosis, lyg netyčia prisilies prie tavęs, o gal net imsis drąsesnių veiksmų. Jei jauti, jog klimpsti į mergišiaus pinkles, atmink: privalai pasitikėti savimi. Supratusi, jog tai mergišius, išlik šalta ir neduok jam jokių simpatijos ženklų. Pamatysi, kaip jį tai sunervins: juk nedažnai jo kelyje pasitaiko ta, kuri jam neatsako tuo pačiu...

Patikrink, kas jo draugai. „Parodyk man savo draugą, pasakysiu, kas tu“, - yra posakis, kuris puikiai tinka ir atskiriant mergišių nuo rimto vaikino. Jo draugai: laisvamaniai, kiekvieną savaitgalį ar net dažniau lekiantys linksmintys, neturintys normalių, padorių veiklų, nesimokantys ar tiesiog nepraustaburniai? Tik stebuklo dėka tavo sutiktas draugas bus ne toks, kaip jo draugai. Todėl jei matai, jog iš jo draugų nieko gero - bėk nuo to vaikino kuo toliau!

Jei jauti, jog klimpsti į mergišiaus pinkles, atmink: privalai pasitikėti savimi. Supratusi, jog tai mergišius, išlik šalta ir neduok jam jokių simpatijos ženklų.

Venk saldžios, pernelyg išdailintos išvaizdos. Taip, ne visi gimė atrodydami kaip Ryanas Goslingas, bet ar kada susimąstei, kad kartais daugiausiai dėmesio sulaukia tie vaikinai, kurie iš pirmo žvilgsnio toli gražu neprimena Holivudo gražuolių? Jų paslaptis? Rūpinimasis savimi. Tokiems vaikinams gamta gali būti pagailėjusi puikių genų, tačiau jie visuomet puošis ir puošis taip, jog jiems neprilygs net dauguma merginų. Tokie puošeivos visuomet nepriekaištingai atrodys ir neleis, jog jų partnerė atrodytų priešingai.

Ryanas Goslingas ir Emma Stone
Ryanas Goslingas ir Emma Stone
Vida Press

Išbandyk jį. Jei tau kyla abejonių - mergišius jis ar ne, pabandyk su juo paeksperimentuoti. Pavyzdžiui, užvesk rimtą kalbą apie mokslus, tėvus ar panašiai. Jei šiomis temomis jis nebus šnekus, arba vartys akis, kai tu mėginsi tokį pokalbį užmegzti, tuomet jis tikrai ne tau, nes jis - tipinis mergišiaus pavyzdys!

Mokėk atsispirti jo šmaikštumui ir žavesiui. Kad ir kaip gardžiai jis kvepėtų, kad ir kaip gražiai kalbėtų: išlik stipri. Netikėk pasakymu, jog vienintelis būdas atsipirti pagundai, yra jai pasiduoti. Pamatysi, pasidavusi pagundai gali labai nusvilti... Nė viena mergina neatsispirtų geram humoro jausmui, todėl tie, kurie turi gražų veidelį, žino, kad vien jo – negana. Todėl jie dažniausiai turi keletą universalių juokelių, kurie tinka tiek „kabinant“ merginas vakarėlyje, tiek pastebėjus simpatišką panelę gretimoje kino salės kėdėje.

Jei tau kyla abejonių - mergišius jis ar ne, pabandyk su juo paeksperimentuoti. Pavyzdžiui, užvesk rimtą kalbą apie mokslus, tėvus ar panašiai.

Žinok, jog bet kokiu metu mergišius gali dingti. Mergišiai kurį laiką rodo savo simpatijoms dėmesį, jas vilioja, žarsto komplimentus, ir staiga... dingsta. Kodėl? O gi todėl, kad merginos pačios pradėtų jų ieškoti. Štai tada jie ir pradeda diktuoti savo taisykles, pasimėgauja nauja pažintimi ir greitai skuba ieškoti naujų merginų. Jei jauti, jog vaikinas gali būti mergišius, susitaikyk su faktu, jog jis gali staiga dingti. Mergišiai dažniausiai imasi šios taktikos matydami, jog iš merginos nieko gera nebus - ji nepasibučiuos ar neatsiduos fiziškai.

Ryanas Goslingas
Ryanas Goslingas
Vida Press

Jausk, ar jis ne pernelyg lipšnus, malonus ar perdėtai geras. Sakoma, kad merginos myli ausimis, tačiau joms ne mažiau svarbu ir būti išklausytoms. Todėl jei vaikinas sugebės parodyti, kad tas 5 minutes, kol jis klausys, kaip jam į akį kritusi nepažįstamoji pasakoja apie savo augintinio operaciją, ji jam – vienintelė ir svarbiausia pasaulyje, mergina tiesiog „ištirps“. Bent jau tokios teorijos laikosi daugelis mergišių, todėl sutikusi naują žmogų atidžiai jį stebėk. Puiku, kai vaikinas rūpinasi, skambina, teiraujasi kaip jautiesi, tačiau viskas privalo būti su saiku. Nesaikingas domėjimasis tavo gyvenimu rodo, jog jis nori greitai tave suvilioti, bet galbūt labai greitai ir mesti.

Sužinok, ar jis pernelyg nebando įtikti tavo draugėms. Mergišiai žino, kad draugių nuomonė tau itin svarbi, todėl jis nersis iš kailio, norėdamas įtikti ir tavo draugėms. Dažniausiai jų naudojama taktika – girti tave draugėms. Juk jos garantuotai tau komplimentus perduos! Jei vaikinas, su kuriuo dar visai neseniai susipažinote, jau pažįsta pusę tavo artimiausių draugių ir bando su jomis susikontaktuoti, žinok, jis siekia dviejų - arba įtikti tavo draugėms, arba... suvilioti tave bei vieną iš tavo draugių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis