Šiais 3 mėnesiais gimusios tiesiog pamišusios dėl naminių gyvūnėlių

Yra žmonių, kurie praėję pro žavų šunelį net nesureaguoja, tačiau yra tų, kuriems kiekvienas gyvūnėlis sukelia savotišką isteriją. „Koks meilutis“ , „Aš jį įsimylėjau“ , „Taip jį ir paniurkyčiau“ - tokie ir panašūs sakiniai skrieja iš gyvūnėlių fanatikų lūpų. Jei randi save šiame sąraše, būk tikra - aplinkiniams atrodai sveikai išprotėjusi dėl mažųjų žmonių draugų.

GEGUŽĖ. Gražiausiu pavasario mėnesiu gimusios merginos jaučia nepaprastą trauką gamtai, o taip pat ir mažiesiems žmonių draugams. Gegužę gimusios ypatingai myli šunis ir kuo veislė mielesnė, labiau primenanti pūkų kamuoliuką, tuo merginos labiau dėl jos alpsta. Beveik nėra abejonės, jog šį mėnesį gimusios namuose augina pūkuotuką, o jei jo ir neturi, jo įsigijimas yra netolimuose merginų planuose. Šį mėnesį gimusios be galo myli šunis, tačiau negali atsispirti ir dailioms katėms, todėl atėjusios į svečius dažniausiai įsitaiso prie murkles. Vis dėlto jei būtų galima išskirti gegužę gimusių favoritus, tai be abejonės būtų šunys. Kuo mielesni, tuo mylimesni!

Vasarą gimusios negali ramiai praeiti pro mielą augintinį. Nors jos prisiekusios šuniukų mylėtojos, joms taip pat patinka kiti naminiai gyvūnai - triušiukai, šeškai, žuvytės. Draugai jas vadina išprotėjusiomis dėl gyvūnėlių, mat kai akiratyje pasirodo koks nors meilus padarėlis, rugpjūtį gimusios tarsi susilydo ir visiškai praranda sveiką protą. Jei galėtų, priglaustų visus likimo nuskriaustus pamestinukus gyvūnus. Deja, kol kas tam neturi sąlygų ir tikėtina, augina vieną augintinį arba kol kas, deja, nė vieno. Nuoširdžiosios merginos mano, jog jei žmogus myli gyvūnus, vadinasi, jis geras žmogus. Na, ar tai ne tiesa? Regis, šiame pasakyme nemažai tikrų faktų.


Gruodį gimusios ir naminiai gyvūnėliai - neatsiejama gija. Jos tiesiog dievina mažuosius padarėlius ir nesistengia slėpti šios meilės. Gruodį gimusios pro akis negali praleisti nė vieno meilaus vaizdo įrašo, kuriame vaizduojamas koks nors naminis gyvūnėlis. Joms paprasčiausiai patinka stebėti tuos, kurie amsi, miauksi ar čepsi. Tai joms savotiška terapija po sunkių dienos darbų ar mokslų. Gruodį gimusios labiausiai dievina šunis ir kates - tiesą pasakius, tai jų mylimiausi naminiai gyvūnėliai, kitais jos menkai domisi. O jei pamato kokį mielą gyvūną, šį mėnesį gimusios būtinai pasako gyvūnėlio šeimininkui komplimentą ar paprašo su gyvūnėliu nusifotografuoti. Telefone jos turi gausybę nuotraukų su mažosiomis mielybėmis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis