Sužinok, kur geriausia keliauti rudenį, kad negąsdintų kainos ir oras

Lietus ir permainingas oras verčia prisiminti posakį, kad Lietuvoje visus metus lauki vasaros, o vasarą lauki, kol bus šilta. Vis dėlto, net jei šiais metais oras nelepina, daugelis yra įpratę vasaras leisti prie Baltijos jūros, o atostogauti svetur šaltuoju metų laiku. Jei ir jūs mėgstate pratęsti vasaras užsienyje, dabar – pats geriausias metas suplanuoti, kur atostogausite rudenį.

Pateikiame rugsėjo-gruodžio mėnesiams rekomenduojamų šalių sąrašą, kuris sudarytas atsižvelgiant į orą bei kainų lygį.

„Planuojant atostogas vienas svarbiausių dalykų yra oras. Jis gali sugadinti nuotaiką net ir nuvykus į savo svajonių šalį, tačiau geriausias metas paprastai būna ir pats brangiausias. Svarbu rasti viduriuką tarp intensyvaus ir reto turizmo laikotarpio, nes keliaujant vadinamuoju „tarpiniu“ sezonu galima sutaupyti pinigų ir išvengti žmonių antplūdžio įdomiuose objektuose“, – pasakojo Gabrielė Štaraitė, kelionių organizatoriaus „Travel planet“ vadovė.

Ne visada galima pasikliauti ir internete randamais patarimais, dėl geriausio laiko kelionei. Pavyzdžiui, Peru visuotinai rekomenduojamas metas yra birželis – rugpjūtis, kuomet nelyja. Tačiau naktys tada itin šaltos, tad G. Štaraitė patartų keliauti spalį – lapkritį. Vykti į šią Lotynų Amerikos šalį nepatartina nuo gruodžio iki vasario mėnesio, nes yra didelį rizika pakliūti į liūtis.

Rugsėjis

Rugsėjo mėnesį rekomenduojama keliauti į Gruziją ir dėl gero klimato, ir dėl spalvingo kraštovaizdžio bei vyno derliaus meto. Kitos tinkamos šalys Azijoje – Japonija, Indonezija, Uzbekija, o Afrikoje – lietuvių pamėgtas Marokas.

Gruzija:

Friendship and views :) ------------------- 📷 by: @freehostage 🇬🇪 Tag #GeorgiaTravelMoments to be featured! ------------------- #tbilisi #georgia #europe #caucasus #georgiatravel #kazbegi #gergeti #ananuri #ushguli #svaneti #batumi #borjomi #kutaisi #eurotrip #travel #instatravel #travelphotography #horse #horselove #bestintravel #beautifuldestinations #schooloftravel #keepexploring #nature #outdoors #тбилиси #грузия #view #signaghi

A post shared by Georgia (@georgiatravel) on Jun 17, 2017 at 11:20pm PDT

Japonija:

The many visitors of Senso-ji Temple 🚶 Sensō-ji (金龍山浅草寺, Kinryū-zan Sensō-ji) is an ancient Buddhist temple located in Asakusa, Tokyo. It is Tokyo's oldest temple, and is the most widely visited spiritual site in the world with over 30 million visitors annually. 📷: Feature photo by @kennethrivera

A post shared by 🇯🇵 Japan Travel & Events (@japanawaits) on May 3, 2017 at 6:02pm PDT

Spalis

Spalio mėnesį ypač gerai keliauti po Azijos šalis. Tai – Iranas, Izraelis, Japonija, Šiaurės ir Pietų Korėja, Kinija, Vietnamas bei Birma-Mianmaras, kurioje šį mėnesį vyksta garsusis Pagodos festivalis. Lotynų Amerikoje pats geriausias metas aplankyti Peru ir Boliviją. Afrikoje laukia Marokas, Tanzanija, Uganda. Taip pat gerai vykti į Jungtinių Arabų Emyratus bei Omaną.

Izraelis:

Water in the desert #wadirum #themartian #jordan #israel #wadirumtourwithtouristisrael #touristisrael

A post shared by Tourist Israel (@touristisrael) on Jan 14, 2016 at 7:44am PST

Lapkritis

Norintiems šilumos ir saulės lapkričio mėnesį rekomenduojama rinktis Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), Omaną, Birmą-Mianmarą, Šiaurės ir Pietų Korėją bei Japoniją. Taip pat labai gerai keliauti į Peru ir Boliviją bei Pietų Afriką. Geras pasirinkimas vykti ir į Filipinus.

Jungtiniai Arabų Emyratai:

When the City of Gold meets the Golden Hour #Dubai 📷:@steviekahn

A post shared by Dubai (@dubai) on Jul 19, 2017 at 1:26am PDT

Atlantis The Palm Jumierah Hotel 📷:@khaled_a_hassan_1

A post shared by Dubai (@dubai) on Jun 30, 2017 at 7:46am PDT

Gruodis

Gruodžio mėnesį verta rinktis Šri Lanką, JAE, Omaną ar Filipinus Azijoje. Lotynų Amerikoje labai gerai keliauti po Argentiną, Čilę, Kubą bei Belizą. Geras metas vykti ir į Japoniją bei Pietų Afriką. Žinoma, reikia turėti omenyje, kad Kalėdų metu pakyla ir skrydžių, ir viešbučių kainos. Be to, reikia kuo anksčiau rezervuoti kelionę, nes viešbučių kambariai išgraibstomi gana greitai.

Šri Lanka:

Need travel inspiration? Follow our page @SriLanka 🚶👯🏃🏊🏄🐟 Photograph by @wiki.travel #srilanka

A post shared by Sri Lanka (@srilanka) on Sep 21, 2016 at 11:36pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis