Antroji pusė spaudžia kuo greičiau pasimylėti? Paskaityk tai

Paaugliškos draugystės tik romantiškose komedijose atrodo gražios ir nekaltos. Iš tiesų šiandien jau ganėtinai jauname amžiuje porelės pradeda ne tik už rankučių laikytis.

Tiesa labai paprasta: ilgainiui net ir doriausias vaikinas tikėsis ne vien bučinių ir visą naktį trunkančių pašnekesių. Nieko čia keisto, ar tuo labiau blogo, tačiau merginos dažniausiai ne visuomet būna pasiruošę praėjus vos kelioms savaitėms nuo draugystės pradžios griūti į lovą. Tačiau ar tikrai vaikinas gali tave palikti vien dėl to, kad su juo nemiegosi?

Komplikuotas laimikis

Vaikinai iš prigimties yra medžiotojai. Ir jei jau susimedžiojai stirną, tai juk ne vien dėl pasigėrėjimo, bet ir dėl tam tikros naudos. Kad ir koks romantiškas ir geros širdies vaikinas atrodo, merginą į lovą jis vis vien norės nusitempti. Ir jei po ilgų tiesioginių ar netiesioginių bandymų prieiti jie lieka atstumtas, ką gi, iš tokio grobio (tavęs) jam - jokios naudos.

Vyriškas ego

Keistas dalykas, tačiau vyrukai tik išorėje atrodo stiprūs ir nepalaužiami. Iš tiesų tereikia vienos mažos pastabėlės ir jie gali ne juokais susikrimsti! Todėl jei jis tau puoselėja šiltus jausmus, o tu nenori nieko intymaus, jis tavo elgesį traktuoja kaip atstūmimą ar net bodėjimąsi juo. Vaikinas gali pradėti galvoti, kad jam kažkas negerai, jei tu nenori su juo miegoti. Arba dar blogiau - jį laikai tik draugu...

Draugų spaudimas

Sakot, kad tik merginos mėgsta liežuvauti? Tikrai ne! Jei jau vaikinas sugeba apžavėti kokią karštą merginą, jis padarys viską, kad jo draugai žinotų visas smulkmenas. Vaikinams svarbi draugų nuomonė ir pavyzdys, ypač jauname amžiuje. Todėl jei visi jo draugai giriasi sekso pergalėmis, o jis tegali savo merginą pabučiuoti, ilgainiui tikrai nugalės visagaliai draugai, o ne jūsų meilė.

Pora
Pora
Shutterstock

Lengvas laimikis

Draugystė be sekso - draugystė be ateities. Būtent taip dažniausiai mano vaikinai. Jiems seksas - savaime suprantamas reiškinys, būdas parodyti prieraišumą ir išreikšti jausmus. Ir jei jis ilgą laiką nemato jokių vilčių intymiems dalykėliams, gali būti, kad jo žvilgsnis pradės krypti į kitas, ne tokias užsispyrusias merginas. Juk kam stengtis, kai gali lengvai turėti?..

Klausykis širdies

Be jokios abejonės, šioje situacijoje svarbiausias pasitikėjimo klausimas. Jei jauti, kad tokia rizika yra, kam pačiai lįsti į spąstus ir sudaryti aplinkiniams progą tave apkalbėti, negana to, kaip nors negražiai pavadinti? Ir vėl reikia kalbėtis su vaikinu, paaiškinti jam, kas tau kelia nerimą. Tiesa, kartais vaikinas, norėdamas pasimylėti, gali tau sakyti ir ne visai tiesą, tad aklai tikėti kiekvienu jo pasakytu žodžiu nerekomenduojame. Čia vėl turi veikti tavo aštrus protas, kuris galbūt lieps palaukti, kad panašių baimių nebekiltų. Laukti nėra blogai, tyrimai rodo, jog tos, kurios vėliau patiria pirmuosius lytinius santykius, vyresniame amžiuje būna laimingesnės ir labiau patenkintos romantiškais ryšiais su antrąja puse nei tos, kurios pirmą kartą pasimyli per anksti (iki 16-os), bet nepamiršk, jog tyrimai ir statistikos – tai ne tu, todėl vadovaukis protu, apsvarstyk visus „už“ ir „prieš“ ir elkis taip, kaip tau atrodo teisinga.

Pasitikėk savo kūnu

Čia turbūt didžiausią vaidmenį atlieka tavo jausmai, tiksliau, baimė ir nepasitikėjimas savimi. Mesk visas šias kvailystes į šalį. Jei jauti, kad jau laikas, kad vaikinas yra kaip tik tas, jūs susitarėte, kokiomis apsaugos priemonėmis naudositės, viskas saugu, tau širdyje ramu ir romantiška, kam sukti galvą dėl figūros? Jei jis su tavimi nuėjo taip toli: išklausė visus nuogąstavimus, laukė, kiek reikėjo, ir nespaudė tavęs, paskutinis dalykas, apie kurį jis galvos, bus figūra. Patikėk, jei vaikinas rimtas ir atsakingas tavo atžvilgiu, esi jam pati gražiausia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis