5 dalykai, kurių vaikinas tau nesako

Pavartyk moterišką žurnalą. Jis todėl ir vadinasi moteriškas, nes daugiausia rašoma ir klausiama apie madą, karjerą ir vaikinus. Ko vaikinai nori iš panelių? Kaip susirasti sau tinkamą? Kaip jie elgiasi? Kodėl jie taip elgiasi? Ir bene labiausiai dominančios temos: ko jie mums nesako.

About.com rizikuodami vaikinų pasitikėjimu atskleidžia, ką jie nuslepia nuo panelių, kad išliktų trokštami ir paslaptingi.

1. Pirmiausia – vaikinams patinka būti "mūsų vaikinais", "antromis pusėmis", "katinėliais"!

Merginos visą laiką mano, kad vyrai yra kiaulės, manipuliatoriai ir širdžių daužytojai, nelinkę įsipareigoti ir būti ištikimi. Jie vienišo gyvenimo būdo mėgėjai ir susitupi tik todėl, kad visuomenė juos verčia. Be abejo pasitaiko ir išimčių. Vaikinai su SN (Stebėtinos Nuovokos) sindromu kartas nuo karto sako komplimentus, elgiasi mandagiai, tvarkosi plaukus ir lyginasi drabužius. Tokio tipo vyrai moka ir nori mylėti. Tačiau tai daugiau išimtys. Vis tik tarpusavyje kalbėdamiesi vaikinai užsimena, kad nori būti nuoširdžiai ir tyrai mylimi, nevertina dažnų partnerių keitimų, o didžiuojasi tuo, todėl, kad nori užpildyti tylą. Tyla labai pavojinga – kažkas gali aplenkti ir pasišaipyti iš jų nebrandumo. Būti "nunešiota šliure" gėda ir vyrams, nors ir kaip jie bandytų išvengti tokių apibūdinimų.

2. Vaikinams nepatinka, jei dažnai verčiame juos varžytis.

Vaikinai mėgsta varžytis. Neretai užkariauti panelės dėmesį jiems yra didesnis laimėjimas nei pasiekti karjeros aukštumas. Aišku – toli gražu kalbu ne apie “lengvai prieinamų pupyčių” užkariavimą. Tačiau, kai vaikinai pajaučia, kad santykiai tampa rimti, kai jie įsimyli, noras varžytis ir nugalėti konkurentus išblėsta. Ne todėl, kad dingsta susidomėjimas mergina, o todėl, kad jie nori pasitikėti. Labiausiai vaikinai "nekenčia" situacijų, kai merginos, juos erzindamos, “kaire ranka stumia, o dešine traukia”. Kovojimas dėl panelės juos traukia tik iš pradžių. Kai vaikinams santykiai su panele tampa svarbūs, jie pasikeičia. Jei ožiuosies ir toliau būsi jam šalta - galiausiai liksi palikta. Visiems galiausiai nusibosta bėgioti paskui.

3. Vaikinai nori, kad jo draugai tave mėgtų, tačiau ne pernelyg…

Vaikinų pasaulyje draugai užima išskirtinę, privilegijuotą vietą, taigi, labai svarbu, kad jo draugai tave pamėgtų. Tačiau, jei vaikinas pasirodo draugų tarpe su tikrai įspūdinga panele, nuo kurios akių negali atitraukti visi jo draugai – čia jau bėda. Taip lengvai gali jį prarasti. Štai kodėl daugelis įstabiai gražių merginų yra vienišos. Vaikinai labai bijo prarasti merginą, kurią tikrai myli, ir dar – susižavėjusią draugu. Tai žeidžia vaikino ego, jo draugai negali būti geresni nei jis pats. Todėl neskirk daugiau dėmesio jo draugams nei jam, jei nori išvengti pykčių. Jei patinki jo draugų kompanijai – tai šaunu, tačiau jei jie ima galvoti, kad gali tave nuvilioti – įspėju, artėja bėda. Kvailiausia, kad tokia situacija mažai priklauso nuo merginos.

4. Jie nori, kad pamėgtum jo draugus, tačiau ne pernelyg…

Ši situacija labai panaši į prieš tai aptartąją. Vaikinai nenorėtų, kad persistengtum jiems patikdama, tačiau ir nebūtum pernelyg savim pasitikinti. Bet kuriuo atveju jo draugai su tavim elgsis gražiai, bet ką manys už nugaros priklauso nuo tavęs. Niekada nesistenk būti kažkuo kitu nei esi, kad įtiktum jo draugams, nes vaikinas nori, kad stengtumeisi tik dėl jo. Tavo vaikinas nenori nė girdėti, kad tau rūpi kitų vaikinų nuomonė apie tave. Vaikinai nori būti vieninteliai.

5. Vaikinai jaudinasi, kad juos gali palikti

Moteriškuose žurnaluose mirga marga pranešimų, jog merginos nežino nė ant kurio šono miegoti, kad tik vaikinas nepasuktų į kitą lovą. Pasirodo vaikinai jaudinasi dėl to paties. Daugumą laiko, vaikinai bijo, kad mergina jų nepaliktų. Kai jiems iš tikrųjų patinka mergina, tai jie ranką prie paširdžių priglaudę pasakys, jog tik ji jį ir tedominanti. Vienintelį dalyką, kurį drąsiai mums nori pasakyti vaikinai, tačiau nedrįsta, yra: "nustok rūpintis, kaip rutuliojasi mūsų santykiai ir tiesiog būk mūsų mergina. Tai tikrai mus padaro pačius laimingiausius pasaulyje."

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis