Vaikinai patvirtina: tai 10 pačių juokingiausių merginų išvaizdos elementų

Klysta visi, tačiau kai kurios merginos, vėl ir vėl persistengdamos su išvaizda rizikuoja ne tik tapti aplinkinių pašaipų objektu, bet ir atbaidyti vaikinus. Vaikinai pareiškė savo nuomonę ir išskyrė, anot jų, pačius juokingiausius merginų išvaizdos elementus.

Per ryškus veido kontūravimas. Veido kontūravimas iš tiesų gali išryškinti gražiausius merginų bruožus, tačiau vis dėlto kai kurios merginos yra linkusios persistengti su veido makiažu. Tai ypač matyti, kai vietoje kuklaus veido kontūravimo skruostikaulių srityje yra nubrėžiama smėlio spalvos juosta, kuri grožio tikrai neprideda. Vaikinai dažnai juokauja, jog pamačius taip pasidažiusią panelę, tą nediduką ruoželį ant skruostų taip ir norisi švelniai nuvalyti ranka.

Įvairiausiais atspalviais marginti plaukų galiukai. Nors šiuo metu naujausia šukuosenų tendencija rėkte rėkia, jog spalvotai dažyti plaukų galiukai yra gražu, daugelis vaikinų pripažįsta, jog toks šukuosenos pasirinkimo būdas jiems nėra gražus. Jei vaikinams reikėtų rinktis, gražiausi plaukai jiems būtų tiesiog vienspalviai plaukai arba švelniomis sruogelėmis marginti plaukai. Ne vienas vaikinas pripažįsta, jog juokingos jiems atrodo ir prisegamos sruogos, kurios turi tendenciją išlįsti iš po tikrųjų panelių plaukų.

Iššaukianti apranga ten, kur vertėtų atrodyti kuklesnei. Ne paslaptis, jog dauguma merginų, eidamos į mokyklą ar universitetą, šiek tiek persistengia ir vietoje kuklesnio stiliuko pasirenka kiek pernelyg kūną atidengiančius drabužius. Vaikinų nuomone, tai tikrai nėra gražu, priešingai - net kiek vulgaroka. Renkantis aprangą mokykloje ar universitete, vaikinų nuomone, derėtų atsižvelgti į tai, jog tai yra mokslo įstaiga. Anot jų, viena, kai merginos renkasi labiau pastebimą aprangą eidamos į miestą, o visai kas kita, jei taip panelės rengiasi keliaudamos į mokyklą ar universitetą.

💕 follow @modelbabe . . M: @hericacristinaoficial Like💯 comment💯 tag💯 share 💯 repost💯 shout💯 spread the love💯

A post shared by Models Fashion Fitness Promo 🔥 (@amazingbabezz) on Jul 28, 2017 at 6:33am PDT

Dešimtmetį nepešioti merginų antakiai. Nors dabartinės mados tendencijos antakių atžvilgiu aiškios - siūliukai virš akių jau seniai išėjo iš mados, vis dėlto kai kurios merginos su antakių storumu, anot vaikinų, persistengia. Matyt, vaikinai turi omenyje paneles, kurios žūt būt megina atkartoti garsiosios Caros Delevingne vešliuosius antakius. Deja, ne visoms merginoms toks antakių variantas tinkamas. Todėl vaikinų verdiktas aiškus - verčiau ne sekti naujausiomis tendencijomis, o stebėti, kas tinka pačioms merginoms.

Merginų batai, kurie nėra skirti joms. Apie ką mes čia? Apie batus, kurie visai netinka merginoms pagal jų stiliuką. Pavyzdžiui, vaikinus dažnai juokina panelės, kurios pasirenka batus aukštais kulnais arba milžiniškomis platformomis, tačiau su tokiais batais visai nemoka vaikščioti. Vaikinams kyla klausimas - kam tokius batus tuomet iš viso rinktis? Anot vaikinų, gražiai atrodo panelės, kurios renkasi batus, kurie joms yra patogūs - tuomet panelė atrodo pasitikinti savimi ir tvirta.

Raganos nagai. Ilgi nagai - gražu, kai tvarkingai ir estetiškai atrodo, tačiau vaikinai niekaip negali suprasti merginų, kurių nagų ilgis siekia metrą. O jei tie nagai (kaip dažniausiai ir būna) yra netikri, tuomet vaikinai tikrai išpučia akis. Dar blogiau, daugelio vaikinų atžvilgiu - nešvarios panagės. Tiesa, tokia nevalyvumo išraiška pasireiškia ir vaikinams, tad šiame dalyke abi lytis visiškai lygios...

Plaukuotos pažastys ar kojos. Vaikinai sako, jog nieko nėra baisiau už merginos plaukelius ant kojų ar pažastų. Nors natūralumo banga šiuo metu ant bangos, vis dėlto vaikinai tokių plaukuotų merginų nėra linkę vertinti teigiamai. Anot jų, svarbu, jog mergina būtų švariai nusidepiliavusi tiek pažastis, tiek kojas.

Kabareto šokėjos makiažas. Itin ryškus makiažas, vaikinų nuomone, ne paryškina merginos bruožus, o juos sudarko. O juk makiažas turėtų atlikti visai kitą efektą... Todėl per ryškus makiažas - tik vakarui! Beje, ir su vakariniu makiažu nereikėtų persistengti...

Literal perfection @beautsoup 😍

A post shared by Wake Up and Makeup (@wakeupandmakeup) on Jul 25, 2017 at 3:08pm PDT

Per daug aptempti drabužiai. Kiekvienos merginos figūra - graži, tad vaikinas būtų kvailas, jei komentuotų lašinukus ant tavo pilvo ar kojų. Tačiau jei renkiesi figūrą neatitinkančius drabužius, prašauni ne tik su stiliumi. Yra daugybė aprangos pavyzdžių, kurie nestorina ir neišryškina problemiškų kūno vietų. Net jei neturi manekenės figūros, gali apsirengti labai gražiai ir stilingai! O pernelyg atviri drabužai... verčiau palik juos spintos glūdumoje.

Peroksidu nualinti plaukai. Šviesiaplaukės kartais persistengia ir padaugina plaukų dažų, o tai nėra gerai nei jų plaukų sveikatai, nei tuo labiau išvaizdai. O ir vaikinai yra linkę pastebėti pažeistus, nualintus plaukus, kuriems verkiant reikia balzamo ar kaukės. Todėl jei pasiryžai dažyti plaukus šviesiai, atidžiai rinkis dažus ir nepersistenk su peroksidu. Juk nori sveikų plaukučių ir susižavėjimo šūksnių?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis