Kodėl vaikinai meluoja?

Jis vėl tau pasakė, kad eina su draugais žiūrėti krepšinio, o tau atrodo, kad jis stengiasi tave apgauti? Vos jam išėjus, manai, kad jis jau mėgaujasi vakaru kitos merginos kompanijoje? Žinoma, norėtum tai panai nulaužyti preciziškai priaugintus nagus…

Tačiau pykti turėtum ne ant jos. Vaikinams iš tiesų būdinga “pagražinti tiesą”.

Vaikinai, bendraudami su merginomis, dažnai griebiasi melo. Kodėl? Atsakymus pateikia about.com.

Yra vaikinų, kurie savo merginoms nuolat ką nors meluoja: kur jie leidžia laiką, su kuo… Jie netgi meluoja, kada turės dirbti, ir kada baigia darbą.

Kai mergina pričiumpa savo vaikiną meluojant, jis viską nuleidžia juokais, lyg tai būtų visai nereikšminga, arba - dar geriau – suverčia visą kaltę savo draugei sakydamas: „Nenorėjau, kad tu nusimintum“.

Kodėl vaikinas negali paprasčiausiai pasakyti tiesos?

Kodėl vaikinai meluoja? Tai labai sena dilema, neduodanti ramybės silpnajai lyčiai nuo tų dienų, kai žmonija sugalvojo pasimatymus. Būtų gerai, jei būtų greitas ir paprastas atsakymas į šį klausimą, tačiau niekas jo nežino.

Kaip ir merginos, vaikinai meluoja dėl daugybės priežasčių, kurių dauguma susijusios su pačiu vaikinu, o ne su santykiais.

Kai vaikinas sako „nenorėjau tavęs įskaudinti/nuliūdinti/įžeisti“, iš tiesų jis turi omenyje štai ką – „nenorėjau susidurti su tavo pykčiu, kuris kils, kai tiksliai sužinosi kaip tave įskaudinau/nuliūdinau/įžeidžiau“.

Vaikinas meluoja ne todėl, kad nenori nuliūdinti savo merginos.

Jei tai būtų taip paprasta, pirmiausia vaikinas nebūtų daręs to veiksmo, kuris gali įskaudinti, dėl kurio vėliau tenka meluoti.

Jis žino pasielgęs netinkamai, tačiau nenori prisiimti atsakomybės. Štai kodėl jis meluoja. Tai labai paprasta.

Dabar panagrinėkime, ar išties negalima pasikliauti vaikinais.

Ar tiesa tie seni paistalai, kad visi jie kiaulės?

Mergina yra teisi manydama, kad, jei vaikinas meluoja dėl smulkmenų, nedaug šansų, jog jis sakys tiesą, kalbėdamas apie kur kas svarbesnius dalykus.

Galiausiai, ką reiškia „nereikšmingos smulkmenos“? Argi tai išties nereikšminga kai jis sako, kad dirba, nors iš tiesų leidžia laiką su draugais. Žinoma, jam labai patogu: ir mergina rami laukia, ir nauja gal pasimaišys vakarėlyje pas “laisvus” draugus…

Gali būti, kad meluoti jį verčia patirtis. Gali būti, kad mergina taip pat turėjo įtakos jo melui. Gal kažkada ji supyko, kai vaikinas pasakė einąs pas draugus…

Merginai vertėtų sąžiningai pažvelgti į praeitį ir panagrinėti, gal iš tiesų jos isteriška reakcija privertė “antrąją pusę” griebtis melo?

Vis dėlto išties tvirtas vaikinas išdrįstų sakyti tiesą ir paprieštarauti merginai, jei ji neteisi.

Kad išlaikytumėte puikius santykius su vaikinu, pasakykite jam, kad jūs pirmenybę teikiate karčiai tiesai, o ne saldžiam melui. Ir pažadėkite, kad nepasitenkinimą reikšite kalbėdama, o ne isteriškai šaukdama.

Toks pokalbis paskatins pasitikėjimą jumis. Tačiau tai tikrai nepagelbės tuo atveju, jei jis meluoja dėl to, kad iš tikrųjų daro kažką blogo, bet nenori to pripažinti.

Vaikinas, kuris meluoja todėl, kad praeityje „nudegė“ yra kas kita, nei tas, kuris meluoja tam, kad jo mergina „nenudegtų“.

Tad kiekvienai merginai vertėtų išsiaiškinti, su kokiu iš šių vaikinų tipų ji turi reikalų. Ar vaikinas bijo tavo reakcijos, ar jis paprasčiausiai tave apgaudinėja?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis