10 ženklų, kad tai JI

Esi susitikinėjęs su daugybe merginų ir visada mėgai turėti platų "sijonų" pasirinkimą, bet paskutiniu metu viena mergina verčia tave susimąstyti. Ar tik ji nėra „ta vienintelė“? Kad padėtų tau tai išsiaiškinti, love.ivillage.com sudarė 10 punktų sąrašą, leisiantį nustatyti, ar esi įsimylėjęs.

10. Pamiršai savo buvusiąją

Labai dažnai po išsiskyrimo daug laiko praleidžiama mąstant apie savo buvusiąją ir svarstant, ar teisingai padarei išsiskirdamas. Ilgai buvote kartu, abejonės dėl išsiskyrimo tave kankina vėl ir vėl…

Tačiau nuo tada, kai sutikai ją, mintys apie buvusiąją tau net nekyla. Gerai pagalvojus, tu beveik nebeprisimeni, kuo ji tau apskritai patiko. Tai įsimylėjimo ženklas numeris vienas.

9. Negali liautis apie ją galvojęs

Tu apimtas minčių apie ją. Ji iškyla tavo mintyse visai netikėtai, ir tu susimąstai, ar ji galvoja apie tave bent pusę tiek, kiek tu apie ją. Tau įdomu, ką ji veikia ir netgi norėtum jai paskambinti. Tačiau vis susilaikai to nepadaręs, kad nepasirodytum per daug įkyrus.

Padėtis pablogėja…Būdamas su draugais, pamatai ką nors parduotuvės vitrinoje ir pagalvoji, ar jai tai patiktų. Arba pastebi renginio, kuris jai tikriausiai patiktų, afišą, ir negali susilaikyti apie ją nepagalvojęs.

Jei ji yra paskutinė tavo mintis prieš užmiegant ir pirmoji mintis atsibudus, jei tu net sapnavai ją keletą kartų, tuomet tau net nebūtina skaityti toliau, kad sužinotum, jog esi įsimylėjęs. Bet vis tiek paskaityk, kad įsitikintum.8. Tau ji rūpi

Priežastis, kodėl nenori per daug žinoti apie “pupytę”, su kuria praleidai vieną naktį, paprasta: tu jos nemyli.

Kai įsimyli merginą, tu nori žinoti apie ją viską: kas ji, apie ką galvoja, kas verčia ją juoktis. Tau tikrai rūpi ji ir jos jausmai.

Jei iš tiesų myli merginą, tu jausies blogai, jei ją pamatysi piktą ar nusiminusią. Bandysi ją pralinksminti ne todėl, kad reikia, o todėl, kad tau tai svarbu. O jei jos nepažįsti – visą dieną galvosi, kas jai galėjo nutikti.

7. Jos keistybės tave žavi

Tai, kad ji visada ir visur nešiojasi su savim pasą ir tai, kad valgydama ji būtinai kiekvieną kąsnį pasmeigia šakute, tave džiugina.

Jos elgesys ir kalba daro ją išskirtinę, ypatingą, ir tau tai patinka. Tiesa, tu negali paaiškinti, kuo tai tave žavi, bet tai nesvarbu. Tau ji tiesiog patinka tokia kokia yra.

6. Tave ji traukia

Neįmanoma įsimylėti žmogaus, kuriam nejauti potraukio. Jei tu apie ją mąstai - tai puikus ženklas. Jei prie jos tu jauti tokį karštį, kad, regis, tuoj įsijungs priešgaisrinė signalizacija, tuomet greičiausiai tai yra žmogus, kurį gali įsimylėti, jei dar to nepadarei.

5. Nebe taip pastebi kitas

Ar matei tą įspūdingą blondinę, kuri ką tik praėjo pro tave? Kaip „ne“?!

Nors tu negali nepastebėti gražios moters, kai ji praeina pro šalį, tačiau įsimylėjus kai kurios “blondinės” tiesiog praslysta pro akis. Tuo tarpu kitos tiesiog nublanksta palyginus su ja. Dar daugiau - tu pradėjai pastebimai mažiau flirtuoti.

Tu imi suvokti, kad ji – vienintelė tau dabar rūpinti mergina, ir šitas supratimas kažkodėl tau visiškai priimtinas.4. Tau patinka leisti laiką su ja

Tu lauki susitikimų su ja ir tau visai nesvarbu, ką judu veiksite. Pastaruoju metu net paprastas pasivaikščiojimas su ja atrodo kaip geriausias būdas praleisti vakarą. Be to, kai nesate drauge, tu ilgiesi jos ir norėtum visą laiką praleisti kartu.

3. Mielai nusileidi

Buvo laikas, kai tu viską darydavai taip, kaip pats nori, tačiau kai atsirado ji, viskas pasikeitė. Nors ji tavęs neprašo, tu nesipriešini ir praleidi pamokas ar susitikimą su draugais. Pastebi, jog bandai ją įtraukti į savo planus arba keiti juos, kad įtiktum jai.

Tu nesipriešini net tada, kai ji užsimano nueiti į „Poezijos pavasario“ renginį arba seno roko vakarėlį. Nors tavo draugai iš to juokiasi, tu žinai, kad giliai širdyje jie trokšta surasti tokią pat meilę.

2. Nėra nieko svarbesnio

Anksčiau išnaudodavai kiekvieną laisvą minutę sportuodamas, tačiau dabar mielai praleidi treniruotę, jei tik yra galimybė tuo metu pasimatyti su ja. Kažkur dingo skubių darbų sąrašas, nes svarbiausia šiomis dienomis yra susitikti su ja.

1. Pradedate galvoti apie ateitį

Anksčiau ateitis su mergina reikšdavo tik šeštadienio vakaro pasimatymą, tačiau su ja ateitis atrodo beribė. Tu ne tik planuoji pasimatyti su ja šį savaitgalį, bet norėtum ją matyti ir po metų. Bent dabar tau taip atrodo.

Planuodamas atostogas žinai, kad nori praleisti jas su ja, o “karšti vienadieniai romanai” tau neberūpi.

Ji- ta vienintelė

Jei pastaruoju metu susitikinėji su mergina, kuri verčia tave elgtis būtent taip, tuomet tu, drauguži, pakliuvai… Tiesiog atleisk stabdžius ir mėgaukis gyvenimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis