Flirtas: neperženk ribų

Padorumo normos ir visuomenės moralė - baisūs dalykai. Kartais jie tarsi viduramžių inkvizitoriai stengiasi atimti iš mūsų daugelį malonumų, kuriuos norisi sau leisti. Vienas tokių “grieko vertų” malonumų yra flirtas. Kaip profesionaliai flirtuoti, pasakoja womanlove.ru.

Žvilgsnis

Tai pati sudėtingiausia ir pati veiksmingiausia flirto dalis.

Posakis, kad akys - sielos veidrodis, tikrai ne iš piršto laužtas. Iš tiesų akys geriausiai perteikia mūsų emocijas. Kodėl? Žodžiais lengviau manipuliuoti, kalbėdami žmonės meluoja, o akys – niekada neapsimetinėja.

Išmokusi suteikti savo akims susidomėjimo, džiaugsmo, linksmumo, lengvo nusistebėjimo, simpatijos, liūdesio ar kitų išraiškų, galėsi priversti pašnekovą šokti pagal tavo dūdelę. Kaip išmokyti akis vaidinti?

Dramatiško ir patrauklaus žvilgsnio galima mokytis. Paprasčiausiai atsisėsk prieš veidrodį ir stebėk save. Vieną akimirką nusiteik liūdnai ir analizuok savo veido bruožus. Kitą kartą juokis iki ašarų, prisimindama įvykius, privertusius velniškai kvatotis.

Žinok, kad suvilioti vaikiną gali ir liūdnu ir linksmu žvilgsniu. Tiek melancholija, tiek dramatiškas tragiškumas, tiek linksmumas ir energija vienodai traukia žmones.

Už ribos

Nepiktnaudžiauk ilgais žvilgsniais. Nepaisant civilizacijos, žmonės netoli tepažengė nuo gyvūnijos pasaulio. Ilgas žvilgsnis tiesiai į akis gali būti vertinamas kaip pavojus, iššūkis ar net agresija.

Daugelis žmonių jaučiasi nejaukiai, įdėmiai stebimi net ir pačių gražiausių akių. Apskritai į nieką nerekomenduojama žiūrėti per ilgai. Susižavėjimo objektas gali įtarti, kad kažkas negerai. Žmonės, pasijutę nejaukiai, linkę bėgti nuo objekto, kuris juos trikdo. Ilgai stebėdama patikusį asmenį, gali jį paprasčiausiai atbaidyti.

Prisilietimai

Šis flirto žingsnis labai subtilus. Prisiliesdami prie žmogaus, mes sumažiname distanciją tarp savęs ir jų. Liesdami žmogų, mes pažeidžiame jo autonomiją, veržiamės į jų pasaulį ir įsileidžiame į savąjį.

Yra žmonių, kuriems lytėjimas yra bene svarbiausias jutimas, daug svarbesnis už kitus pojūčius: regėjimą, klausą. Šio tipo žmones lengva pastebėti. Jei kalbama apie daiktus, kuriuos teoriškai įmanoma paliesti, toks žmogus būtinai tai ir padarys.

Tokiam žmogui prisilietimas - svarbiausias ir, aišku, maloniausias informacijos gavimo būdas. Priežasčių prisiliesti prie flirto objekto gali būti ne itin daug, bet užtat pretekstų aibė: ir įsivaizduojama dulkelė ant rankovės, ir noras iš arčiau apžiūrėti laikrodžio apyrankę, ir siekis paimti būtent jo lazdą biliardinėje.

Už ribos

Yra paplitusi nuomonė, kad vos tik moteris leidžia vyrui prisiliest prie savęs, tai jau vadinama nebe flirtu, o kitu žodžiu, kurio gerai išauklėti žmonės paprastai nevartoja.

Bet nebūsim tokie kategoriški. Priežasčių prisilietimui vaikinas irgi gali sugalvoti įvairiausių. Bet jeigu mergina provokuoja prisilietimus, tai vaikinui gali pasirodyti nesubtilu ir įtartina.

Pokalbis

Flirtas – tai ne tik judesiai, žvilgsnis ir tavo kūno kalba. Turi atkreipti dėmesį ir į verbalinio pokalbio temą, stilių. Lavink intonaciją, nebijok nepabaigti sakinių, nevenk lakių frazių.

Kalbėtis pageidautina apie tai, kas susiję su jumis abiem. Komplimentai vaikinams - balzamas ne tik sielai, bet ir jų širdies žaizdom. Vyrų savimeilė yra beribė – nevenk jos paglostyti, jei nori vaikiną suvilioti. Komplimentų neturi būti daug.

Jei tu sunkiai užmezgi pokalbį, dažnai pasimeti ar susigėsti, nežinai, apie ką kalbėti su nepažįstamu žmogumi, rinkis lengviausią kelią - „ką matau - apie tai ir dainuoju“.

Už ribos

Kadangi flirtas - viena iš meilės žaidimo formų, jis pats savaime jau turi seksualinę potekstę. Tačiau pokalbis apie seksą ir viską kas su juo susiję, veda tik viena tolesnių santykių kryptimi.

Taip pat nepatartina kalbėti apie mokyklą ar religiją. Kalbos šiomis temomis gali lengvai virsti piktu ginču, neturinčiu nieko bendro su flirtu.

Gestai ir mimika

Koja ant kojos, lėtas perbraukimas ranka sau per plaukus, „netyčia“ lūpų kamputyje akimirkai pasirodantis liežuvis... Visi šie gestai skirti pabrėžti savo patrauklumą, ypač dominančio vaikino akyse.

Siūbuojantys klubai einant, netyčia nukritęs koks daiktelis ir gundantis pasilenkimas jo pakelti… Seksualiai atrodo ir piršto laikymas prie lūpų lyg susimąsčius. Vaikinus ypač gundo merginos prisilietimai ne prie jo, tačiau prie savęs. Tokius prisilietimus vaikinai identifikuoja kaip susižavėjimo jais ženklą. Nuoširdi šypsena, linksmas, paslaptingas ir daug žadantis žvilgsnis irgi nepakenks.

Už ribos

Venk nereikalingo teatrališkumo. Jis flirtuojančio žvilgsnio privalumas. Tačiau visai netinka gestams. Venk bereikalingo atvirumo.

Svarbiausia flirto mene – mokėjimas būti įvairiam, nemonotoniškam, stebinančiam. Gali būti kaprizinga mergaitė, o paskui tapti vakarėlių liūte. Būk miela, bet įnoringa, sąmojinga, taktiška, bet gundanti. Tuomet tavo flirto sėkmė garantuota.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis