Merginos, kurioms jie neatsispiria

"Visi jie kiaulės" ir "Visos jos tokios"... Folkloru tapo ne tik anekdotai apie blondines. Merginos nenusileidžia drabstydamos purvais vaikinų "rūšį". Sakytum verda niekada nesibaigiantis karas tarp lyčių. Jie vieni kitų nekenčia, tačiau mylisi, barasi, bet bučiuojasi ir draugauja.

“Mis Saldžioji”

“Mis Saldžioji” - tai mergina, kuri yra pozityvi, patenkinta savo gyvenimu, visada linksma. Su tokia gera būti. Ji yra nuoširdi ir „neturi nė trupučio „ke*šiškumo““. Ji atrodo tikrai laiminga, kai yra su vaikinu ir vaikinai nekantrauja vėl susitikti su ja.“Saldžiosios” paprastai būna “išgraibstomos” pirmosios, rasti laisvą “Saldžiąją” tikras lobis. Tačiau, nors ir pamatysi tokį “saldainį”, einantį gatve – žinok, tuojau ji įlips į prabangų mersedesą…

”Mis Lygybė”

Šio tipo mergina yra feministė - bet ne tokia, kuri nekenčia visų vyrų, ir ne veidmainiška pseudo-feministė. Ji nemano, kad lygybė reiškia „reikalauju lygių teisių ir lygių atlyginimų, bet vyras vis tiek turi mokėti už mane“.Šios “Mis Lygybės” nuoširdžiai mėgsta vyrus ir tiki, kad tikra lygybė reiškia lygybę visiems: nuo atvirų durų palaikymo iki kovojimo priekinėse fronto linijose. Jos įsitikinusios, kad bendravimas - tai abipusė partnerystė, ir yra pasirengusios įsipareigojimams. Jos neatsisakys sumokėti už vaikiną kavinėje, tačiau nesileis, kad ja manipuliuotų.“Mis Seksualioji”

Vaikinui išties labai pasiseks, jei jis sutiks vieną iš jų. “Mis Seksualioji” myli vyrus ir mėgsta seksą, ir visai to nesigėdija.

Ji nepardavinėja savęs ir nesinaudoja vaikinais kaip “įrankiais” siekti savo tikslų. Ji tiesiog to trokšta. “Mis Seksualiosios" nereikėtų painioti su nimfomanėm, kurios kenčia nuo psichologinių sutrikimų.

Daugelis merginų nekenčia “Mis Seksualiųjų”. Nes jos pavergia visų vaikinų dėmesį, atvirai demonstruodamos savo seksualumą. Bet vaikinai eina dėl jų iš proto, nes jos yra laisvos ir nesivaržo savęs. Tokių merginų nėra daug, bet ieškoti jų tikrai verta.

”Mis Geriausia Draugė”

Ji panaši kaip “Mis Saldžioji”, būti šalia “Mis Geriausios Draugės” yra tikras džiaugsmas.

Jūs puikiai tinkate vienas kitam - mėgstate tuos pačius dalykus, žiūrite tas pačias programas per televizorių, mėgstate lankytis tose pačiose vietose. Praleidus su ja vos 5 minutes jau atrodo, kad pažįsti ją daug metų. Ji visada tave palaiko, juokiasi iš visų tavo bajerių ir paskambina, kad tiesiog pasakytų „labas“.

Su ja nuostabu leisti laiką. Tik vienas įspėjimas – “Mis Geriausia Draugė” apie tavo seksualinius ketinimus turi žinoti nuo pat pirmos pažinties dienos, nes, jei ji įsikals į galvą, kad jūs būsite „tik draugai“, bus beveik neįmanoma priversti ją manyti kitaip.

”Mis Tiesioji”

Šio tipo moterys tikrai moka bendrauti. Su “Mis Tiesiąja” nebūna žaidimų, jokių intrigų, jokio dviprasmiško elgesio. “Mis Tiesioji” paprasčiausiai paima telefoną ir paskambina vaikinui. Tiesiai ir be užuolankų pakviečia į pasimatymą.

Ji tikrai padarys ką pažadėjo. Nors ji kartais gali pasirodyti stačiokiška, tau bent jau nereikės praleisti valandų valandas, kalbant ir atsiprašinėjant…

”Mis Nepriklausomoji”

Tokia mergina labai tinka vaikinams, kurie neturi laiko arba labai vertina savo nepriklausomybę.

“Mis Nepriklausomoji” turi savo gyvenimą ir yra laiminga, eidama savo kryptimi. Retam su ja pakeliui, tačiau laisvalaikį praleisti su ja išties faina. Tai mergina, kuri nori vaikino, bet jai jo nereikia. Ji ne iš tų, kuri ieškotų vyro, kad šis išspręstų visas jos problemas, ar kaltintų jį, jei kažkas vyksta ne pagal jos planą.

”Mis Jokio Spaudimo”

Tuo tarpu, kai daugelis merginų nekantrauja susirasti vaikinus, “Mis Jokio Spaudimo” nepasiduoda šiai karštinei. Ji laiminga tiesiog būdama kartu su vaikinu… Taigi, iš jos vaikinai nesulauks jokių „kur veda mūsų santykiai?“ Ji vertina natūralumą, jai patinka laiko tėkmė. Ji neprievartauja ir nespaudžia vaikino, siekdama “rimtų santykių”. Jai patinka plaukti pasroviui.

”Mis Užtikrintoji”

“Mis Užtikrintoji” priima save tokią, kokia yra, puikiai žino savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Vaikiną ji priima lygiai taip pat. Nereikalauja iš jo “Romantiko” ar “Stipruolio” savybių. “Mis Užtikrintajai” nereikia nuolatinio dėmesio. Jai netrūksta savigarbos, ir ji drąsiai eina pasirinkta kryptimi.

”Mis Asmenybė”

“Mis Asmenybė” yra puikus radinys. Galbūt ji nelaimėtų pirmos vietos grožio konkurse (nors gali būti ir tokia), tačiau jos protas, sąmojingumas ir nepaprasta asmenybė traukia aplinkinius kaip magnetas. Ji tokia žavi asmenybė, kad lengvai kompensuoja bet kokius išvaizdos trūkumus. Su ja taip gera būti. Ji charizmatiška ir patinka daugeliui vaikinų.

”Mis Pigus Išlaikymas”

Rečiausia iš rečiausiųjų, “Mis Pigus Išlaikymas” yra visiškai netipiška. Jai nerūpi, kiek vaikinas turi pinigų, partneriai jai patinka tokie, kokie yra. Ji gali būti tikra feministė, o kartais miela katytė. Ji visada turi ką pasakyti, tačiau niekada nešneka per daug. Vaikinai, jei galite rasti “Mis Pigų Išlaikymą”, laikykitės įsikibę jos visą savo gyvenimą!

”Mis Tinkamiausia tau”

Daugelis vaikinų renkasi moteris, kurios yra tarsi gražūs trofėjai, padedantys sustiprinti pasitikėjimą savimi kitų vyrų akyse ir neutralizuojantys jų pačių nesaugumo jausmą.

Žinoma, kad tai nieko blogo, tačiau, jei tau pasiseks rasti moterį, su kuria būsi laimingas, nepaisant jos išvaizdos, amžiaus, socialinės padėties ar kitų vaikinų nuomonės - tuomet tu tikrai laimėjai meilės žaidimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis