Man jis labai patinka, bet prie jo lenda mano geriausia draugė...

KLAUSIMAS: Man patinka vienas vaikinas dėl charakterio, būdo bruožų, tačiau aš visuomet galvojau, kad jis turi merginą, todėl jo neviliojau. Bet visai neseniai sužinojau net dvi naujienas: jie išsiskyrė, ir tas vaikinas pradėjo susirašinėti su viena geriausių mano draugių.

Aš likau ”ant ledo”. Būtų taip ir buvę, bet aš žinau, kad mano draugei reikia tik daikto, o ne žmogaus. Ji visiems kartoja, kad trokšta fizinės meilės. Aš ją puikiai pažįstu, todėl buvau nusprendusi kovoti dėl to vaikino. Iš pradžių sms’ais. Jis atrašinėjo ir tik dar labiau pradėjo man patikti. Bet toji mano draugė – jį atakuoja dieną naktį...”

ATSAKYMAS: Malonu, kad jaunimas sprendžia meilės ir bendravimo klausimus. Žaviuosi ryžtingomis panelėmis, kurios išdrįsta rašyti sms’us ir kt.Meilėje kaip ir kare – lygiosios trunka akimirką. Manau, kad reikėtų atvirai su vaikinu pakalbėti akis į akį. Išsakyti savo jausmus ir lūkesčius jam asmeniškai. Tik jokiu būdu neapkalbinėk savo geriausios draugės. Elkis garbingai ir manau, kad pasieksi savo.

Kova ir yra pergalė, tačiau kovojimo būdai būna įvairūs. Siūlau šiuos ginklus – atvirumą, nuoširdumą ir supratingumą. Gal jis neatsakys tuo pačiu, bet, manau, dėl to Jūsų bendravimas nenutrūks.

Niekada nenustok tikėti stebuklais, tačiau gyvenk savo gyvenimą, nepamiršk savęs, mokslų, veiklos, kitų draugų, laisvalaikio...Sėkmės, meilės ir kantrybės.

Visada Tavo ir su Tavimi

Rasa Kuodytė – KazielienėRašykite ir klauskite psichologės-konsultantės el. paštu kuodyte@centras.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis