Ji atsisakė draugauti. Ar bandyti dar kartą?

ATSAKYMAS: Sveikas. Ačiū už klausimą. Aišku, Tu geriau žinai šią situaciją ir galimas jos išeitis. Aš pabandysiu pateikti atsakymą. Žinoma, aš galiu ir klysti.

Kaip suprantu, Jūs bendraujate toliau ir tai tikrai geras ženklas. Tiesiog gal mergina mano, kad draugauti per anksti. Kartais mums patinka tik bičiuliškai draugauti. Nežinau, ar atsisakydama su Tavimi draugauti ji pasakė, kad Tu jai esi tik draugas. Jeigu tai ji pasakė, tai Jūsų romantiškos draugystės galimybės menkos.

Dėl atsakymo nuoširdumo nieko negaliu pasakyti, Tu geriau žinai. Atsakymas buvo tikriausiai padrikas, nes mergina pati dar neapsisprendusi. Siūlau kantriai laukti ženklų iš jos pusės. Vieną ženklą jau pastebiu – ji savo iniciatyva siekia tęsti bendravimą su Tavimi. Tikiuosi, kad Tu jos nespausi. Viskam ateina laikas. Aišku, Tu ir pats turi nubrėžti ribą, kiek galėsi laukti jos sutikimo.Atvirumas ir nuoširdumas santykiuose yra labai svarbu. Kai simpatijos nėra abipusės, mes natūraliai jaučiamės nusivylę ir įžeisti. Neprarask pasitikėjimo savimi. Kartais tiesiog gera būti ir draugais... Pasižvalgyk aplink, nesusikoncentruok tik ties ja. Juk gal kur nors šalia vaikšto Tavo tikroji meilė. Neprarask ryžto ir vilties, nesiliauk ieškoti naujų draugų, draugių.

Linkiu sėkmės, meilės ir kantrybės.

Visada Tavo ir su Tavimi

Rasa Kuodytė – Kazielienė

Rašykite ir klauskite psichologės-konsultantės el. paštu kuodyte@centras.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis