Afera: „Mama, tu būsi močiutė!“

Kaip gi reaguotų tėveliai, jei vieną gražią dieną jų dukrytė ir sūnelis pareitų namo ir pasakytų: ,,Mama, Tu būsi močiutė“? Supratę, jog šio klausimo atsakymą sužinosime tik vienu būdu, nusprendėme imtis konkrečių veiksmų ir susukti šiokią tokią aferą. Pareinu namo. Mama sėdi prie televizoriaus ir nieko neįtardama gilinasi į "muiliankės" siužetą.

Prieinu prie savo brangiausiosios gimdytojos, prisėdu ant sofutės, nuleidžiu akis žemyn primesdama labai susikrimtusią, nustatau nusikaltėlės roškę ir tyliu, virpančiu balseliu atsargiai mėginu klausti, ką ši darytų, jei aš laukčiausi vaikelio? Mama dėbteli į mane jau įtariu žvilgsniu ir nerimastinga gaida sako: ,,Augintume“.„Nieko sau… Hm, vargu, miela mamyt, ar tik tiek ir tepasakysi, kai aš atskleisiu visas kortas”, - pagalvoju ir kol kas savo kėslus maskuoju slegiančia tyla bei puikiai suvaidintu nerimu.Brangiausioji, mieliausioji mamytė taip pat tyli, tačiau pajuntu, kaip filmas, kurį ji prieš tai žiūrėjo, darosi nebeįdomus. Tada mano brangioji mamytė pradeda postuluoti apie XXI amžių... Išgirstu mamos vardijamas apsaugos priemones, ateitį ir pan.Vis dėlto, mama neapsieina neištarusi frazės, jog tokiai panelei kaip aš, lytiniai santykiai kol kas nederamas dalykas. „Mhmmm, - pagalvoju, vadinasi užklupau ją nepasiruošusią“. Įkvepiu porą gurgšnių įtampos prisitvindžiusio kambario oro ir ištariu lemtingąjį ir baisųjų žodžių junginį: ,,Mama, Tu būsi močiutė“.Akys - ant kaktos, iškreipta tarsi bombos sudraskyta mamos veido išraiška tikrai nieko gero nežadėjo. Ji ilgai nelaukus pradėjo poteriauti litaniją, kaip tai galėjo nutikti, ką aš galvoju apie ateitį, ką dabar darysiu, kodėl nesisaugojau ir bla bla bla, na, patys suprantate.

Matydama tokią mamos reakciją pagalvojau: ,,Dievulėliau, koks gėris, kad tai tik mano eksperimentas”. Tačiau tai dar ne pabaiga. Mama staiga pradeda bliauti nesavu balsu ir kurti mano vedybų planus…Dar akimirką pasiklausiusi absurdiškų idėjų ir mano ateities perspektyvų, nebeištvėriau ir pasakiau, jog tai tik "prikolas". Žinoma, mama "paburčino", kodėl taip ,,nevykusiai” juokauju ir pusvalandį dar skaitė moralą apie saugų seksą ir kitokius pikantiškus dalykėlius.

Besiklausydama tokių "burčiatkų" nusprendžiau daugiau taip nejuokauti ir gyvenimo teikiamais malonumais mėgautis, naudojant tik pačią patikimiausią ir efektyviausią apsaugą. Mažylių sulaukti suspėsiu, o tinkamu laiku ir esant tinkamoje situacijoje ištartą frazę ,,Mama, Tu būsi močiutė” gali palydėti nuoširdi šypsena, sveikinimai ir pan. Tačiau to dar palauksiu, tai padaryti siūlyčiau ir Jums.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis