Kaip tapti artimesniais?

Nėra nieko baisiau kaip įsimylėti ir žiūrėti į savo meilės objektą iš toli. Aišku, gera būtų prieiti, pasakyti “labas”, suskelti kokį bajerį, o paskui pakviesti kolos į lauką. Hmmm… Jei tik viskas būtų taip paprasta. Net jei drąsiai bendrauji su patinkančiu žmogumi, nėra lengva jam prisipažinti, jog būti tik draugais tau negana…

Sunku lakoniškus santykius paversti rimtesniais, ypač kai nežinai, kaip į tai reaguos tavo draugas.

Suartėti su žmogumi reikia dar prieš pasiūlant draugauti. Tai menas priversti žmogų įsimylėti ir neišgąsdinti savo ketinimais… Viena žymiausių pasaulio šou žvaigždžių Oprah pataria tau, kaip su mergina/vaikinu tapti artimesniais.

Ką turėtum daryti, kad jūsų santykiai taptų rimtesni? Patarimas numeris vienas - būk atviras. Atvirai išdėstyk savo simpatijai, ko tu iš jo/jos tikiesi. Gali pasakyti: “Nusprendžiau rimčiau žiūrėti į mūsų draugystę. Noriu, kad ji būtų “kokybiška”. Man visada patiko su tavim leisti laiką ir aš visada žavėjausi tavo (humoro jausmu, nuoširdumu, dosnumu, etc.). Norėčiau su tavimi tapti tokiais draugais, kad drąsiai galėtume vienas kitą palaikyti, drauge linksmintumės. Ar tu nori to paties?”

Po tokios kalbos reta mergina ar vaikinas liks abejingas. Tu neįsipareigoji ir nieko nereikalauji iš kito žmogaus. Tiesiog klausi: “ar tau gera (smagu, linksma) su manimi, ar tęsime šiuos susitikimus?

Kitas žingsnis – tai strategijos kūrimas. Turi suplanuoti laiką, kada jūs susitiksite: ar kartu eisite į mokyklą, ar kartu pareisite, ar valgysite drauge pertraukų metu. Taip vis dažniau matysi žmogų, vis labiau jį pažinsi, vis daugiau turėsite apie ką kalbėti.

Kad pavergtum kitą asmenį turi būti kantrus ir dėmesingas draugas. Gerbk santykius – atrask jiems laiko, nevėluok, būk rūpestingas, domėkis, kaip sekasi tavo meilei. Išdrįsk būti atviras ir intymus: užmegzk akių kontaktą, daugiau klausykis nei kalbėk pats, užduok prasmingus klausimus, nebijok pasidalinti savo intymiais jausmais ir mintimis.Sunkiausia būna pradėti kalbą, dažnai nežinai, kaip imti kalbėti apie rimtus dalykus. Juk anekdotu rimto pokalbio nepradėsi…Keli klausimai pradžiai:

„Ko tu norėtum?“

„Apie ką tu svajoji?“

„Ką trokšti nuveikti?“

„Ar tau padėti?“

„Kaip galiu tave nudžiuginti?“

„Jei galėtum nuveikti kažką linksmo, gal net avantiūristiško, kas tai būtų?“

„Kokios draugų savybės tave labiausiai žavi?“

„Ko tau reikia, kad jaustumeisi mylimas/a?“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis