Draugai nuo manęs nusisuko

KLAUSIMAS:Visad visi man verkdavo ant peties, o man tekdavo guosti, bendrauti, bet kartais ateina akimirkos, kai atrodo, kad viskas gerai, bet sėdi ir ašaros bėga, taip bloga nuo visų...

Tada nesuvokiu, kas man darosi. Taip norisi kam nors pasipasakoti, bet pasirodo, kad visi tokie snobiški ir banalūs, paviršutiniški... Nei vienas neužjaučia širdimi, prisiglaudęs nejauti, kad dalijiesi su kažkuo skausmu… Pats esu labai jautrus žmogus, visad klausydamas draugės ar draugo išgyvenimų verkiu.

manęs kažkodėl niekas nesupranta... Akis į akį su psichologe negaliu šnekėti. Daug ką ir pats suprantu. Esu žiaurus žmogus. Manipuliuoju žmonėmis, matau ir gerai skaitau kūno kalbą, matau, kada žmonės pasimeta, kada jaudinasi, kada jie jaučiasi užtikrinti ir žinau, ką reikia padaryti ar pasakyti, kad jie jaustųsi niekuo… esu žiaurus. Nuo to gal ir reikėjo pradėti…

Visad buvau lyderis. Jausdavausi, kaip tėvas tarp jų. Mokiau kovoti už save nenusileisti, būti pirmiems! Jie to gal akivaizdžiai ir nepastebėjo, bet patys perėmė iš manęs daug savybių... Blogiausia, ką perėmė, tai kad išmoko žlugdyti žmones, išmoko žeminti išmoko bendrauti, bet jie nesupranta kam tai daro.

Atėjo akimirka, kai mokinys pramoko mokytoją. Dabar jie susirado paneles… Graužiuos, nes jie jaučiasi už mane geresni, kad turi paneles... Man pasidarė tikrai nejauku, pasijutau išduotas ir paliktas vienas. Retai jie ir būna jau su manimi.. užimti merginomis... O kad su jais būčiau tikrai nesiruošiu „kabinti panos". Ką daryti, kad sugrąžinčiau viską į vietas?

Liūdna, tikrai liūdna. Pastebiu, kad kai esu vienas esu niekas... Neturiu kam vadovauti, kam įrodyti savo tiesą... Kas man darosi?

ATSAKYMAS: Sveikas, žmogau. Rašau tau trumpai ir aiškiai, kadangi taip ir prašei. Tau tikrai yra blogai, tavo širdis verkia ir siunta, tavo galva tavęs nebeklauso, tu nebežinai kas su tavimi darosi. Tu turi savimi pasirūpinti. Gal nueik į bažnyčią ir atlik išpažintį, o tada apsilankyk pas nervų ligų gydytoją. Jis tau padės. Jeigu negali to padaryti ten, kur dabar gyveni, nuvyk į kitą miestą. Tai bus į naudą. Rask laiko viską apsvarstyti. Laikykis!Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis