Noriu jį susigrąžinti

Manau, kad ir man jis jaučia meilę ir kitus švelnius jausmus, ne kartą yra sakęs, kad myli ir t.t.Tačiau pastaruoju metu tarp mūsų įvyko įvairių nesusipratimų, pykčių. Mes nutolome vienas nuo kito, ir prieš kelias dienas mes taip susipykome, kad net jis panoro, kad išsiskirtume.

Po jo žodžių, kad "viskas tarp mūsų baigta ", aš dar bandžiau rašyti žinutes, skambinti, bet jis tiesiog neatsako, arba atsako labai šiurkščiai (pvz.: „atstok").Man labai skaudu, aš labai noriu iš širdies su juo pasikalbėti, bet jis tai daryti atsisako. Man tas žmogus svarbus ir tiesiog nenoriu visko šitaip palikti, aš negaliu tiesiog imti ir viską pamiršti. Kaip galėčiau kažką pakeisti? Ką daryti, kad vėl viskas būtų gerai?

ATSAKYMAS: Miela jaunoji drauge. Jums dabar tikrai siaubingas gyvenimo laikas, žemė slysta iš po kojų ir „stogas čiuožia“, nes jūs susipykote su vaikinu, kurį mylite ir be kurio gyventi negalite. Kiekvienas jo žvilgsnis ar žodis jus žeidžia.Nesistenkite nieko pamiršti dirbtinai, nes mylimo žmogaus pamiršti tiesiog neįmanoma. Visų pirma, turite rūpintis savimi.Pažiūrėkite į veidrodį ir pasakykite sau, kad ir pati save suprantate ir užjaučiate. O tada pasitarusi su patikima drauge, kuri jūsų nėra išdavusi ir neišduos, nuspręskite, kiek kartų dar jam parašysite raštelį, paskambinsite, nusiųsite sms, pakalbinsite klube ar mokyklos koridoriuje.

Nutarkite, kiek laiko jūs pati lauksite po savo iniciatyvos jo atsakymo. Duokite jam terminą ir paskutinio skambučio ar žinutes gale praneškite apie tai. Aš, sakykim, duodu 33 dienų laikotarpį, kai laukiu ypač svarbaus žmogaus atsakymo.

Gal jums irgi yra svarbūs kokie nors skaičiai. Ir tada nieko nebedarykite, nerašykite, nebėkite į gatvę, kur jis gyvena, nesėskite prie to paties staliuko bare ir pan. Jums bus labai sunku, bet jūs tiesiog turite ištverti.Jeigu terminas bus per trumpas, tada jis nespės apsispręsti. Dabar jums svarbiausia yra gerai apmąstyti planą ir teisingai suplanuoti veiksmus iš savo pusės. O tada jau bus jo eilė. Nes santykius kuria du žmonės ir vienas už du darbo nepadarys, net jeigu ir paaukotų viską, ką turi.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis