Kaip bendrauti su bendraamžiais vaikinais?

Turiu ir kita problemą. Man patinka vienas vaikinas, o ar aš jam patinku nežinau, manęs jis klausė, ar turiu draugą, o gal simpatiją. Atsakiau: „tai nepadoru“, tačiau jis vis tiek prisipažino neturįs. Jis man davė savo telefono numerį. Kaip man elgtis?ATSAKYMAS: Jūs, atrodo, mokate draugauti, nes visada turėjote draugių, apie tai mums parašėte. O dabar kažkas pasikeitė ir jums sekasi sunkiau surasti bendrą kalbą su klasės draugais. Bet negalvokite, kad viskas baigta, kad su jumis niekas nedraugaus, kad esate niekam tikusi.Įsiklausykite, ką klasiokai sako jums, ar jie šaiposi, ar pasakoja nebūtas istorijas, kad jus išjuoktų.

Jūsų gyvenime įvyko didelė nelaimė, jūs praradote dėdę, ir galimas daiktas, kad vis dar jį prisimenate ar galvojate apie jį, susigraudinate ir gal net kartais apsiverkiate.Kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau praras ką nors iš jiems brangių žmonių ir dėl to sielosis, taip jau sutvarkytas gyvenimas. Jeigu tai jus taip paveikė, kad tapote tyli ir nekalbi, tai tikrai yra normalu. Ir nesistenkite prie bendraklasių būti dirbtinai linksmesnė ar „kietesnė“, nebandykite prisiderinti ir šnekėti, kai jums nėra visai „faina“. Būkit savimi ir atsiras, kas jus supras.Jūs nepadarėte nieko blogo, jeigu jums davė telefono numerį vaikinukas, kuriam pasirodėte įdomi. Tuo labiau, kad ir jums jis patiko. Susirašinėti žinutėmis netgi labai smagu.

Gal jūs norėtumėte apie jį sužinoti daugiau. Pavyzdžiui, kokią muziką, kokias automobilių markes jis vertina, ko nori pasiekti gyvenime, kas jam nepatinka ir kas patinka iš pamokų ar bendraamžių santykiuose, ką jis mėgsta valgyti, o ką gerti.Tikrai nesiūlau jums iš karto išdėti visas kortas ant stalo ir prisipažinti, kad myli. Jūs turite super galimybę sužinoti, ar jis jums patiks vis labiau, ar mažiau, kai pabendrausite.Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis