Niekaip negaliu „susitupėti“

Užsiimu sportu šiek tiek, bet tai nė kiek nepadeda...ir gyvenime šokinėju kaip žiogas nuo vieno prie kito dalyko nežinau, kuo užsiimti, esu nepastovus, nežinau savo tikslo.

Nuolat save graužiu, kad neturiu panelės, kuri mane mylėtų, negaliu tokios rasti. Ką daryti? Gal vertėtų akis į akį susitikti su psichologu? O gal jūsų sumanūs patarimai man padės. Lauksiu atsakymo.ATSAKYMAS: Jūs ieškote savęs ir blaškotės, taip žmonės darė visais laikais. Ar žinote jaunąjį Verterį, ar kartais skaitėte „Veronika ruošiasi mirti“, kur herojė kankinasi, blaškosi, nusivilia, ieškodama savęs. Jūs esate kelyje, jumyse vyksta nepaliaujamas jausmų uraganas. Puiku, kad sportuojate. Viskas vyksta teisinga linkme.Kiek didesnį susirūpinimą man sukėlė jūsų žodžiai, kad visą laiką abejojate, niekada nežinote, kaip teisingai pasielgti, kaip patikti merginai. Tai reiškia, kad labai kankinatės, gal todėl ir šokinėjate kaip žiogas, kad tik neskaudėtų.

Jumis reikėtų ne susitikti, o susitikinėti su psichologu, jeigu norite žiogo taktiką palaipsniui paversti skruzdėlės taktika.Palyginkime tuos du gyvus padarėlius, jie skirtingai kuria savo gyvenimą. O kalbant apie žilus plaukus, tai kartais pražylama nuo įvairių priežasčių dar ankstyvesniame amžiuje. Be to, jauno vyriškio sidabriniai plaukai suteikia jam paslaptingumo.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis