Kodėl jis neprisipažįsta, kad myli mane?

KLAUSIMAS: turiu puikų draugą, kurį jau senokai vetinu kaip ne tik draugą. Bet vis tik dar bendraujame kaip draugai, nors jau esu įsitikinusi, kad ir jis man kažką jaučia. Bendraujame kasdien, kalbame apie bet ką ir kuo toliau, tuo artimiau...

Šiaip visada buvau įsitikinusi, kad jau manęs tikrai nieks nemyli ir nemylės. Bet šįkart matau ką kitą. Niekad man meilėje nesisekė, bet su juo mes bendraujame puikiai. Tik man jau atsibodo laukti… Kodėl jis neprisipažįsta, kad myli mane?

Aš tuo esu tikra ir draugai jau tai pastebėjo. Gal bijo būti atstumtas? Bet aš akivaizdžiai rodau jam savo simpatijas. Aš be jo nebegaliu gyventi, gal man pačiai verta prabilti apie jausmus?

Bet bijau prarasti jį, gal jis išsigąs. Jis labai nedrąsus.Prašau patarkite, ar verta dar laukti.

ATSAKYMAS: taip jau atsitinka, kad poroje du žmonės palaipsniui pradeda rodyti vienas kitam vis daugiau jausmų ir simpatijų ir pasako, ką jaučia.

Bet būna ir taip, kaip tu rašai. Jau net aplinkiniai pastebi, kad ir tu ir tavo draugas jaučiate vienas kitam kažką daugiau, negu draugiškumą. Tačiau vienas yra drąsesnis, ryžtingesnis ir geriau susigaudo savo jausmuose, o kitas – drovesnis ar turintis griežtesnius moralinius imperatyvus ar kitokius motyvus…

Jūs norėtumėte tradicinio vyro ir moters santykių išsiaiškinimo, kuriame jis drąsiai ir ryžtingai prisipažįsta tave mylįs ir pasiūlo amžinus santykius. Tau belieka su džiaugsmu sutikti, nes ir tu nori jam atsakyti tuo pačiu.

Bet laikai keičiasi ir keičiasi mūsų supratimas, kas turi būti santykiuose pirmas. Mylint visada susiduriama su rizika.

Jums reikia susėsti prie arbatos ir pasikalbėti, kokie yra tavo ir tavo draugo požiūriai į meilę, kas turėtų būti po prisipažinimo, kada galima turėti intymių santykių, kada tu ir kada jis norėtų kurti šeimą, įsirengti lizdą, susilaukti vaikų.

Bet gali eiti ir kitu keliu – surengti gražią vakarienę su žvakėmis ir skaniais patiekalais, su mėgstama muzika ir surizikuoti pirmai prisipažinti, kad jį myli.

Nes kitaip netrukus imsi ant jo pykti, dar net nesužinojusi, ką jis pats galvoja apie jūsų santykius ir jaučia tau. Ne visi vyrai yra labai kalbūs arba iškalbingi. Klausykitės širdimi.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis