Negąsdiname, bet... jei čia atpažįstate save, gali būti, kad ilgai liksite vieniši

Vienišumas nėra blogai, tačiau vis dėlto visos trokštame susirasti antrąją pusę. O gal ne visoms tai lemta? Yra labai aiškių požymių, pagal kuriuos galima spręsti, jog liksi vieniša.

Tu negali pakęsti minties, kad reikės su kažkuo dalintis savo erdve. Vienas dalykas yra nenorėti dalinti lova, ir visai kitas – kai vien mintis apie tai, kad reikės su kažkuo dalintis bet kuriuo kitu savo pasaulio kampeliu verčia tave raukytis ir kelia šleikštulį.

Tu niekur neišeini ir neišbandai jokių naujų dalykų. Žinoma, mums visiems patinka užsisakyti maistą ir žiūrėti televizorių, bet jei nebuvai iškėlusi kojos iš namų jau 30 dienų iš eilės, tau reikėtų permąstyti savo poziciją ir persidėlioti prioritetus.

Tu nuolat garsiai postringauji apie tai, kad niekada nesusitupėsi. Taip taip, mes supratome: tu nesusitupėsi. Bet net jei visiems nuolat tai kartosi, tai neįtikins nei kitų, nei tavęs, kad būtent dėl šios priežasties vis dar esi vieniša. Perženk save.

Dažnai esi nepatenkinta susidariusia situacija. Merginos, kurios nemoka priimti situacijos tokios, kokia ji yra, dažnai aplinkinių yra nesuprastos. Jei, pavyzdžiui, atsidūrei tau nepatinkančioje kompanijoje, pasistenk nerodyti per didelio nepasitenkinimo. Ką žinai, gal toje kompanijoje yra vaikinas, kuris gal tau ir parodytų dėmesį, bet tu atrodai jam arogantiška?

Labai mėgsti aukštinti savo pasiekimus. Merginos, kurios nuolat kalba apie save, savo veiklą ir nuostabią išvaizdą, kitiems žmonės kelia nekokį įspūdį. Vaikinai išklausyti moka, tačiau jiems svarbu, jog tu pasidomėtum jais, ką jie veikia ir kas yra jiems įdomu.

Negali ištverti be savo draugių. Draugių turėti yra būtina, tačiau nėra labai gerai, jei draugėms skiri VISĄ savo laiką. Turi paskirstyti savo laiką taip, jog jo liktų ir mokslams, ir tėvams, ir draugėms, ir, žinoma, vaikinui. Visada laikytis įsikibus į draugės parankę tikrai nėra protinga. Nebent tokia situacija tave tenkina...

Esi labai išranki. Žinojimas, ko nori, yra net labai gerai, tačiau per didelis išrankumas nėra itin geras dalykas. Juk žinai tą pasakymą, jog princesės, ilgai laukusios TO savo ypatingojo, dažnai lieka be nieko? Todėl šiek tiek sumažink savo kartelę ir pabandyk būti paprastesne.

Nuolat skundiesi. Visos mes mėgstame pasiskųsti, tačiau kai tai darome per dažnai, atrodome tikrai nekaip. Vaikinai nemėgsta tų, kurios nuolat burba. Juk su tokiomis – nei tinkamai pajuokausi, nei patirsi neišdildomų nuotykių, nes joms visada kažkas trukdys džiaugtis laime.

Bijai parodyti vaikinams dėmesį. Baimė vaikinams tikrai yra didelė problema ir vienas iš požymių, kad gali likti vieniša. Džiugu tik tai, jog šį dalyką lengvą ištaisyti – tiesiog labiau pasitikėk savimi ir apsupk save draugais - vaikinais. Taip geriau suprasi vaikinų mąstymą ir pasiruoši santykiams.

Tu nesuteiki naujiems žmonėms jokių galimybių. Lyg iš prigimties nemokėtum nieko priimti į savo gyvenimą. Tavo pozicija tapo radikali: jei kažkas tau nusišypso, tavo pirma reakcija būna susiraukti ir pabėgti.

Tu per greit įsimyli. Tu esi ta mergina, kuri per pirmą pasimatymą įpusėjus vakarienei jau paskelbia, kad pradeda įsimylėti. Veee. O po to kitas dvi savaites spėlioji, kodėl naujasis susižavėjimo objektas vengia tavęs kaip maro.

Tu bijai vyriškos lyties atstovų. Mieliau bičiuliaujiesi su merginomis, o simpatingas vaikinas, norintis užmegzti su tavimi pokalbį, tau kelia vien nerimą? Regis, ir ateinančiais metais gyvensi baimių pasaulyje, jei nepradėsi vaikščioti į pasimatymus ir pratintis prie vyriškosios lyties atstovų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis