Įsimylėjau trenerį

KLAUSIMAS: man 14 metų. Kuo toliau, tuo labiau imu įsimylėti savo trenerį. Jam 19, o aš jau atrodau kaip 16-kos. Pastebėjau, kad jis dažnai mane nužiūri, kai šoku klube, stebi akies krašteliu, kartais sumirksi.

Visa bėda, kad jis turi panelę, ir labai gražią. Stengiuosi mažiau su juo bendrauti, jį šiek tiek ignoruoti. Juk per didelis mūsų amžiaus skirtumas, tiesa? Aš visai nežinau, ką man daryti. Gal tai pirmoji paaugliška meilė? Ar galite patarti?

ATSAKYMAS: Dėkui už tokį nuoširdų ir tavo laišką, nes daugeliui merginų gali rūpėti tokia dilema – amžiaus skirtumas. Tai tikrai gali būti pirmoji tavo meilė.

Kadangi tau keturiolika, tai suprantu, kad turi galvą ant pečių ir netgi būdama įsimylėjusi, sugebi susilaikyti nuo neapgalvotų poelgių. Įsimylėjus labiausiai už viską pasaulyje norisi susilaukti atsako iš to, kuris patinka, net nutrūktgalviškai rizikuoti ir leistis į santykius. Šiuo atveju tai tavo treneris.

Kaip suprantu, jis yra žavus, gražus, protingas. Tikėkimės, kad taip pat yra subrendęs, atsakingas už savo poelgius ir gerbiantis kitus. Nereikalausiantis sekso kaip santykių įrodymo.

Parodyti, kad esi neabejinga, galima visokiausiais būdais: žvilgsniais, atodūsiais, skambiu juoku, rašteliais, netikėtais prisilietimais. Bet yra viena sąlyga: neversk savęs daryti ko nors, dėl ko tau tektų gailėtis arba to, kam tu nesi pasiruošusi.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis