Pavydžiu draugei vaikino

KLAUSIMAS: sveiki, man 13 metų, manau, kad pirmą kartą gyvenime pajaučiaustiprią simpatiją vaikinui. Su juo bendravau mažai, susitikom per kelisrenginius.

Jis iš kito miesto. O mano geriausia draugė kritojam į akį. Kaip ir jis jai. Aš likau nuošalyje. Jis man labai patinka, jaučiu, kad pavydžiu draugei.

Pasielgiau kvailai, nes norėdama padėti draugei išbandyti vaikiną, labai save „apsiteršiau“.

Dabar aš jo akyse tikrai neatrodau pati geriausia! Padėkite ištaisytisavo klaidą.

Prisipažinti, kad susipažinimas buvo surežisuotas, draugė nenori, o aš - noriu. Noriu atkreipti vaikino dėmesį į save. Labai prašaupadėkite kaip nors subtiliai jį prisivilioti!

ATSAKYMAS: sveika, tikrai, tavo amžiaus mergaitės jau jaučia simpatiją berniukams. Bet, atrodo, kad truputį „prisidirbusi“ patinkančio vaikino akyse.

Tu labai sąžininga ir drąsi, nes prisipažinai laiške, kad pavydi draugei, čia didelis tavo nuopelnas ir stiprybės ženklas.

Vertinu ir tai, kad norėtum prisipažinti, jog prisidėjai prie vaikinuko apgaulės. Nesvarbu, kad draugė tau nepritaria ir grasina nutraukti draugystę.

Kiti žmonės tikrai suprastų, kad tau „graužia“ sąžinę ir tu norėtum atitaisyti klaidą. Kam malonu būti apsimelavusiai, vadinamai apgavike ir intrigante…Tau teks parašyti laišką ar žinutę, kur viską paaiškinsi ir atsiprašysi. Tai bus geriausias būdas atkreipti dėmesį į save. Tada nebereikės sukti galvos dėl subtilių būdų, kaip prisivilioti berniuko dėmesį.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis