Negaliu nustoti apgaudinėti

Tačiau kai tik manimi susidomi gražesnės išvaizdos vaikinas, imu apgaudinėti savo draugą. Prieš sutikdama dabartinį vaikiną, rimtai draugavau su kitu žmogumi ir nors jis man visai patiko, jis mane labai kritikuodavo.

Tai gerokai užgavo mano savigarbą ir tikriausiai dabar aš tiesiog noriu įrodyti visiems, kokia esu patraukli, todėl ir flirtuoju su vaikinais. Mano santykiai su buvusiu vaikinu nutrūko kai tik jis sužinojo, jog esu jam neištikima.

Štai dabar panašiai elgiuosi su naujuoju vaikinu, kuris yra be galo mielas ir mylintis. Blogiausia, kad aš susidomiu vaikinais, su kuriais apgaudinėju savo draugą. Aš jiems sakau, kad jie man rūpi ir aš juos priverčiu pasijusti ypatingais.

Iš tiesų noriu būti su savo vaikinu. Bet daug laiko leidžiu su naujaisiais vaikinais ir pridarau daugybę idiotiškų dalykų.

Mėginau kalbėtis su savimi, skaityti saviauklos literatūrą, rašyti dienoraštį - viską, ką tik sugalvodavau...ir iš tiesų suvokiu, jog tai, ką darau, neatleistina. Tačiau kai susiklosto tam tikros aplinkybės, nemoku pasakyti „ne“ – apgaudinėju. Prašau, padėkite man liautis!

ATSAKYMAS: daryk štai kaip: 1) rask didelį geležinį puodą ir didžiulį pagalį, 2) užsivožk puodą ant galvos, 3) be perstojo daužyk puodą pagaliu.

Šiuo metu būtent taip ir elgiesi. Bėgioji kaip begalvė višta... Taip taip, brangioji, elgiesi kvailai. Nemanau, kad myli savo vaikiną. Man atrodo, kad myli idealų jo įvaizdį arba bent jau esi įsimylėjusi savo ateities su juo viziją.

Nori namų, vyro, vaikų ir karjeros, ar ne? Viską gali turėti su juo, bet nebūsi laiminga. Visada turėsi kitų romanų, o jis, geras ir mielas žmogus, liks namie su vaikais.

Vieną dieną, kai abu būsite vidutinio amžiaus, tu jį paliksi su vienu iš savo meilužių, o jis liks vienas verkti ir mokėti būsto paskolą. Tad susimąstyk.

Tu nesi laiminga su juo, o jis nėra laimingas su tavim. Jei iš tiesų jį myli, nerizikuosi toliau tęsti tokių santykių. Nežinau, jei manai, kad jis tave pakankamai myli, kad padėtų tau išgyventi šį etapą, tuomet pasakyk jam, nes negalima grįsti santykių melu.

Tačiau jei nesi tikra dėl jo jausmų stiprumo, geriau pasitrauk dabar ir spręsk savo problemas pati.

Pakliuvai į uždarą ratą ir tokiu atveju gali veikti tik palaipsniui. Tai reiškia, kad neturi galvoti toli į priekį, koncentruokis į vieną dieną.

Gyvenk viena diena ir melskis, kad iki 11 vakaro netektų nusimauti kelnaičių. Saviauklos knygos, meditacija, psichologai ir pan. tau padės tik tuo atveju, jei pati to norėsi.

Negalvok, kad perskaičiusi knygą, stebuklingai išgysi. Turi pritaikyti patarimus – ir, man atrodo, kad būtent to tu ir nedarai. Galbūt dar neradai knygos ar programos, kuri išties tiktų būtent tau. Pamėgink rasti, tau bus daug lengviau pradėti keistis.

Pagrindiniai dalykai, kurie tau svarbūs, yra tokie kaip ir visų žmonių: pasitikėjimas, atsidavimas, ištikimybė, meilė. Taip pat pasistenk nedramatizuoti savo problemų.

Skaitant tavo laišką, atrodo, jog tavo problemos rimtesnės už bet kurių kitų žmonių. Taip nėra ir neteisinga taip galvoti.

Žmonės turi trūkumų. Daugybė merginų yra tokios kaip tu ar turi panašių savybių. Tačiau visada yra vilties. Jei nori liautis kažką daryti, turi nuspręsti liautis. Tai svarbiausia. Nemanau, kad turi rimtų psichologinių problemų. Tiesiog esi susipainiojusi mergina, kuri kol kas dar nenori rimtai įsipareigoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis