Mano dienoraštis: kaip atkreipti merginos dėmesį?

Jeigu galėtumėm skaityti merginų mintis, kaip tą darė filmo „Ko nori moterys“ herojus, gyventi neabejotinai pasidarytų daug paprasčiau. Žinotumėm ką ir kaip pasakyti, kalbėtumėm tą, ką jos nori išgirsti. Tada ko gero visos mūsų „kabintos“ merginos kartųsi mums ant kaklo.

Tačiau esame ne filmo herojai, dėl to minčių skaitymo dovanos galime tik pavydėti. Nepaisant to, kad negalime girdėti merginų minčių, įmanoma nujausti, ką jos galvoja. Kad galėtum pradėti narplioti jų mąstymo mįsles, visų pirmą reikia, kad jos atkreiptų į mus dėmesį.

Kad panelė atkreiptų dėmesį, reikia kažkuo išsiskirti iš kitų. Tai nebūtinai turi būti išvaizda, kalbu apie charakterio ypatybes. Galbūt tu užsispyręs, o gal esi iš prigimties linksmas. Na, o gal tu labai santūrus ir rimtas. Panelėms patinka ne tik linksmuoliai, bet ir žmonės, mokantys išlaikyti rimtį ir siekiantys savo užsibrėžtų tikslų.

Kad labiau pasitikėtum savimi, prižiūrėk savo kūną. Dirbk su savimi. „Prisižiūrėjimas“ - tai ne vien darbas sporto salėje, kalbu apie savęs pažinimą. Stenkis atrasti savo stipriąsias puses ir jomis naudokis. Pavyzdžiui, tu pastebėjai, jog merginoms labai patinka tavo šypsena. Stenkis dažniau šypsotis. Panelės bus sužavėtos.

Jei tave dažnai giria dėl vieno ar kito dalyko, labai svarbu nepasipūsti. Mokėjimas priimti komplimentus padės išlikti tokiu, koks esi iki šiol: žmogumi, kurį giria ir mėgsta. Kitu atveju pasekmės bus liūdnos: imsi nepatikti ne tik sau, bet ir tave giriančioms merginoms.

Nebijojimas prieiti prie patikusios panelės ir ją užkalbinti - daugeliui yra „misija neįmanoma“. Pradedame galvoti, jog nežinosime, ką sakyti ar kad baisiai nusišnekėsime. Visgi reikia suprasti, jog jaudulį jaučiame ne tik mes, bet ir jos.

Pirmas įspūdis yra pats svarbiausias. Jūsų priėjimas ir pokalbio pradėjimas gali sudaryti tik teigiamą pirmąjį įspūdį: mergina pagalvos, jog esate ryžtingas, kad pasitikite savimi. Panelės įvertins jūsų drąsą ir mielai su jumis pratęs pokalbį.

Pokalbio metu junti jog panelė bando atstumti? Tik nereikia sutrikti. Tai nebūtinai rodo, jog tu jai nepatinki. Ji taip gali elgtis dėl to, jog pati turi tam tikrų kompleksų. Taip pat tai gali reikšti, jog ji iš prigimties yra uždaras žmogus ir bet ko prie savęs neprisileidžia.

Kad prakalbintum ir susidraugautum su tokia mergina turi parodyti visą savo atkaklumą. Jei mergina patinka, vadinasi dėl jos pakovoti tikrai verta. O kuo ilgesnė kova, tuo saldesni pergalės vaisiai.

Paneles neabejotinai traukia ne tik gražūs, bet ir protingi bei supratingi vaikinai. Joms patinka ne tik daug kalbantys, jos taip pat mėgsta tuos, kurie moka išklausyti ir patarti.

Mokėjimas klausyti kartais būna daug svarbesnis už kalbėjimą. Be to mokėti klausyti labai pravartu ir pačiam klausiančiajam: tokiu būdu jis sužino merginos pasaulėžiūrą, perpranta jos privalumus ir trūkumus.

Išsakyti mieli žodeliai ir pagyros pažinties metu supančioja ir priverčia sutrikti daugelį panelių. „Gražesnės merginos nesu matęs“, „Ar mano širdis taip stipriai plaka dėl tavo deimantinių akių?“. Žinoma, kad sakytum tokius komplimentus turėtum būti pasikaustęs „susipažinimo su panelėm“ srityje. Ne kiekvienam vaikinui tai pavyksta. Sakant komplimentą, svarbiausia, jog jis nenuskambėtų banaliai. Jei tai pavyksta, panelė liks sužavėta.

Kai įvyko pirmasis apsiuostymas ir susipažinimas, labai svarbu jį pratęsti. Tai galima padaryti, pakvietus merginą į pasimatymą arba nieko į neįpareigojantį susitikimą ledų.

Tokio mini pasimatymo metu labiau pažinsite vienas kitą ir jei pažintis toliau bus maloni, galėsite apsikeisti telefono numeriais ar e-mail‘ais.

Suvilioti merginą yra sunkiai pramokstamas menas. Kai kam tai yra įgimta, o kiti... jie turi pasitelkti visą savo atkaklumą ir pakovoti dėl patinkančios merginos. Visgi jei iš tikrųjų tau yra labai drovu pirmam pradėti pažintį, pasitark su draugais ir paprašyk jų patarimo.

Dar gali savo jausmus aprašyti ir paprašyti, kad kuris nors iš tavo draugų perduotų tau patinkančiai merginai meilės raštelį. Toks būdas yra labai romantiškas. Tik nepamiršk, jog laiškas turi būti originalus!

Egzistuoja mitas jog visoms panelėms patinka „blogi berniukai“. Kiek tame tiesos, o kiek melo? Ar būtinai turi rūkyti, spjaudytis ir nešioti odinę striukę, kad patiktum merginoms?

Akivaizdu, jog tikrai ne. Nėra vienodo recepto, tinkančio visoms panelėms. Jos kaip ir mes turi susikūrusios savo idealus. Jei vienai patinka aršūs ir tvirti, kitai gali patikti mieli it Mikė Pūkuotukas. Tad pasitikėk savimi ir tau neabejotinai pavyks susipažinti.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis