Mano dienoraštis: pirmoji naktis su Rasa

Prieš jai ateinant, stengiausi sukurti kuo romantiškesnę aplinką: sustūmiau dvi lovas ir padariau vieną, kitas lovas nustūmiau į kampus, kad būtų kuo daugiau erdvės. Stalą užtiesiau staltiese ir padėjau šampaną su šokoladu.

Prezervatyvų pakuotę laikiau ypač saugioje vietoje: vidinėje švarko kišenėje prie širdies. Taip taip, dėl daug žadančio pasimatymo pasiskolinau iš Mindės švarką ir jį apsivilkau. Nemėgstu formaliai rengtis, tačiau draugai patikino, kad su juo atrodysiu kur kas geriau ir Rasai toks labai patiksiu.

Nors prieš pat susitikimą jaudinausi, kai užėjome pas mane visa baimė kažkur dingo. Jaučiausi labai tvirtas. Rasa nežiūrėjo į purvo spalvos nublukusius tapetus, neatkreipė dėmesio į ant lubų kabaluojančią elektros lemputę...

Pasakiau jai, jog šiandien ji kaip niekad švyti ir kad man yra didelė garbė matyti ją mūsų kuklioje buveinėje. Tikėjausi, jog Rasa paklaus, kur nukišau keturis draugus, tačiau jai tas, matyt, irgi nerūpėjo.

Nieko nelaukdamas prisėdau šalia jos, uždėjau rankas jai ant kelių, aistringai pabučiavau ir paklausiau ar norėtų šampano. Ji atsakė, jog mielai išgers kelias taureles. Turėjau jai pasakyti, jog ji turės išgerti ne kelias taureles, o kelis puodelius šampano, nes taurelių deja neturėjome.

Rasa nusijuokė. Pripylęs po puodelį kiekvienam paskelbiau tostą: „už mus ir už šią naktį,“ – tariau. Ji tik nusišypsojo, paėmė puodelį ir gurkštelėjo šampano.

Šiek tiek sutrikau: viskas buvo kažkaip keista. Mano tikslas buvo seksas, tačiau nežinojau, kaip pradėti. Mintyse nuraminau save ir nusprendžiau nesikarščiuoti: „naktis dar ilga, tad neskubėk, viskam savas laikas“.

Gerdami mes kartas nuo karto pasibučiuodavom, o kai Rasa ištuštino puodelį ir padėjo jį ant stalo, užguliau ją ir bebučiuodamas pradėjau glamonėti. Ji nesipriešino, tačiau jutau, jog dėl šio užgulimo labai neapsidžiaugė, dėl to po kelių minučių nutraukiau bučinių laviną ir paklausiau, ar ji nenorėtų dar šampano. Mergina atsakė, jog mielai jo išgers.

Taigi, gėrėme šampaną ir kaip man apmaudu bebūtų, iki sekso buvo dar toli toli. Buvo kažkokia kliūtis. Skamba juokingai, juk Rasą pažinojau tik kelias dienas. Tikriausiai daugelis mano, kad po tokio trumpo laiko nedera mylėtis…

Tačiau kažkokiu būdu jutau, jog ją traukiu ir kad ji irgi to nori. Jeigu nors mažiausia savo esybės dalelyte jausčiau priešingai, tuomet tikrai šitaip nesistengčiau.

Džiaugiausi, jog pradėjus antrą butelį šampano, ledai pajudėjo. Kaip man pavyko? Reikėjo su ja tik nuoširdžiai pasikalbėti. Pasakiau jai, jog ji man labai patinka ir pasakiau atvirai, jog būčiau labai laimingas su ją pasimylėjęs.

Ji iš pradžių šiek tiek sutriko, matyt, nesitikėjo, kad imsiu ir taip atvirai prisipažinsiu. Tačiau atsikvošėjusi, paklausė, kodėl noriu to ir kodėl būtent su ja. Neslėpdamas pasakiau, jog jaučiu jai nenumaldoma aistrą ir kad naktis su ja galėtų būti vienas iš šviesiausių ir įsimintiniausių dalykų mano gyvenime, kurį prisiminsiu dar ilgai. Jai patiko šie žodžiai. Prisijaukinau ją! Ji pati mane pabučiavo. Bučiavo ilgai ir maloniai. Mano tarpukojis pradėjo žaisti transformerius.

Supratau, jog pagaliau atėjo tas momentas: žinojau, kad arba dabar tai padarysiu, arba to nepadarysiu niekad. Vėl ją užguliau tik šįkart lėčiau ir švelniau. Ėmėme glamonėtis. Man buvo neapsakomai gera ją apkabinti ir su ja bučiuotis.

Mano spėliojimai, jog ji yra labiau patyrusi šiuose žaidimėliuose buvo teisingi: kol ją bučiavau ji meistriškai viena ranka ėmė atseginėti mano marškinius. Nustojęs bučiuotis mikliai numečiau švarką į šoną.

Nusprendęs nuo jos neatsilikti, ėmiau lėtai ją nurenginėti. Man sekėsi ne taip gerai kaip jai: mano rankos šiek tiek drebėjo. Visgi su jos pagalba nuvilkau jos megztinį ir marškinėlius. Rasa liko tik su sijonu ir raudonos spalvos liemenėle. Dar kartą įsitikinau: jos krūtys tikrai didelės. Ne kiekviena lietuvaitė tokias turi.

Ėmiau jas bučiuoti. Rasa bandė stumti mano galvą dar žemiau. Šiek tiek sutrikau, su savo ex to daręs nebuvau, dėl to bijojau susimauti. Ištrūkau iš jos rankų ir vėl įsisiurbiau į jos lūpas. Paskui bučiavau kaklą taip aistringai, kaip anksčiau patikdavo mano buvusiai.

Rankomis liečiau visą jos kūną. Mano „daikčiukas“ kilo kiekvieną akimirką it bandytų užkopti į Everestą. Jutau, jog Rasa irgi ėmė kaisti. Norėdamas tuo galutinai įsitikinti pakišau savo ranką jai po sijonu. Ėmiau glostyti jos tarpukojį. Jai tai labai patiko.

Rasa mėgavosi kiekviena akimirka, ji neskubėjo, bandė mane įaudrinti lėtai. Tuo tarpu mano tempas buvo greitesnis. Skubėjau lyg kas degintų padus. Dėl to po kelių akimirkų Rasa liko tik su kelnaitėmis ir liemenėle. Tuo tarpu aš dar vilkėjau džinsus ir atsegtus marškinius. Tačiau netrukus ir pats likau tik su kelnaitėmis. Padėjau jai mane nurengti.

Kai atėjo metas atsegti jai liemenėlę, pasidarė šiek tiek drovu. Drebančiom rankom iš trečio bandymo ją atsegiau. Atsegęs ir numetęs liemenėlę į šoną, kurį laiką grožėjausi jos tobulomis krūtimis. Tada ėmiau jas laižyti, o mano ranka slydo vis žemiau jos kūnu. Rasa sudrėko.

Supratau, jog atėjo metas atsinešti prezervatyvų. Prieš patraukdamas ieškoti sargių, paklausiau, kaip ji jaučiasi. Rasa atsakė, kad viskas gerai. Ji man nusišypsojo. Man pasidarė labai gera.

Radęs prezervatyvų pakuotę grįžau į lovą. Kol ieškojau, Rasa užsiklojo antklodę. Nusiėmiau kojines ir atsiguliau į lovą šalia jos. Gulėjome ant šonų veidais vienas į kitą ir bučiavomės. Staiga ji ranka pakišo man po kelnaitėmis ir ištraukė mano „daikčiuką“. Rasa suėmė jį į ranką ir ėmė masturbuoti. Buvo malonu.

Nieko nelaukdamas atplėšiau prezervatyvų pakuotę. Iš susijaudinimo man sunkiai pavyko užsidėti prezervatyvą. Visgi kai tą pagaliau padariau, pradėjau. Ji suaimanavo. Mano akys buvo atmerktos. Stebėjau Rasą.

Vėliau ji atsigulė ant nugaros, o aš jai ant viršaus. Tempas intensyvėjo. Rasa užsimerkė. Ji pradėjo aimanuoti. Tai mane dar labiau „užvedė“. Bijojau baigti per anksti.

Nežinau, kiek laiko viskas truko, baigęs sudejavau iš pasitenkinimo ir aš. Seksas buvo nuostabus.

Nulipęs nuo jos pradėjau ją kalbinti. Mano nuostabai pastebėjau, jog ji nebuvo tokia patenkinta, koks buvau aš. Paklausiau jos, ar kas ne taip. Bet ji atsakė, jog viskas gerai. Aš ja nepatikėjau.

Tada ji išėjo, o aš likau galvoti, kas buvo ne taip.

Laukite tęsinio.

 • Mano dienoraštis: pažintis su Rasa.

 • Mano dienoraštis: „turiu pasimylėti su Rasa“.

 • Mano dienoraštis: gaudynės kopose.

 • Mano dienoraštis – Rasa ateina pas mane namo.

  Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.

  Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

  DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis