Ką jis apie mane galvoja?

Jis man labai brangus, bet ką jis man reiškia iš tikrųjų - nežinau. Mes bendraujame dažnai ir labai mielai, tačiau nežinau, ką jis mano apie mane.

Sunkiausia ištverti nežinomybę, kas mus sieja…

ATSAKYMAS: visų pirma, tave aplankė susižavėjimas ir įsimylėjimas. Jeigu tu visą laiką matai prieš akis šio vaikinuko veidą, tau suvirpa širdis, vien išgirdus jo vardą, jeigu tau linksta keliai, pamačius, kad atėjo žinutė nuo jo, jeigu tau apie nieką nebeįdomu kalbėti su draugėmis, išskyrus jį, būk rami ir neišsigąsk. Tai tikrai įsimylėjimo karštligė.

Dabar apie tavo klausimą - ką jis mano apie tave. Kai jis tau taip patinka, tau tikrai rūpi, ką gi jis galvoja apie tave. Kai sužinai, kito žmogaus nuomonę apie tave, tada gali pasijusti tarsi danguje… arba pragare. Tu nori jam patikti. Yra du variantai, sužinojusi jo nuomonę arba visiškai nusiminsi ir išgyvensi neviltį, jeigu jis tau abejingas, arba jausiesi labai laiminga, kad jam patinki.

Yra keli būdai, kaip sužinoti, ką jis galvoja apie tave. Pirmiausia, stebėk jo elgesį, skaityk gautas žinutes ir klausykis, ką jis kalba.

Jeigu jam patinki, jis stengsis tavęs nekritikuoti ir „netraukti per dantį“, nesišaipys, nemėtys ironiškų pastabų. Jeigu jis nekalba apie tave nei gerai, nei blogai, tai dar nereiškia, kad jis yra abejingas. Gal jis santūrus ir kuklus, gal nemėgsta be reikalo daug kalbėti.

Kitas būdas, kurį žino visos jaunos merginos - surink informaciją ir nuomones iš patikimų draugų ar draugių, paklausk savo tėvų, ką jie mano apie jį, pasidomėk jo brolio ar sesers. Kiti žmonės gali pamatyti, ko pati nepastebi.

Pagaliau, pats greičiausias būdas – bendraujant paklausti jo nuomonės tiesiai ir betarpiškai. „Ką tu galvoji apie mane?” - taip dažniausiai klausia mergaitės. Ir berniukai pasimeta, nes jie taip daug ir taip ilgai kaip mergaitės apie santykius negalvoja.

Taip geriausia neklausti. Berniukai yra veiksmo žmonės. Jie nusišypso, padovanoja gumos arba šokoladuką, pakviečia maudytis ar į kiną. Geriau klausti, ar patinki jam, ar jam įdomu kartu ką nors veikti, ar dar susitiksit rytoj.

Suprantama, nežinomybė tikrai sunki, bet nesėdėk rankų sudėjusi, bendrauk, kalbėkis ir tikrai susigaudysi, kas vyksta tarp jūsų.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis