Mano dienoraštis: ieškau merginos rimtai draugystei klube

Yra posakis: „merginos nesusirandamos, jos sumedžiojamos“. Šis posakis tikriausiai buvo sukurtas naktiniame klube. Būtent ten mezgamos pažintys primena džiunglių įstatymą: kas greitesnis – tas gudresnis.

Dauguma, ne paslaptis, ten eina susipažinti su priešingos lyties atstovais. Vieniems sekasi geriau, kitiems blogiau, tačiau man įdomu, ar gali pažintis klube virsti rimta draugyste už klubo ribų?

Į naktinį klubą jaunimas dažniausiai traukia su draugais ar draugėmis. Juk kuo daugiau, tuo linksmiau! O ir šansai, kad tu ar kas nors iš draugų/-ių „pakabins“ chebros didėja. Be to, kai esi su draugais, kalbinti ir kviesti šokiui tau patikusį asmenį daug drąsiau.

Ar klubas yra tinkama vieta ieškoti rimtos draugystės, o ne trumpalaikės pramogos? Naktinis gyvenimas, kad ir kokia liūdna ta tiesa bebūtų, siejamas su svaigalais, o kartais net narkotikais.

Daugelis žmonių klube yra įkaušę. Žinoma, tik tam, kad liežuvis būtų miklesnis, beriant komplimentus kadrams ir kad kinkos nedrebėtų, kviečiant prisėsti prie vieno staliuko.

Yra keli tipai žmonių, kurie lankosi klubuose: visų pirmą „tūsovčikai“, kuriems svarbiau gerai praleisti laiką ir išsišokti, nei užmegzti naujas pažintis. Tokiems, tarp kitko, su pažintimis sekasi geriausiai, nes jie viską daro natūraliai. Jie yra sutverti klubams.

Kitas tipas yra tų, kurie nori atsipalaiduoti, užsimiršti bei su kuo nors susipažinti. Jie, žinoma, tikisi rasti naujų pažinčių, dažniausiai priešingos lyties. Šio tipo žmonių sėkmė priklauso nuo jų drąsos ir pasiryžimo. Jeigu jie yra „pasyvai“, kurie laukia, kol prie jų kas nors prieis, dažniausiai išeina iš klubo nieko nepešęs.

Trečiam tipui, manau, priklauso tie žmonės, kurie tikisi rasti partnerį seksui, o gal ir rimtesnei draugystei. Manau, kad trečio tipo žmonės visų pirmą galvoja apie savo seksualinių poreikių patenkinimą, o tik vėliau svarsto galimybę pažinti partnerio charakterį ir užmegzti rimtesnę draugystę.

Mūsų visuomenėje susiformavo nuomonė, kad naktiniai klubai skirti tik trumpalaikėms pažintims megzti ir ieškoti žmonių seksui? Kai kas pamanytų: o kaipgi kitaip gali būti, jei visi aplinkui išgėrę?

Kartais atrodo, kad klubas yra tik įžanga, po kurios veiksmas perkeliamas į lovą. „Jei seksas bus geras, gal ir kavos nueisiu.“ Gal juokinga, gal graudu, bet tokia jau ta tiesa. Taip mąsto ne tik vaikinai, tačiau ir merginos. Viskas sukasi apie seksą. Štai dėl ko daugelis ir ateina į šia naktinę erdvę.

Tikriausiai ant pirštų būtų galima suskaičiuoti žmones, kurie mano, kad naktinis klubas yra geriausia vieta ieškoti rimtų santykių. Tačiau jei visi būtumėm tokie skeptikai, kur tada reikėtų ieškoti antrų pusių? Mokyklose, stovyklose ar autobusų stotelėse?

Mano nuomone, klubas yra tik miražas. Netikra, suklastota erdvė. Įsivaizduojama meilės oazė dykumoje. Kai ieškosiu rimtos panelės, klubas bus paskutinė vieta, kur tikėsiuosi ją rasti.

Manau, merginos pritars. Reta tikisi, kad klubas padovanos jai tikrą meilę. Tai tik pramoga, lengvas flirtas, galbūt seksas, bet nieko daugiau.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis