Kaip padidinti krūtis?

KLAUSIMAS man jau 14 metų, tačiau krūtų beveik nėra. Visos draugės ir bendraamžės jau didžiuojasi kitos ir labai dideliais iškilimais. Gal yra kažkokių būdų kaip krūtis padidinti?

ATSAKYMAS: nepaisant didelės produktų, žadančių padidinti krutinę, gausos, derėtų pasilikti savo santaupas taupyklėje – jie neveikia. Tiesa yra tokia – vienintelis būdas, kuriuo ilgam galima pakeisti krūtų dydį, yra plastinė operacija.

Dauguma gydytojų nesutiks chirurginiu būdu padidinti merginai krūtinės, jei ši nebus pilnametė. Visų pirma todėl, kad kūnui reikia laiko subręsti, ir antra, kad vienų merginų krūtys vystosi ilgiau, nei kitų.

Net sulaukus 18, yra tam tikrų fiziologinių ir psichologinių pavojų, siejamų su krūtų implantais.

Kiekvienas žmogus išgyvena laikotarpį, kai būna nepatenkintas kuria nors kūno dalimi. Tokie jausmai yra normalaus vystymosi dalis ir prisitaikymo prie besikeičiančio kūno procesas.

Netgi dideles krūtis turinčios merginos būna nepatenkintos jomis. Jos dažnai skundžiasi nugaros, pečių skausmais, sako, kad susilaukia nepageidaujamo dėmesio.

Jei nesi patenkinta savo krūtinės dydžiu ar vystymusi, pasikalbėk su savo gydytoju ar ginekologu, kuris galės tave nuraminti ir paliudyti, kad vystaisi normaliai.

Nori paklausti to, ko nežinai apie lytinį gyvenimą ir brendimą?

Klausk ginekologės elektroniniu paštu n-18@delfi.lt. Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „N-18".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis