Mano meilė iš interneto

KLAUSIMAS: turiu tokią problemą - bendrauju su vienu vaikinu internetu. Jis iš tolimos šalies.

Kalbėjome ir telefonu, dažnai susirašinėjame, matėme vienas kito nuotraukas. Gal tai pasirodys keista ar juokinga, bet mes vienas kitam labai patinkame.

Tačiau problema tokia, kad susitikti galėsime tik po 2 metų. Tad ką daryti? Ar tęsti bendravimą ir išlaukti tuos metus ar nutraukti ryšius? Žinoma, tai įskaudintų mus abu. Tačiau gal ieškoti meilės „realiame“ pasaulyje?

ATSAKYMAS: kadangi dabar beveik visas pasaulis bendrauja internetu, tai tikrai visi supras tavo problemą: ilgai laukti susitikimo. Jeigu reikia laukti tikrai ilgai, tai atsiranda daugiau problemų ir abejonių…

Bet aš nesuprantu, kodėl negalima ir toliau bendrauti, susirašinėti, keistis nuomonėmis, gerais ir gražiais žodžiais ir nesukti galvos, kas bus po dviejų metų.

Kaip galima įsipareigoti laukti, kai net nematei to žmogaus gyvo? Ką tu apie jį žinai? Kodėl po dviejų metų? Ar jis tarnauja armijoje, ar leidžia laiką kur kitur, ar jums reikia sulaukti pilnametystės?

Gal jis tau arba tu jam pasirodysi visai kitokia jau po pirmo susitikimo? Gal tu jam arba jis tau po savaitės niekada nebeparašys? Aš manau, kad nė vienas jūsų negali prisiekti, kad santykiai bus amžini.

Reikia susitikti, kad suprastumėte, ar iš viso galite kartu išbūti pusvalandį. Todėl, manau, nereikėtų per daug visko komplikuoti. Kiekvienas jūsų turėtų gyventi savo gyvenimą ir nežadėti vienas kitam nebūtų dalykų. Jeigu nežinai, ar lauksi, kad būtumėte kartu, tai ir nežadėk to. Tu teisi, geriausia yra „reali“ meilė „realiame“ pasaulyje.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis