Pirmas kartas arba kas nutinka pasimylėjus

„Mano pirmas kartas bus toks, kurio aš nepamiršiu visą savo gyvenimą. Tai bus labai romantiška ir gražu“. Tai dažna jaunų panelių galvose besisukanti mintis. Bet ar tikrai viskas taip ir bus? O jei ir bus, kas bus po to?

„Savo pirmojo karto kažkokiu ypatingu pavadinti negalėčiau. Ir jokių pokyčių savyje ar savo gyvenime taip pat nepajutau“, – prisimena Monika, kuri lytinį gyvenimą su savo bendraamžiu vaikinu pradėjo būdama septyniolikos.

Mergina prisipažįsta, jog kaip ir visos merginos kadaise idealizavo šį įvykį ir įsivaizdavo, kad tai bus kažkas nepaprasta. „Skaudėjo, jokio malonumo nepatyriau, viskas vyko gana trumpai ir, tiesą sakant, jau ne itin ryškiai prisimenu detales, nes tai buvo prieš porą metų“, – sakė pašnekovė ir pridūrė, kad jos vaikinui tai gal net buvo kiek svarbiau.„Jis irgi buvo nekaltas, o vaikinams nekaltybė, atrodo, trukdo kvėpuoti“, – juokėsi Monika, kuri pataria merginoms per daug nesureikšminti pirmojo karto ir neįsivaizduoti, kad po jo apsivers žemė. „Man tai buvo daugiau moralinis įvykis, kad aš su savo vaikinu perėjau į kitą „lygį“, kada tapome artimesni.Manau, pirmųjų kartų per gyvenimą gali būti ne vienas, nes kiekvieną kartą, kai suartėji su nauju žmogum, tiek tau, tiek jam tai būna morališkai pirmas kartas. Nesureikšminkim taip fiziologinių dalykų“, – ragino pašnekovė.

Jai pritarė ir Paulius, kuris sako, jog dabar tiksliai net negalėtų pasakyti merginos, su kuria tapo vyru, vardo. „Patį faktą prisimenu, bet nei merginos veido, nei vardo tikrai nepamenu, nes tai buvo atsitiktinis nuotykis“, – atviravo vaikinas, kuris sakė, jog vienintelis pokytis po šio įvykio jo gyvenime buvo tai, kad pagaliau sužinojo, kas iš tikrųjų yra seksas ir jau galėjo save vadinti vyru.„Po metų ėmiau draugauti su mergina, kurią labai mylėjau. Aš daug labiau jaudinausi tada, kai mylėjausi su ja pirmą kartą, nei apskritai pirmą savo gyvenime kartą“, – atviravo Paulius ir pabrėžė, kad po pirmojo suartėjimo su savo mergina jis pastebėjo pasikeitimų – sustiprėjusį ryšį su savo mylimąja ir keistą pakylėjimą. „Tikriausiai tik tada, kai kažkas labai gero ar labai blogo nutinka, pajunti, kad kažkas pasikeitė“, – svarstė pašnekovas.Jautėsi išprievartautaApie blogus potyrius pasakoja Justė, kuri savo pirmo karto nė nenori prisiminti. „Mano vaikinas mane labai spaudė pasimylėti. Iš pradžių atsisakinėdavau, bet paskui, vadovaudamasi savo „mažvaikės“ protu, nes man dar tebuvo penkiolika, bijojau, kad jis mane paliks, todėl sutikau“, – prisimena Justė, kuri, kaip pati sako, per savo pirmąjį kartą su vaikinu, galima sakyti, patyrė prievartą.

„Tai tikrai nebuvo išprievartavimas, kokį jūs įsivaizduojate. Tiesiog aš visai nenorėjau to daryti, bet iš baimės būti palikta, sutikau. Nors viską dariau lyg ir savo noru, mano visas kūnas ir sąmonė tam priešinosi.

Buvau kaip įtempta styga, visa sustingusi, todėl man beprotiškai skaudėjo“. Pasak merginos, iš karto po to ji jautėsi tarsi išprievartauta. Tik ne fiziškai, o dvasiškai, nes atsiduoti vaikinui ji sutiko dėl jo didžiulio psichologinio spaudimo.Šis įvykis Justę labai neigiamai paveikė: „Paskui buvo blogai. Porą mėnesių vaikščiojau ir galvojau, ką reiks daryti, jei aš netyčia pastojau. Tapau kaip apsėsta, dažnai be jokios priežasties pradėdavau verkti. Mane tiesiog užvaldė įvairiausios baimės. Ir šiaip nebenorėjau net susitikti su savo vaikinu. Labai greitai mes ir išsiskyrėm“, – prisimena Justė.Nusipirko sijonąTačiau būna ir tokių atvejų, kai po pirmojo gyvenime sekso, kad ir ne tokio, apie kokį buvo svajota, viskas susiklosto kiek kitaip. Rugilė pasakoja, kad ji niekada negalvodavo apie savo pirmąjį kartą, nesvajodavo, kaip viskas bus, tačiau šis įvykis ją labai pakeitė.„Žinoma, suvokiau, kad kažkada tai įvyks, bet niekada to per daug nesureikšmindavau. Man pirmasis kartas visada atrodė kaip naujos gyvenimo sudedamosios dalies pradžia, todėl logiška, kad pradžia gali būti kiek „prisvilusi“.Tai kaip serialas, o serialų primosios serijos dažniausiai nebūna pačios įdomiausios“, – lygino mergina. Ji prisimena, kad visada buvo gana tyli ir per daug dėmesio iš vaikinų nesulaukinti moksleivė.„Aš niekada neskyriau daug dėmesio. Vaikščiodavau, įlindusi į paprastus džinsus, apsitempusi bet kokiais megztiniais, nesidažydavau“, – prisimena Rugilė. Mergina atskleidė, kad jos pirmasis kartas, po kurio ji pati neatpažįstamai pasikeitė, buvo, galima sakyti, tragiškas.„Man buvo septyniolika. Aš nuėjau į vakarėlį, kuriame buvo daugiau vaikinų nei panelių. Šiek tiek išgėriau, o to daryti esu nepratusi, todėl greit apgirtau. Ir kažkaip netikėtai šalia manęs atsirdo vaikinas, su kuriuo galų gale, visai netyčia, permiegojom.Kadangi abu buvom gerokai išgėrę, o man dar buvo pirmas kartas, viskas ėjosi labai nesėkmingai“, – prisimindama savo nuotykį juokiasi mergina. Ji sako, kad nors ir nevykęs pirmas kartas, bet vis dėlto, jis šį tą pakeitė.Pašnekovė prisipažino įgavusi pasitikėjimo savimi, nebesijautė tokia pilka ir nepastebima, pradėjo dažniau šypsotis ir daugiau bendrauti su aplinkiniais. „Kad ir kaip tai juokingai skambėtų, aš net „garderobą“ po to pakeičiau.Nusipirkau sijoną, nes pagaliau pasižiūrėjau į veidrodį ir supratau, kad turiu visai gražias kojas, pradėjau dažytis, rūpintis tuo, kaip atrodau, – prisiminimais dalijosi mergina. - Keista, bet po to nevykusio pirmojo sekso tikrai šis tas pasikeitė. Džiaugiuosi, kad į gera.“Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis