Oralinis seksas nesiskaito?

Tai mokslininkams buvo tikra sensacija. Internetinis socialinių tyrimų žurnalas menstuff.org pranešė, kad paaugliai, kurie užsiima oraliniu seksu, save vadina nekaltais ir slepiasi po tyrumo kauke.

Dar neaikčioji? Tada tau pasakysiu, kad tas pats šaltinis teigia, jog taip kalba dvylikamečiai ir ne kur kitur, o svajonių šalyje Amerikoje.

Sunku pagalvoti, kad tokio amžiaus vaikai žaidžia ne su balionais, o su vienas kitų lytiniais organais. Ne retas jų jau puikiai žino, kam jie yra skirti ir kaip reikia su jais apseiti, kad malonumas būtų kuo didesnis.

Žinoma, tam pasitarnauja pornografiniai filmai. Video medžiaga, anot jų, kur kas informatyvesnė nei internetas ar žurnalai…

Minesotos universiteto tyrimas buvo atliktas, apklausiant paauglius internetu bei pasitelkiant jaunimo žurnalus. Sužinoti faktai pribloškė. Dvylikamečiai užsiima oraliniu seksu tarpusavyje, tačiau to neįvardina kaip seksualinės patirties.

Beveik trečdalis 11-12 metų mergaičių teigia, kad oralinis seksas – tiesiog „linksmas būdas ką nors veikti drauge su vaikinu“.

Šiais rezultatais nusistebėjo kitų sričių specialistai. Visuomenės sveikatos centrai pranešė, kas pastaraisiais metais labai padaugėjo lytiniu keliu plintančių ligų tarp paauglių, tokių kaip bakteriniai užkrėtimai, karputės ar gonorėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis