Kaip ją liesti, kad ji eitų iš proto?

Kaip įveikti tą nežinia iš kur atsiradusį barjerą, kad galėtum paliesti merginą, kuri tau patinka? Sunku nuspręsti, kada gali imtis intymių veiksmų, o kada jau peržengi ribas. Ne visos merginos perspėja, kad pernelyg skubi. Gali pasijusti nemaloniai, jei ji atstums tave nieko nepaaiškinusi.

Kad suprastum, kaip ji reaguoja į tavo glamones, kas ją „užveda“, o kas gąsdina, sek jos kūno kalbą. Kaip ją skaityti, perskaitysi žemiau.

Elkis nepriekaištingai. Tai puikus būdas įveikti lietimo barjerą – tegul su tavimi ji pasijunta rami ir vertinama, ypač iš pat pradžių, kai dar tik pradedate pažinti vienas kitą.

Padėk jai apsivilkti paltą ar švarkelį, palaikyk jai jį kaip džentelmenas, kad jai lengviau būtų įkišti rankas į rankoves.

Po to apvilk jai švarkelį – tai darydamas krumpliais švelniai, vos vos perbrauk jos kūną. Kaip ji reaguoja? Ar atsitraukia iš karto, vos tik apsirengia? Ar užtrunka, mėgaudamasi tavo prisilietimu?

Jei ji reaguoja palankiai – ir jei jos plaukai ilgi, padėk jai juos ištraukti iš po švarkelio, tačiau būk švelnus – ištrauk tik galus, nenuraudamas jai skalpo!

Tokiu momentu gali pagirti, kokie gražūs jos plaukai arba, kad ji kvepia. Pasiūlyk jai ranką, kai reikia išlaikyti pusiausvyrą, pvz., kai ji lipa į mašiną arba išlipa iš jos, arba kai reikia peršokti per balą ar einate nelygiu taku.

Ji susižavės tavo pagalba, jei ji bus puošniai apsirengusi arba dėvės aukštakulnius.

Jei situacija labiau kasdieniška, nusivesk ją kur nors pasivaikščioti, palaipioti, pvz., ant vaizdingo skardžio arba į kalnus. Tu lipk pirmas ir padėk jai, atsisukęs į ją ir paduodamas ranką.

Kai leisitės nuo kalno, eik pirmas ir vėl prilaikyk ją už rankos, padėdamas nulipti. Kaip ji reaguoja, kai duodi jai ranką? Maloniai sutinka ar skuba, kad kuo greičiau paleistum?

Pasiūlyk jai ranką, kad ji galėtų įsikibti, ypač jei rengiatės eiti kartu pasivaikščioti. Tai klasikinis romantiškas būdas eiti kaip porai, pernelyg nesiglaustant.

Kai iriatės per minią, eik pirmas. Ištiesk jai ranką, kad nepasimestumėte minioje. Taip parodysi ne tik kad ji tau rūpi, bet ir tai, kad tu gali imtis iniciatyvos. Nepaleisk jos rankos net kai išeisite iš minios (jei matai, kad ji neprieštarauja).

Nurink pūkelius jai nuo veido ar plaukų. Jei pamatysi ant jos veido nukritusią blakstieną, pasakyk jai: „Nejudėk, tau ant skruosto blakstiena, leisk, aš nuimsiu.“ Nuimk blakstieną labai atsargiai – būk švelnus, ypač jei ji pasidažiusi.

Galima užsidėti jos blakstieną ant piršto galo ir paprašyti jos sugalvoti norą bei nupūsti blakstieną (jei manai, kad jai tai patiks).

Jei pamatei kažką jos plaukuose (pūkelį, šakelę ar dulkelę), elkis panašiai: paprašyk jos nejudėti ir atsargiai ištrauk šiukšlelę iš jos plaukų (tik neprašyk sugalvoti noro!) Jei esi gudrus, nusivesi ją į tokią vietą, kur būsi tikras, kad bus ką išimti iš plaukų (pvz., į dulkiną palėpę ar mišką, kuriame auga žemaūgiai medžiai).

Jei ant veido ar plaukų pamatei kažką, dėl ko ji gali pasijusti nesmagiai (pvz., maisto likučius), turi nuspręsti, ar sakyti jai apie tai, ar ne.

Vienos merginos pasibaisės, jei pasakysi, kad plaukuose yra negyvas voras, kitoms tai bus juokinga. Jei nesi tikras dėl jos reakcijos, verčiau nieko nesakyk.

Galbūt grįžusi namo ji pasijus nesmagiai, kad ant jos veido ar plaukų yra kažkas nelabai malonaus, bet ji visgi gali tikėtis, kad tu nepastebėjai arba kad tas dalykas ten atsidūrė jau jums išsiskyrus.

Apžiūrėk jos rankas. Įdėmiai apžiūrėk jos rankas: gal ji mūvi gražų žiedą, galbūt įsipjovė pirštą, o gal pasikeitė jos nagų lako spalva? Pasakyk jai tai („Koks gražus žiedas“ arba „Kas atsitiko tavo pirštui?“ arba „Tavo nagai labai gražūs“). Ištiesk ranką delnu į viršų ir paprašyk jos leisti apžiūrėti jos ranką iš arčiau.

Išnagrinėk pokyčius ir užduok klausimą arba pasakyk (teigiamą) pastabą. Visa tai darydamas pasistenk pajusti, kaip ji reaguoja į tai, kad jos ranka tavojoje. Kai ji atsakys į tavo pastabą ar klausimą, trumpai ir švelniai paglostyk jos ranką ir paleisk. Nusišypsok ir tęsk ankstesnį pokalbį.

Tegu jai būna šilta. Jei lauke šalta, ir tu matai, kad ji sušalusi ir dreba, pasiūlyk jai savo paltą. Apgaubk juo jos pečius. Priklausomai nuo to, ar su tavimi ji jaučiasi jaukiai, gali paimti jos rankas – greitai patrink jas, kad sušiltų.

Tačiau nepersistenk – greitai, bet švelniai. Jei jos rankos šaltos, paprašyk, kad ji jas ištiestų, paimk jas ir sudėk delnu į delną. Paimk jas savo rankomis ir švelniai jas patrink, o jei išdrįsi, pakelk jos rankas prie lūpų ir papūsk šilto oro (tačiau jokiu būdu to nedaryk, jei abejoji dėl savo burnos kvapo!)

Griebk jautį už ragų. Jei į visus prieš tai minėtus žingsnius ji reagavo teigiamai, ženk dar vieną (kitaip rizikuoji amžinai likti „tik draugo“ pozicijoje).

Galbūt apkabink jos pečius ar juosmenį, paimk už rankos ar pliaukštelėk per užpakaliuką. Sprandas ir pečiai yra jautri zona. O svarbiausia – atsipalaiduok ir stebėk jos manieras.

Venk rizikingo elgesio. Kai kurie dalykai gali merginą priversti pasijusti nesmagiai, todėl venk jų, kol jos gerai nepažinosi ir neišmoksi skaityti jos kūno kalbos.

Masažai – nemasažuok jai pečių, net jei ji skundžiasi, kad yra pavargusi.

Tai nebūtinai reiškia užuominą, jog ji nori, kad tu ją pamasažuotum. Kai kuriais atvejais gal tai ir užuomina, tačiau nerizikuok, kol nebūsi tikras, kad teisingai ją supratai.

Mergina gali pasijusti labai nejaukiai, jei ją masažuos žmogus, kuris jai nepatinka ir tokiu būdu tu sudarysi situaciją, kai jai teks tavęs paprašyti liautis, o tai bus nemalonu jums abiems.

Griebimas už rankos – negriebk jos už rankos, norėdamas, kad ji eitų kažkur su tavimi. Geriausiu atveju, ją tai suerzins, o blogiausiu – ji pamanys, kad ją tąsai. Paprastai tampymas ir kumščiavimas laikomas nebrandžiu arba agresyviu elgesiu.

Šokiai. Bet kokia šokio su partneriu rūšis, pvz., salsa, tango ar svingas, gali padėti peržengti prisilietimų barjerą. Tačiau turėk omenyje, jog tai, kad jai patinka su tavimi šokti, dar nereiškia, jog tu jai patinki ir už šokių aikštelės ribų. Visgi tai gali būti pradžia.

Pasistenk, kad tavo rankos visada būtų švarios ir sausos. Jei ji užuos prieš valandą pjaustytų svogūnų kvapą, tikrai nebus gerai.

Jei tavo rankos prakaituoja, visada kišenėje nešiokis popierinę servetėlę ir prieš paliesdamas ją nusivalyk rankas.

Išmok skaityti jos kūno kalbą. Perskaitęs, ar iš jos išraiškos supratęs, kad ji nori, jog tu atsitrauktum, taip ir padaryk. Vėliau galėsi bandyti iš naujo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis